WOW token cena

Widzieliscie co dzieje sie z cena tokena...??? w ciagu chwili wzrosla o 100k wszystko fajnie ale za chwile cena dojdzie do 500k lub miliona w takim tempie. Blizzard powienien kontrolowac cene tokena bo jest ona coraz bardziej astronomiczna.Pomijajac , ze ekonomia na serevrach jest coraz bardziej teagiczna naplyw nowych osob do gry ja poprostu rujnuje gdzie itemy rano sa po np 50g za item a wieczorem juz po 10....

obecnie farmiac po 20k na godzine daje prawie 20h farmy na tokena :|

Powodem chorej ekonomi jest szybksoc wbijania lvli...ibrak popytu na wiekszosc matsow:X

pewnie przez promocję świąteczną na mounty i pety w sklepie blizzarda

Musisz zrozumieć jedno. Tokeny nie są dla każdego, jeżeli masz luźną kasę, bo zarabiasz jej od groma to będziesz mógł grać na tokenie, ale jego zamysłem nie jest, żeby każdy gracz mógł sobie latać praktycznie na "f2p", bo każdego będzie stać. Cena będzie rosła z czasem, pogódź się z tym. W następnym dodatku pewnie znowu strzeli do góry, bo będą większe zarobki ;) Dodatkowo to tylko udowadnia jak głupie jest farmienie na siłę na ten token. Serio wolisz się męczyć 20h niż po prostu grać i mieć przekonanie, że "jak wyfarmię to wyfarmię"?

Musisz zrozumieć jedno. Tokeny nie są dla każdego, jeżeli masz luźną kasę, bo zarabiasz jej od groma to będziesz mógł grać na tokenie, ale jego zamysłem nie jest, żeby każdy gracz mógł sobie latać praktycznie na "f2p", bo każdego będzie stać. Cena będzie rosła z czasem, pogódź się z tym. W następnym dodatku pewnie znowu strzeli do góry, bo będą większe zarobki  Dodatkowo to tylko udowadnia jak głupie jest farmienie na siłę na ten token. Serio wolisz się męczyć 20h niż po prostu grać i mieć przekonanie, że "jak wyfarmię to wyfarmię"?

dokładnie, w WoW gra się dla przyjemności a nie dla uciążliwego farmienia. Ja przez miesiąc gry casualowej nie skupiając się wogóle na farmieniu uzbierałem tyle golda, że stać mnie na ten token, lecz nie chcę go kupować bo to jest po prostu nie opłacalne. Lepiej zapłacić abonament a golda przeznaczyć na inne atrakcje w grze.

Widzieliscie co dzieje sie z cena tokena...??? w ciagu chwili wzrosla o 100k wszystko fajnie ale za chwile cena dojdzie do 500k lub miliona w takim tempie. Blizzard powienien kontrolowac cene tokena bo jest ona coraz bardziej astronomiczna.Pomijajac , ze ekonomia na serevrach jest coraz bardziej teagiczna naplyw nowych osob do gry ja poprostu rujnuje gdzie itemy rano sa po  np 50g za item a wieczorem juz po 10....

 

obecnie farmiac po 20k na godzine daje prawie 20h farmy na tokena 

 

Powodem chorej ekonomi jest szybksoc wbijania lvli...ibrak popytu na wiekszosc matsow:X

tokeny są dla tych co nie mają z goldem robić

chyba tylko polska cebula narzeka, zamiast cieszyć się ze jest jakakolwiek możliwość nie wydawania realnej kasy to płaczą bo golda wydać trzeba xD

Poczekaj tylko az pojawią się preordery Battle for Azeroth to cena podskoczy do 500k golda

Ja mam te ceny gdzieś i mogą sobie być nawet po 1 milionie

Widzieliscie co dzieje sie z cena tokena...??? w ciagu chwili wzrosla o 100k wszystko fajnie ale za chwile cena dojdzie do 500k lub miliona w takim tempie. Blizzard powienien kontrolowac cene tokena bo jest ona coraz bardziej astronomiczna.Pomijajac , ze ekonomia na serevrach jest coraz bardziej teagiczna naplyw nowych osob do gry ja poprostu rujnuje gdzie itemy rano sa po  np 50g za item a wieczorem juz po 10....

 

obecnie farmiac po 20k na godzine daje prawie 20h farmy na tokena 

 

Powodem chorej ekonomi jest szybksoc wbijania lvli...ibrak popytu na wiekszosc matsow:X

Poczekaj na Classica. Będziesz miał ekonomię jak marzenie. Teraz gold nie ma żadnej wartości a na dodatek, po wprowadzeniu możliwości kupowania za niego tokenów czy zasilania salda w sklepie blizzard nie będzie lepiej. Dojdzie do sytuacji takiej, do jakiej doszło w mu online. Złoto jako złoto straciło kompletnie wartość więc ludzie handlowali za pomocą kamyków.

