Kupić konto czy grać od nowa?

Mam zamiar wrócić do gry i tu pytanie czy kupić konto za 2000zł czy tworzyć nowe i władować w IS 2000zł ?

Powiedzcie mi czy ciężko o set bossa w porównaniu do tego co było 1,5 roku temu ?

I ile zajmuje wbicie 60lvl w tym momencie :) ?

swoje poprzednie konto sprzedałem :P za taką sumę ( odkupić się nie da bo dostało bana )

lv to nic ale gear za 2000zl kupisz easy tri gear konto bossowe i pol roku zaoszczedzisz, a i pewnie jakies perly bedzie mialo wladowane.

Ostatnia linijka twojego posta powinna ci dać do myślenia...

Jeśli nawet konto nie zostanie zbanowane po wykryciu logowania z drugiego końca europy/przy płatności za perły danymi z innego kraju, to właściciel może bezkarnie odzyskać konto, albo doprowadzić do zbanowania go.

Dokładnie, na tym forum powinni banować każdego "intelygenta" który rozgłasza że jak masz maila to konto jest bezpieczne. Kuźwa 90% ludzi tutaj już w to uwierzyło. Jeśli na koncie była płatność paypalem/kartą/kontem bankowym czy czymkolwiek gdzie są podane dane kupującego takie konto nawet jak nie ma się dostępu do maila odzyskuje się w 24h przesyłając wymagane przez firmę potwierdzenie tożsamości z danymi zakupu.

Ja bym wladowal 2k pln w IS, perspektywa bana/odzyskania konta i straty tyle kasy by mnie bolala.

Nie wiem jak bylo 1.5 roku temu bo gram dopiero 2msc, grindujac praktycznie tylko 1h dziennie na 200%exp i jest juz prawie 59lv i ok 410gs. Kakao zmniejszylo miesiac temu o ~20% exp potrzebny do 60lv.

>2k w IS żeby zdobyć seta

>NO ALE BD NIE JEST P2W XD

Jak kupisz od polaka na allegro to watpie, zeby cb okradl po kupnie.

Ofc, mozesz ladowac w csa ale te 500 euro to nie wiele xD. Moze premke na 3mc stroje, pokojowki i pety t3 zdobedziesz, stroj, majtki, okulary. Na t3 pety licz min 120 euro, shit na postac aka stroj akcesoria 80.

Zostaje niecale 300, pokojowki 2 do ah 3 do storage 60

expanded storage dla workerow, vip x3, moze gwizdek dla konia, z 200 memorek i koniec.

Boss gear na t3 to podstawa pol roku gry jak nic. A teraz i tak caly pierwszy tab gildii w tecie lata. Nie jest latwo, powinni nowy fresh serwer postawic bez mozliwosci mergea - p.s mozliwe ze postawia przy premierze na xboxa na wiosne, pyt tylko czy nie bdzie xbox exclusive.

Może zamiast wydać 2000 zł na konto ze wszystkim to zacznij grać od początku więcej przyjemności. No chyba że lubisz wydawać zbędną kasę wtedy wydawaj jak chcesz. Ja trochę nie rozumiem tego może ktoś mi wytłumaczyć po co wydać 2k za konto jak można grać i nazbierać na wszystko co jest w IS? Widzę jak teraz kumple grają w BlackBota może gra jest fajna lecz jeśli end game polega na afk siedzeniu na rybkach lub innych rzeczach to po co przyśpieszać to?

Może zamiast wydać 2000 zł na konto ze wszystkim to zacznij grać od początku więcej przyjemności. No chyba że lubisz wydawać zbędną kasę wtedy wydawaj jak chcesz. Ja trochę nie rozumiem tego może ktoś mi wytłumaczyć po co wydać 2k za konto jak można grać i nazbierać na wszystko co jest w IS? Widzę jak teraz kumple grają w BlackBota może gra jest fajna lecz jeśli end game polega na afk siedzeniu na rybkach lub innych rzeczach to po co przyśpieszać to?

Dlatego ja czekam na fresh serwer z xboxa lub ew. Blessa.

