Familijne mmo czyli jak pograć całą rodziną

Gatunek: dowolny

Sprzęt: od i5-6400 z gtx960 do laptopa z i5 5200u z 940M 2gb

Model: free to play

Przypadly mi do gustu: czesciowo Lego Worlds ale płatne i to nie jest właściwie mmo

Nie przypadly mi do gustu: Tree fo Savior, Wakfu,

Szukam gry w ktòrą moglibyśmy w rodzinie pograć całą rodziną. Koniecznie free to play, bez przemocy z dość kulturalną społecznością, najchetniej z polskim interfejsem ale tutaj angielski też da radę. Coś co zainteresuje 12 latkę i 40 latka. Bez rozlewu krwi.

Gramy czasem w coś na jednymym bez zobowiazań ekranie typu raymany, micro machines, fify itd. szukamy tytułu w który można pograć samemu a gdy przyjdzie weeekend usiaść na dwie godzinki i porobić coś razem na trzech komputerach na raz plus rodzinka dalsza u siebie w domach.

Będę wdzięczny za wszelkie podpowiedzi. Dodam tylko że to gra dla młodej panny i żony więc ich próg przemocy jest nieco inny niż 12latków naparzających w co popadnie. Byłoby gites gdyby gra nie polegała wyłacznie na grindowaniu w postaci wykańczania stworów.

Nie musi to być też typowe mmo.

Myślałem o czymś w stylu lego worlds.

Uzupełnij temat

Przypadły mi do gustu:
Nie przypadły mi do gustu

Bez rozlewu krwi to może jakieś auta albo fishing planet

Nos tale , Aion , Elsword albo Margonem?

Nostale,
jak coś mniej-mmo to może minecraft?

Tak jak kolega wyżej mówi, minecraft był by dla was fajną opcją. Wystarczyło by postawić serwer i każdy mógł by się bawić kiedy chce, do tego pobudza kreatywność i jest na prawdę przyjemny. Jak zacząłem grać w gimnazjum to sam chyba miałem jakieś 13 lat i jeśli ominiecie tą całą otoczkę jaka się stworzyła na jego temat to jest niesamowicie przyjemna i familijna gra.

Minecraft nie jest platny?

Tak w ogole to dopuszczam.nawet kupienie ze trzech kopii jakiejs gry takndo 50 zl kazda jesli warto. Wolalbym jednak najpierw potestowac.

Aiona znam oczywiscie. Rzeczywiscie nie jest zbyt krwisty.

Obejrzalem Elsworld, Margonem i Nostale. Moxno cukierkowe ale to trzeba zageac zeby ocenic. Odpale.

Cos jeszcze Wam przychodzi do glowy?

Jak dobrze poszukasz to zagrasz w Minecraft'a za darmo, jedynie hosting serwera kosztuje, ale tylko grosze.

Zobacz jeszcze Trove.

Trove powinno być dobrym wyborem. ^^

Dzieciaki stwierdzily ze Trove jest dretwe. :-(

A może Battlerite? Dobra moba i jak pamiętam to bez rozlewu krwi

Sprawdź Rocket League

Gatunek: dowolny

Sprzęt: od i5-6400 z gtx960 do laptopa z i5 5200u z 940M 2gb

Model: free to play

Przypadly mi do gustu: czesciowo Lego Worlds ale płatne i to nie jest właściwie mmo

Nie przypadly mi do gustu: Tree fo Savior, Wakfu,

Szukam gry w ktòrą moglibyśmy w rodzinie pograć całą rodziną. Koniecznie free to play, bez przemocy z dość kulturalną społecznością, najchetniej z polskim interfejsem ale tutaj angielski też da radę. Coś co zainteresuje 12 latkę i 40 latka. Bez rozlewu krwi.

Gramy czasem w coś na jednymym bez zobowiazań ekranie typu raymany, micro machines, fify itd. szukamy tytułu w który można pograć samemu a gdy przyjdzie weeekend usiaść na dwie godzinki i porobić coś razem na trzech komputerach na raz plus rodzinka dalsza u siebie w domach.

Będę wdzięczny za wszelkie podpowiedzi. Dodam tylko że to gra dla młodej panny i żony więc ich próg przemocy jest nieco inny niż 12latków naparzających w co popadnie. Byłoby gites gdyby gra nie polegała wyłacznie na grindowaniu w postaci wykańczania stworów.

Nie musi to być też typowe mmo.

Myślałem o czymś w stylu lego worlds.