Poczekaj na Classica. Będziesz miał ekonomię jak marzenie. Teraz gold nie ma żadnej wartości a na dodatek, po wprowadzeniu możliwości kupowania za niego tokenów czy zasilania salda w sklepie blizzard nie będzie lepiej. Dojdzie do sytuacji takiej, do jakiej doszło w mu online. Złoto jako złoto straciło kompletnie wartość więc ludzie handlowali za pomocą kamyków.

w mu online to inna sprawa tam za golda jedynie kupowales potki i tyle wiec wartosci nie mialo jakiejkolwiek :)

Pisanie ,ze token jest dla ludzi , ktorzy nie maja co robic z kasa ? Wystarczy poswiecic jeden miesiac farmy by wykupic abonament na pol roku tak naprawde farmiac po 50k dzienie mamy 1,5kk golda. :)przy normlanej cenie TOKENA , ktora za chwile sie unormuje 200-250k daje to abonament na 6 miesiecy luznej gry bez martwienia sie o abonament :) oszczednosc to jedynie 300zl /emoticons/1f642.png" title=":)" /> w ciagu roku 600 :) oczywiscie 600 zl to nic jak tutaj wiekszosc napisze a musza pol miesiaca pewnie na to robic :D Sami milionerzyu na tym portalu ^^

Osobiscie wole wydac 300 zl na alkochol w meisiacu niz na abonament na pol roku ;]:)

Wystarczy poswiecic jeden miesiac farmy by wykupic abonament na pol roku tak naprawde farmiac po 50k dzienie mamy 1,5kk golda.

Bzdura. Powracam do tej historii za każdym razem, kiedy jakiś buc napisze, że on to miliony wyfarmia na tokeny:

Mój bardzo dobry kolega grał w WoWa (początki Legionu) i mówi: "Dawaj, dawaj, bo dobra gra - kupiłem i na token normalnie zarabiam w grze". Napisał raz, napisał drugi raz, więc dałem się naciągnąć. Wbiłem max lvl i okazało się, że wcale tak fajnie nie jest. Zbierałem cholerne roślinki godzinami, a kiedy udało mi się wycrafcić 200 potów (aby to za porządną cenę sprzedać), to okazało się, że ekonomia tej gry leży i kwiczy (nie, nie grałem na Burning Legionie). Potrafiłem wystawić np. jednego potiona za 200g, a dosłownie minutę później znalazł się koleś, który wystawiał za 180g. Tak cena potrafiła spadać i spadać. Mimo mojego zniżania tych cen, to poty potrafiły po 2tyg. leżeć na AH, aby się w końcu wszystkie sprzedać. Teoretycznie w tych potionach tego golda na token miałem, a w praktyce walczyłem z czasem, aby to sprzedawać.

Jaki z tego morał? Może i tyle zarabiasz, ale na pewno nie grasz od dzisiaj. Jak jest to taki super sposób, to możesz się nim podzielić na forum Zarcu (to nie reddit, że 1000 osób to zobaczy). Nie? A no widzisz. Fajnie się pisze takie głupoty. W WoWa polecam grać płacąc realną gotówką, a nie na siłę farmić i się stresować, że Ci czasu zabraknie. Dla dorosłej osoby wydać 40zł, to żaden wydatek na ten jeden miesiąc.

Bzdura. Powracam do tej historii za każdym razem, kiedy jakiś buc napisze, że on to miliony wyfarmia na tokeny:

Mój bardzo dobry kolega grał w WoWa (początki Legionu) i mówi: "Dawaj, dawaj, bo dobra gra - kupiłem i na token normalnie zarabiam w grze". Napisał raz, napisał drugi raz, więc dałem się naciągnąć. Wbiłem max lvl i okazało się, że wcale tak fajnie nie jest. Zbierałem cholerne roślinki godzinami, a kiedy udało mi się wycrafcić 200 potów (aby to za porządną cenę sprzedać), to okazało się, że ekonomia tej gry leży i kwiczy (nie, nie grałem na Burning Legionie). Potrafiłem wystawić np. jednego potiona za 200g, a dosłownie minutę później znalazł się koleś, który wystawiał za 180g. Tak cena potrafiła spadać i spadać. Mimo mojego zniżania tych cen, to poty potrafiły po 2tyg. leżeć na AH, aby się w końcu wszystkie sprzedać. Teoretycznie w tych potionach tego golda na token miałem, a w praktyce walczyłem z czasem, aby to sprzedawać.

