Royal Quest PL f2p mmorpg

Siemanko,

chciałbym wam przybliżyć mało znanego mmorpg'a jakim jest Royal Quest.

Gra jest f2p na Polskim serwerze Chrobry II - nie jest to wersja steamowa.

Adres strony: https://royalquest.pl/

Adres forum: https://forum.muve.pl/index.php?/forum/8-royal-quest/

Open beta gry wystartowała jakoś na początku 2014 roku, więc serwer trzyma się już 4 lata. Populacja serwera nie jest wielka bo liczy sobie koło paruset aktywnych graczy. Ale za to z plusów, gra jest absolutnie f2p, walutę płatną można kupić od innych graczy za golda. Do tego dużo ewentów, wręcz darmowych premek itp

Obecnie wystartował ewent Świąteczny ^^

Filmik stary, ale początek się wiele nie zmienił :)

https://www.youtube.com/watch?v=N48K1hejHD4

Serdecznie polecam, zapraszam do gry i dyskusji.

Thyrael

Oo

Gra na YouTube fajnie wygląda. Pobiorę dziś. Nick w grze piekielny.

Jakiś porady na start?

Na forum RQ jest dużo poradników, buildów itp polecam tam poczytać^^

A ode mnie, no cóż 4 klasy postaci, każda fajna, grywalna. Jedna bardziej druga mniej. Trochę takie kamień, papier, nożyce. Każda klasa dobra do czegoś innego.

Grałem w to od początków, bez mikropłatności bedziesz tam gnił miesiącmy by do czegoś dojść

Właśnie czytam, że straszne pay2win.

Nie bez powodu ta gra opustoszała po pierwszy miesiącu open bety. Tak to sama w sobie dobra gra.

Koledzy drodzy muszę sprostować. Gram od początku OB do dziś i sytuacja wcale nie jest "tragiczna" jak to niektórzy mogą mieć w pamięci. Co prawda główna rozgrywka zaczyna się na endgame, zamki, bossy itd ale dobić max lvl 60 nie jest trudno. Kwestia trudniejsza to ekwipunek, ale wszystko da radę ogarnąć, również bez mikropłatności. Podstawa to dobra gildia, ale i masa eventów, konkursów również dla nowych graczy. Ostatnio był kolejny event +100% do expa/ dropu w tym darmowe premki na 3dni dla wszystkich. Dzieje się oj dzieje, administracja nie śpi.

Graczy też mało nie jest, a i nowych przybywa. Jest to naprawdę dobry moment by wrócić / zacząć :)

PS

Takie tam przed zamkiem: RQprzedzamkiem.jpg

Siemka! Ktos chętny na wspolna gre od nowa ??

Kurczę, przyjemnie się w to grało, a w sumie i tak nie ma w co za bardzo grać, pobieram co mi tam =3

No i gitarka, warto pobrać i samemu ocenić :)

No powoli się zbieramy po południu xd

screen_171220_003.jpg

W RQ ogólnie to naprawdę fajnie się grało, jeszcze pamiętam w czasie OB masa ludzi, pełne serwery i ludzie sobie chwalili gameplay, jednak chamskie P2W i polityka firmy zrobiło z populacją to co jest teraz, na end game bez ładowania w IS naprawdę było ciężko cokolwiek zrobić. Nie wiem jak jest teraz i nie chce pochopnie oceniać ale podejrzewam, że za wiele się nie zmieniło a świadczy chociażby o tym sama ilość ludzi na serwerach.

W RQ ogólnie to naprawdę fajnie się grało, jeszcze pamiętam w czasie OB masa ludzi, pełne serwery i ludzie sobie chwalili gameplay, jednak chamskie P2W i polityka firmy zrobiło z populacją to co jest teraz, na end game bez ładowania w IS naprawdę było ciężko cokolwiek zrobić. Nie wiem jak jest teraz i nie chce pochopnie oceniać ale podejrzewam, że za wiele się nie zmieniło a świadczy chociażby o tym sama ilość ludzi na serwerach.

Uhm, co prawda gram już trochę czasu, ale jakoś na swoje eq +11 z paroma fajnymi kartami zarobiłem ingame bez donów ^^ No ok z 2 pudełka kupiłem ;D

screen_171220_004.jpg

W co ładować łucznikiem, jakie staty?

Brawo ze ty zbierales to pare lat .. Kiedy ja zaczynalem w pierwszy dzien gry juz ludzie ktorzy wpakowali w IS biegali z +11 .. Faktycznie zero p2w... Kiedy tylko przeczyatelm post o tym na forum odrazu uninstal polecial... Mecz sie pare miesiecy lub lat albo zaisnwestuj ostro w is i miej all w 1 dzien...

Brawo ze ty zbierales to pare lat .. Kiedy ja zaczynalem w pierwszy dzien gry juz ludzie ktorzy wpakowali w IS biegali z +11 .. Faktycznie zero p2w... Kiedy tylko przeczyatelm post o tym na forum odrazu uninstal polecial... Mecz sie pare miesiecy lub lat albo zaisnwestuj ostro w is i miej all w 1 dzien...

Hmm no niestety tak to już jest przy f2p z mikropłatnościami. Albo grasz f2p i poświęcasz czas, albo płacisz. Do wyboru do koloru. Mnie osobiście donerzy nie odstraszają, nie zastraszają. Jeśli ktoś ma chęć wydać kasę, niech to robi. Serwer sam z siebie się nie utrzyma, ktoś musi to robić, czyż nie? :)

No i w końcu albo do gry siada się z podejściem dobrej zabawy, albo z nastawieniem, że w dwie godziny zdominujemy serwer.

Reasumując, warto rozpocząć przygodę z Royalem, zwłaszcza jeśli lubimy kontent pve, oj jest co robić.

PS

parę ss'ów od siebie xd

screen_170222_002.jpg

screen_170322_004.jpg

screen_170322_006.jpg

screen_170322_007.jpg

screen_171121_002.jpg

screen_171121_004.jpg

screen_171208_001.jpg

screen_171215_001.jpg

Bump UP ( Sry )

Kod na darmową premkę na 30 dni + inne gratisy :)

5RLF-NXPB-3MZK

Szukasz graczy do gry bo dobrze wiesz,ze nie ma juz z kim grac

Szukasz graczy do gry bo dobrze wiesz,ze nie ma juz z kim grac

Proponuje byś zainstalował, pograł parę minut i ocenił ponownie ^^

NIc sie nie zmieni, to samo tyczy sie sphere 3

Bump UP ( Sry )

 

Kod na darmową premkę na 30 dni + inne gratisy 

 

5RLF-NXPB-3MZK

Dzieki za kodzik :) Sprawdze stare konto i dam znac co i jak :)