Dungeon Fighter Online

Mam pytanie, Czy grając przez steam będę mógł grać też z ludźmi co grają przez neople? Czy może są to osobne serwery?

yup, wersja steam = neople

A ktoś w to jeszcze pogrywa, bo bym sobie zagrał a wiadomo w kilka osób raźniej.

Jeśli wierzyć steamchart, to ok. 700 osób z samego steama, pewnie 2x tyle się loguje z non-steam.

Jeśli wierzyć steamchart, to ok. 700 osób z samego steama, pewnie 2x tyle się loguje z non-steam.

Więcej niż dwa razy, dużo osób zrezygnowała ze Steama i tak na prawdę nikt nie chce na nim grać ze względu na problemy z launcherem. Polecam grać przez Neople z tego powodu.

Populacja jest wystarczająca do fajnej zabawy? Czy czekają nas pustki?

Populacja jest wystarczająca do fajnej zabawy? Czy czekają nas pustki? 

Ludzi jest bardzo dużo, czasami sam się dziwie jak dużo osób jest podczas niektórych eventów utp.

No gra się fajnie, eventy i inne pierdoły dają tyle staminy ze na pól dnia starcza, w 3 dni - 63 wbiłem. co do ludzi to i tak leci się wsio solo i to błyskawicznie przez mapki przelatuje, wsio na 90 siedzi wiec ludzi nie powinno brakować do EG.

Mam pytanie, Czy grając przez steam będę mógł grać też z ludźmi co grają przez neople? Czy może są to osobne serwery?