 

Jaki z tego morał? Może i tyle zarabiasz, ale na pewno nie grasz od dzisiaj. Jak jest to taki super sposób, to możesz się nim podzielić na forum Zarcu (to nie reddit, że 1000 osób to zobaczy). Nie? A no widzisz. Fajnie się pisze takie głupoty. W WoWa polecam grać płacąc realną gotówką, a nie na siłę farmić i się stresować, że Ci czasu zabraknie. Dla dorosłej osoby wydać 40zł, to żaden wydatek na ten jeden miesiąc.

Jezeli zarabiales tylko na potkach nic dziwnego wystarczylo dac odrazu za 150 np i bys sprzedal ...po problemie :) a ze chciales sprzedac za duzo drozej to i sprzedawales 2 x dluzej czy wiecej...bylo zrobic inne crafty inne profki farmic na mobach itp 1 profka nie poplaca w zadnej grze takie realia.

Wystarczy zagadac na twich czy ogladnac yt masz tam setki opcji zarabaiania.

Potwierdzam, ekonomia leży i kwiczy. W piątek miałem Chos Crystale za 150g jeden, dzisiaj już poniżej 100, pozdrawiam

Potwierdzam, ekonomia leży i kwiczy. W piątek miałem Chos Crystale za 150g jeden, dzisiaj już poniżej 100, pozdrawiam

ekonomia jest w WOWIE taka sama jak w Realnym swiecie czym wiecej ludzi handluje tym nizsza cena jest to proste jak arcane crystaly sprzedalem po 250 ostatnio a wczoraj po 300 jakiz tego moral ? daj dobra cene traw na popyt i zarabiaj ale nie na jednej rzeczy...druga sprawa to czas w jakim sie to robi...teraz sa swieta ludzie maja czas na farme wiec rzeczy na rynlu bedzie wiecej co za tym idzie ceny poleca w dol...jets to oczywiste. Jak ktos nastawia sie , ze cena bedzie non sto ptaka sama to nic nie zarobi lub bedzie czekal latami.

Jak czytam wpisy @Zarcu to jestem niemal pewien ze albo on nie gra w Króla albo dopiero co zaczął i porwał się z motyką na słońce faktycznie mając nadzieje że zbieranie miesiąc w miesiąc 300k golda na token to bułka z masłem Kappa

Uzbieranie golda na token to nie jest taka prosta sprawa, to jest masochizm a nie przyjemnosć z gry w WoWa

Człowiek pracujący który zarobi te 2500 zł woli pzreznaczyć te 50 zł na zakup abonamentu. Moja cała gildia gdzie wszyscy mają pracę jak cywilizowany człowiek gra 4FUN i NIKT z nich nie zbiera na tokena bo to głupota jest a nie przyjemne granie, wolimy zapłacić za dobrą rozrywkę niz biegać od spota do spota i farmić golda

Bzdura. Powracam do tej historii za każdym razem, kiedy jakiś buc napisze, że on to miliony wyfarmia na tokeny:

Mój bardzo dobry kolega grał w WoWa (początki Legionu) i mówi: "Dawaj, dawaj, bo dobra gra - kupiłem i na token normalnie zarabiam w grze". Napisał raz, napisał drugi raz, więc dałem się naciągnąć. Wbiłem max lvl i okazało się, że wcale tak fajnie nie jest. Zbierałem cholerne roślinki godzinami, a kiedy udało mi się wycrafcić 200 potów (aby to za porządną cenę sprzedać), to okazało się, że ekonomia tej gry leży i kwiczy (nie, nie grałem na Burning Legionie). Potrafiłem wystawić np. jednego potiona za 200g, a dosłownie minutę później znalazł się koleś, który wystawiał za 180g. Tak cena potrafiła spadać i spadać. Mimo mojego zniżania tych cen, to poty potrafiły po 2tyg. leżeć na AH, aby się w końcu wszystkie sprzedać. Teoretycznie w tych potionach tego golda na token miałem, a w praktyce walczyłem z czasem, aby to sprzedawać.

 

Jaki z tego morał? Może i tyle zarabiasz, ale na pewno nie grasz od dzisiaj. Jak jest to taki super sposób, to możesz się nim podzielić na forum Zarcu (to nie reddit, że 1000 osób to zobaczy). Nie? A no widzisz. Fajnie się pisze takie głupoty. W WoWa polecam grać płacąc realną gotówką, a nie na siłę farmić i się stresować, że Ci czasu zabraknie. Dla dorosłej osoby wydać 40zł, to żaden wydatek na ten jeden miesiąc.

Hahahahah no jak na potach chcesz farmic to co się dziwisz ze nic nie zarabiasz...jest to aktualnie jedna z najgorszych gałęzi zarobkowych bo za dużo graczy ich sprzedaje ...tak naprawdę kasa za poty to tylko takie drobne do tego co się farmi normalnie

Prosta zasada piszesz ze ciężko jest coś wyfarmic bo nie wiesz jak i czekasz aż ktoś ci poda prostą drogę...ale tego nie zrobią :P...np ja za nam 5-7 metod na farme golda z czego dwie to takie 20 minutowi dziennie, za które masz kolo 100k-200k tygodniowo

Kumpel swego czasu w godzinę zarabiał na token. Kwestia znalezienia opłacalnego sposobu. Doszedł do tego wszystkiego praktycznie od zera, a wszystko dzięki profesją inwestował w matsy przerabiał i sprzedawał drożej na początku zyski były małe ale jak już zaczął inwestować na raz 400-500k to po 1 godzinie ciągłego klikania sprzedawał wszystko za 700-800k w parę dni. Opłacił tak sobie abo ponad pół roku i przestał to robić bo mu się nie chciało klikać. Niestety dla niego przestało to być opłacalne kiedy abonament się kończył. W necie jest mnóstwo sposobów, ale większość już nieaktualna i nieopłacalna. Jedyne uniwersalne metody to mozolne farmienie godzinami lub sniping. Trzeba więc mieć kilka sposobów a nie opierać się na jednym i zawsze też patrzeć na eventy i nowości, bo przy parodniowej farmie można sporo zarobić.

Ja tam mam na to wywalone jajca jeśli mam sporo golda to kupuje sobie token jeśli nie to nie, bo po prostu nie chce mi się farmić...

Rozumiem jednak, że są takie osoby które lubią tak grać i dla nich szukanie nowych sposobów oraz zarabianie coraz większych ilości golda to sposób na grę, tylko jeśli ktoś ma zarabiać na siłę żeby na token starczyło to zdecydowanie odradzam.

Hahahahah no jak na potach chcesz farmic to co się dziwisz ze nic nie zarabiasz...jest to aktualnie jedna z najgorszych gałęzi zarobkowych

Czytać ze zrozumieniem umiesz? Wyraźnie napisałem, że były to początki Legionu i wtedy kolega też twierdził, że zarabia na tym krocie - jak Wy "niby" teraz.

Prosta zasada piszesz ze ciężko jest coś wyfarmic bo nie wiesz jak i czekasz aż ktoś ci poda prostą drogę...ale tego nie zrobią :P...np ja za nam 5-7 metod na farme golda z czego dwie to takie 20 minutowi dziennie,  za które masz kolo 100k-200k tygodniowo 

Ta, jasne. Każdy zna metody zarobku, a jak przyjdzie co do czego, to raptem nikomu nic nie wiadomo. Jakby to było takie oczywiste, to ten token kosztowałby jeszcze więcej. Wiem, że wasz e-penis musi być coraz większy, ale nie przesadzajcie, bo od pewnej wielkości staje się to kalectwem ; )

Jezeli zarabiales tylko na potkach nic dziwnego wystarczylo dac odrazu za 150 np i bys sprzedal ...po problemie  a ze chciales  sprzedac za duzo drozej to i sprzedawales 2 x dluzej  czy wiecej...bylo zrobic inne crafty inne profki farmic na mobach itp 1 profka nie poplaca w  zadnej grze takie realia.

Jakim Ty jesteś mało rozumnym człowiekiem. Napisałem, że zmniejszając ceny i tak zaraz ktoś wystawił za jeszcze mniejszą wartość i ceny dochodziły do paradoksalnych cyferek, gdzie stawało się to nieopłacalne. Idź tam farmić swoje 1mln, a nie tracisz czas na forum i powiększasz e-penisa.

Czytać ze zrozumieniem umiesz? Wyraźnie napisałem, że były to początki Legionu i wtedy kolega też twierdził, że zarabia na tym krocie - jak Wy "niby" teraz.

 

 

Ta, jasne. Każdy zna metody zarobku, a jak przyjdzie co do czego, to raptem nikomu nic nie wiadomo. Jakby to było takie oczywiste, to ten token kosztowałby jeszcze więcej. Wiem, że wasz e-penis musi być coraz większy, ale nie przesadzajcie, bo od pewnej wielkości staje się to kalectwem ; )

 

Jakim Ty jesteś mało rozumnym człowiekiem. Napisałem, że zmniejszając ceny i tak zaraz ktoś wystawił za jeszcze mniejszą wartość i ceny dochodziły do paradoksalnych cyferek, gdzie stawało się to nieopłacalne. Idź tam farmić swoje 1mln, a nie tracisz czas na forum i powiększasz e-penisa.

