Szukam MMORPG, które trzyma poziom

Gatunek: RPG
Sprzęt: Bez znaczenia
Cechy:

-Ciekawe PVP z minimum przeciętnym PVE

-Open World

-Szukam gry w której początkujący gracz ma szanse coś osiągnąć

-Możliwość gry zarówno samemu jak w zespole

-Wysoka ilość aktywnych graczy
Przypadły mi do gustu:

-Guild Wars 2 - ciekawy styl gry, lecz osiągnąłem swoje cele w tej grze i troche zaczeła mi się nudzić

-World Of Warcraft - Grałem długo, lecz GW2 w tamtym czasie bardziej mnie wciągneło.

-Elsword - Ciekawa gierka, ale ilość graczy i gameforge odrzuciły mnie od tego tytułu
Nie przypadły mi do gustu:

-Wszystkie gry z GameForge z wyjątkiem Elsworda

-Tera Online - schematyczna i nudna

-Vindictus - Tryb instancjowy nie spodobał mi się

-C9- Także instancje

-Blade&Soul- słaby endgame

------------Zastanawiam się przy okazji nad TESO i Black Desert Online, jeżeli jest ktoś kto gra/grał i mógłby się wypowiedzieć o gierce to bardzo bym prosił.

Eso ma przeciętny endgame już BnS miał lepszy zaraz po wyjściu + musisz kupić dodatki żeby się nie zanudzić. Nie polecam. BDO jak masz 3-4 h dziennie to spoko polecam ciekawe klasy, ładna grafika, wszystko trzyma poziom ale zasypuje aktywnościami

BDO

BDO

A jak wygląda sprawa z graczami, dużo osób w to gra?

Oczywiscie Aion, gra sporo ludzi, content ma bardzo rozbudowany. Zarowno pve jak i pvp. Poza tym ogloszono patch 6.0 ktory odmieni calkowicie gre. Warto zaczac

Masa ludzi w to gra po za tym jest promocja na steam 20 zł

BDO nie jest warty 20zł, poza ładną grafiką gra nie oferuje nic. System walki jest kiepski, mierny action-combat bez polotu.

Wracaj do WoW'a ewentualnie ESO lub GW2 reszta azjatyckich "szitów" nie jest warta złamanego grosze hmmmm no ok jeszcze do zestawu dodałbym FFIVX ale nie wiem dokładnie czy jest tam sporo polaków.

Byłem w Twojej sytuacji niedawno i powiem Ci, że warto wrócić do WoWa, lepszego nic nie znajdziesz, a i następny dodatek zapowiada się za***iście.

TESO (duża populacja, gra w dużym stopniu nastawiona na fabułę, dobre pvp), Archage (całkiem sporo ludzi, wiele ciekawych funkcji)

Kolega Bies właśnie mi przypomniał że także byłem w twoijej sytuacji szukałem i grałem we wszystkie gry do max lvl w top 20(najbardziej grywane) i jednak WoW i ESO są zacnymi tytułami i od Ciebie zależy który wybierzesz :)

Spróbuj FFXIV :)

Temat wałkowany tyle razy.... Tylko WoW, nic lepszego nie znajdziesz. Wbrew opinii ludzi, którzy znają wowa tylko z google grafika, ciągle coś się dzieje, ciągle coś dodają, gameplay i grafika są ciągle rozwijane i ulepszane, zawsze znajdziesz ludzi do gry, WoW oferuje endgame dla casuala i dla "hardkora", zawsze coś do roboty znajdziesz. Ewentualnie TESO, ale ta gra jest dość... specyficzna i nie przypasuje każdemu, trzeba ją poczuć. Podstawkę TESO możesz kupić za te 20-30 zł w internetach, więc uważam, że warto sprawdzić samemu. Już nie będę mówił co myślę o BDO, bo zleci się zgraja fanów tej gry i zacznie pluć jadem.
Wracaj do WoWa, nie ma co się cackać :D

A ja nie jestem fan bojem gram w króla i w BDO, wgl ja to jestem człowiekiem grającym we wszytko jeśli jest czas, bdo,pugb,cs i sobie tak przeskakuje może przez to nie jestem pro graczem gdzies ale ja jestem casualem i nie naciskam w jedna gre w kazdje po trochu dobrze sie bawie :D

FFXIV i WoW z platnych, Aion z darmowych. Tyle w temacie, jeszcze BDO.

Polecam Conan Exiles fajna gierka

pozdrawiam

Ja polecam AoC - Age of Conan.

Na ustawieniach maksymalnych świetna grafika, muzyka również idealnie dopasowana, nie jedna gra może pozazdrościć. Na serwerze PvE ludzi nie brakuje. Pierwsza lokacja 1-20 jest świetna, dalej nie jest gorzej. Ograniczenie freemium zostały zniesione. Bez problemu możesz grać do 80 bez abo.

Dodatkowo świetny system walki, pvp równie dobre. dojrzały świat i to samo zadowolenie gdy innemu playerowi głowę ścinasz na pvp.

Polecam rozwiązanie zakupu aoc 2009 na allegro i dodatku osobno. Dostaniesz 1msc grania plus unikalne przedmioty i Polska walutę, gdzie abo. Kosztuje 30 zł za msc. Koszt 16 zł. Społeczność robi swoje, gra nie umiera. Oczywiście gra jest po polsku, do dodatku nzb.

Ja chciałem tylko tak lekko offtopnąć i zauważyć (bez obrazy), że "ilość" jest do rzeczy niepoliczalnych, natomiast "liczba" do policzalnych (liczba graczy)

Myśle że World of Warcraft bije wszystkie gry na głowę, oczywiście co dodatek to lifting grafiki, animacji itd więc śmiało można przyznać że wow zawsze jest na czasie :)

Polecam EVE Online, bo pasuje idealnie do twojego opisu.