Nie no bez petow t3 to bym nawet sie nie logowal, ale zgodze sie z toba 480 euro na raz bym nie pakowal z nagrod 1st miesiac premium masz, stroj na 7dni. Jedyne co kupilbym pety i mergowal all do t3

Jeśli i tak zamierzasz wydać 2k na grę to po cholerę rozważasz opcję kupna używanego konta. Czysty absurd, biorąc pod uwagę jak łatwo poprzedni właściciel może to konto odzyskać tak jak wspomnieli ci już koledzy. Krótko i na temat - zrób własne konto.

Co się tyczy levelowania, to masz teraz serwery 200% EXP co do 50 lvl znacznie przyśpiesza levelowanie. Ja gram od niecałego miesiąca i bardzo powoli (jeszcze nie okryłem nic na wschód od Heidel) i mam 54 lvl. Tak więc do 56 lvl to przy spokojnym graniu nie zajmie dużo czasu.

Kup sobie mózg.

Mam zamiar wrócić do gry i tu pytanie czy kupić konto za 2000zł czy tworzyć nowe i władować w IS 2000zł ?

 

Powiedzcie mi czy ciężko o set bossa w porównaniu do tego co było 1,5 roku temu ?

 

I ile zajmuje wbicie 60lvl w tym momencie  ?

 

swoje poprzednie konto sprzedałem  za taką sumę ( odkupić się nie da bo dostało bana )

Nie kupuj kontach nie warto to ryzykowac . Znam juz pare pszypadkow gdzie ludzie kontach potracili kupne . A to przez nieuczciwych sprzedawcow , badz dawniej konta uzywaly exploit a teraz distal bana bo wykryciu dlugo opowidac .

Lepjej kup now a gre .

Nie kupuj kontach nie warto to ryzykowac . Znam juz pare pszypadkow gdzie ludzie kontach potracili kupne . A to przez nieuczciwych sprzedawcow , badz dawniej konta uzywaly exploit a teraz distal bana bo wykryciu dlugo opowidac .

 Lepjej kup now a gre .

Moje oczy krwawią!! Proszę, popraw chociaż ortografię, bo wygląda to jak napisane przez sześciolatka (no chyba, że trafiłem w sedno).

A co do samego tematu, to tak jak już pisali, lepiej zrób nowe konto.

Po cholerę wydawać 2000 zł na grę?

Miałem dosłownie taką samą sytuację jak Ty, sprzedałem konto i jakiś czas później kupiłem nowe od zera. Polecam tę opcję bo jest przyjemny taki fresh start :) TRI dandelion miałem po jakichś 2 miesiącach grania praktycznie afk (snipe z marketu) później TRI Kzarkę jak uzbierałem, teraz próbuje z armorem co jest trochę trudniejsze. Level wbija się baaaaardzo szybko w porównaniu do tego co było wcześniej, np na 58 levelu exp leci tak jak kiedyś na bodajże 56, do tego jest daily w kamasylvii dający chyba z 2-3% expa na 58lvl (jak robisz go pierwszy raz daje +/- 15% na 58lvl). Tyle że jest przeogromny problem z memory fragmentami no i jak zawsze boty na markecie, więc jak nie preorderujesz za 2mln per mem, to musisz sam zdobywać. Patrząc jak inni mówią że "bez petów t3 bym się nie logował" to tak trochę przestarzałe myślenie, bo teraz możesz śmigać z 5cioma petami na raz.

Konta nie kupuj.

Zrób sobie nowe konto, po próbuj postacie. Jak zdecydujesz którą będziesz latać to ogarnij sobie 5 petów (mogą być T1 narazie). Dokup udźwig, może trochę inv slotów, ale to wedle uznania. Polecam też wziąść po jednym maidzie z każdego rodzaju (storage i marketplace). Na koniec Value Pack na 30 dni i ogień. Dalej już sam zaczniesz ogarniać co Ci potrzebne. Seta w porównaniu do tego co było kiedyś to banalnie zdobyć, sztuka jest wbić go TRI, TET. To jest chyba najtrudniejsza cześć.

Są 2 opcje - obie mają swoje zalety.