Mysle , ze dla ludzi aktywnie grajcych juz w Wowa kilka lat wyafrmienie tokena to zaden problem i raczej nie zastanawiaja sie czy wyfarmia to przez miesiac...

Czytać ze zrozumieniem umiesz? Wyraźnie napisałem, że były to początki Legionu i wtedy kolega też twierdził, że zarabia na tym krocie - jak Wy "niby" teraz.

 

Ta, jasne. Każdy zna metody zarobku, a jak przyjdzie co do czego, to raptem nikomu nic nie wiadomo. Jakby to było takie oczywiste, to ten token kosztowałby jeszcze więcej. Wiem, że wasz e-penis musi być coraz większy, ale nie przesadzajcie, bo od pewnej wielkości staje się to kalectwem ; )

Nie niby tylko jest tak naprawdę...ja nie muszę mieć początek dodatku, obojętnie kiedy wbije do gry metody, które stosuje się sprawdzają.

Jeden raz tutaj na stronie podałem kilka metod zarobkowych kto chciał mógł korzystać oczywiście nie są to moje najlepsze metody ale kilka ich było. A to ze już nie podaje metod to prosta zasada dlaczego mam co komuś dać podane na talerzu...co do tokena tez nie jest tak jak piszesz bo farmerzy nakupowali tokeny jak były one bardzo tanie wiec po co im teraz kupować token ?

Jakim Ty jesteś mało rozumnym człowiekiem. Napisałem, że zmniejszając ceny i tak zaraz ktoś wystawił za jeszcze mniejszą wartość i ceny dochodziły do paradoksalnych cyferek, gdzie stawało się to nieopłacalne. Idź tam farmić swoje 1mln, a nie tracisz czas na forum i powiększasz e-penisa.

A tutaj mamy idealny przykład osoby, która uważa ze jeśli on sam tak nie potrafi to pewnie się nie da...i dodatkowo obraża ludzi...pięknie...ja ci tylko napisałem ze zarobek w WoWie jest banalny tylko trzeba wiedzieć jak a ty oczywiście czekasz by ci go ludzie podali od razu....a teraz by nie było ze jestem jedyne mało słowny podam ci jedną metodę zarobkową, skupuje się tanio/sprzedaje drogo na AH (co ciekawe metoda do zastosowania w każdej grze gdzie jest dużo ludzi i jest jakaś forma AH, sprawdzone w GW2, FFXIV) ale tutaj musisz mieć wiedzę o grze i co jest aktualnie trendy :P

P.S. Admiralicjo jak będzie warn za off top jakoś przeżyje ale musiałem odpisać

Generalnie zarobić 250k to nie jest jakieś tam wielkie wyzwanie, a to że cena aktualnie wzrosła na chwilę o 100k to jest wina wyprzedaży 50% w shopie blizzarda - sam dałem się ponieść i kupiłem 2 tokeny za 300k bo bałem się że utrzyma się cena na całą długość wyprzedaży ale momentalnie Klausy z niemiec masowo zaczęły kupować tokeny za eurosy i cena się ustabilizowała. Pamiętam jak w Wodzie token po 20/30k był i generalnie to 20/30k farmiło się mniej więcej tak szybko jak teraz te 250k. Sam aktualnie zająłem się AH, jeżeli masz czas w sobotę niedzielę to polecam, w pare godzin zarobiłem ponad 100k golda, oglądając sobie seriale i pilnując aukcji.

Edit: Zapomniałem dodać że news guru na stronie głównej to jest jakaś tragedia, naprawdę zachęcam do robienia lekkiego research'u przed pisaniem news'a.

Widzieliscie co dzieje sie z cena tokena...??? w ciagu chwili wzrosla o 100k wszystko fajnie ale za chwile cena dojdzie do 500k lub miliona w takim tempie. Blizzard powienien kontrolowac cene tokena bo jest ona coraz bardziej astronomiczna.Pomijajac , ze ekonomia na serevrach jest coraz bardziej teagiczna naplyw nowych osob do gry ja poprostu rujnuje gdzie itemy rano sa po np 50g za item a wieczorem juz po 10....

obecnie farmiac po 20k na godzine daje prawie 20h farmy na tokena :|

Powodem chorej ekonomi jest szybksoc wbijania lvli...ibrak popytu na wiekszosc matsow:X