Ogromną zaletą zakupu konta za 2k jest to że rzeczywiscie dodatkowo zaoszczędzisz ok. 4 miesięcy gry. Jednakże jest też jedna ogromna wada. Po pół po roku może za półtorej, poprzedni własciciel bez problemu może odzyskać konto, choćbyś kupił całe konto z kontem e-mail. To nie ma znaczenia, gdyż wystarczy że były własciciel wyśle do kako maila z skanem dowodu osobistego, to konto odzyska. Także jest to na pewno ryzykowne.

BTW> Jeżeli chodzi o boss set, jest teraz dużo łatwiej niż kiedyś jednak, teraz jest ciężko o memory fragmenty, dużo dużo bardziej niż kiedyś. Ceny relików/scrolli urosły dwukrotnie, a cena memorki to nadal 750k co powoduje to że są nie kupowalne - pre order 2mln / szt a zarabia się praktycznie tak samo szybko :)


Pozdrawiam

2k PLN to nie lepiej sobie na abo do WOWa albo FFXIV wrzucić?

W przypadku odkupywania konta do BDO ryzyko banana albo utraty bo sprzedawca po 2-3 dniach zrobi "odzyskiwanie".

W przypadku IS, to już porażka bo jak zaczniesz ładować to po roku skończysz z władowanymi 10k albo i więcej i nadal będziesz w tyle za tymi z TOP.

Tak jak mówię za 500Euro masz Pełen pakiet gry + aktualnego dodatku i kilka miesięcy abo do jednej z tych dwóch gier [lub pierdółek kosmetycznych z IS].

Wbicie 60lvl w BDO to 1-2tygodnie grindu po kilka godzin dziennie [szybko i łatwo jak na grę którą reklamują jako grindownika].

Ja swoje konto sprzedaje nieaktywne juz od 1,5 roku ale sporo zrobione jesli chodzi o questy, boss set jest ale nie wyplusowany ale kasa i kamienie na to są w banku. 56 lvl bo kiedys bardzo powoli szedl lvl ale mam doslownie wszystkie mozliwe buffy w banku do expa, ksiazki, jedzenie, potki, scrolle, gm blessingi, no wszystko dodatkowo wizard to szybko do 60 poleci. Jakbys byl zainteresowany, duzo duzo taniej kosztuje to napisz na priv podam ci strone gdzie moja aukcja jest ktora ma 7dni gwarancji na upewnienie sie ze konto ma w sobie to co zostalo przedstawione w ofercie i dopiero wtedy sprzedajacy dostaje kase. Polecam :)

@Sashimo

Czytam, patrzę i nie wierzę.
Wbicie 60 jeśli ma się około 170-180/240 AP/DP to kwestia tygodnia.
Dla porównania - nawet gracze co startowali wraz ze Steamową premierą gry osiągnęli już 450+ GS lub około 480 GS. Nie każdemu RNG sprzyja, ale niektórzy mają już full boss gear itd.
60 Lv ma teraz każdy. Wbijanie z 56 do 60 jeśli ma się już gotowy ekwipunek to na alcie zajmuje tydzień do 2 gry, tak na spokojnie.
O Boss Set tak jak zawsze - módl się do RNGesusa. Niektórzy są rngcarried i w ciągu 4 miesięcy mają pełen bossowy set lub prawie pełen a inni po ponad roku grania tego nie mają.
Od tamtego czasu było sporo "ułatwień" - masa eventów, Shakatu Seals i inne które gwarantowały Ci bossowe przedmioty lub dawały ogromny potencjał zarobkowy.
Moja rada - nie kupuj. Lepiej wpakować kasę samemu w grę (głównie w Artisan Memories aby ulepszać ekwipunek).
Fakt, 500€ w tej grze to nic - nawet jak na kilka postaci kupisz kostiumy lub na jedną kilka kostiumów, dodasz do tego pety, udźwigi i inne to nie zauważysz nawet gdzie to poszło - a tak to chociaż masz już gotową postać...
Ale jak pisali wyżej, zbyt wysoka szansa tego że mogą Cię wydymać w bardzo prosty sposób C: