Amazon.de

Ktoś z was robi zakupy na amazon.de? Bo nie kumam pewnej sprawy :). Założyłem konto, podałem nr karty Visa itp. Zamówiłem przedmiot, przeszedłem do kasy po czym kupiłem... I nic. Dostałem meila że zamówienie złożone, tam napisane o metodach płatności i sposobie wysyłki jak i jej statusie ale nie wiem... to samo mi wciągnie kase z konta? Czy później dostanę maila jak zapłacić?

Na tą chwilę masz zamówienie złożone i koniec. Jak będzie gotowe do realizacji to Cię skasują i jak płatność przejdzie to Ci to wyślą i dostaniesz powiadomienie.

Nic nie musisz robić tylko czekać - w statusie masz wpisany przybliżony termin realizacji. Ja z .de nawet faktury na polską firmę wystawiam sobie, także możesz być spokojny.

Aha no to cacy :)

Miałem dokładnie to samo jak kupiłem wkrętarkę na Amazon UK podczas black friday. Zdziwiłem się właśnie, że mi nic nie wzięło z konta, a potem przeczytałem na internecie, że pieniądze są pobierane dopiero wtedy jak zacznie się proces realizacji (sprawdzą czy na pewno mają ten sprzęt na stanie i go spakują). Mi bodajże po 2 dniach od zakupu pobrali kaskę.

Czaje... Tylko ciekawe czy zadziała. Mam karte debetową BZ WBK i ją podałem jako kartę do rozliczeń na amazonie. A martwię się z tego względu bo nie chciało mi jej zaakceptować jak ustawialem metodę płatności na Skrillu(używam tego do steam) musiałem dzwonić do banku i oni musieli interweniować :). Chociaż na necie o kartach akceptowanych na amazon BZ WBK ponoć ma się bardzo dobrze :).

Ktoś z was robi zakupy na amazon.de? Bo nie kumam pewnej sprawy :). Założyłem konto, podałem nr karty Visa itp. Zamówiłem przedmiot, przeszedłem do kasy po czym kupiłem... I nic. Dostałem meila że zamówienie złożone, tam napisane o metodach płatności i sposobie wysyłki jak i jej statusie ale nie wiem... to samo mi wciągnie kase z konta? Czy później dostanę maila jak zapłacić?

Korzystanie z Amazon jest bardzo proste. Wszystko dzieje się praktycznie automatycznie. My tylko wybieramy produkt i czekamy na kolejne maile od nich. A w tym sklepie można naprawdę dostać solidne produkty. Więcej odniesień o tym sklepie można poczytać w internecie, ale na pewno warto tutaj kupować.

Korzystanie z Amazon jest bardzo proste. Wszystko dzieje się praktycznie automatycznie. My tylko wybieramy produkt i czekamy na kolejne maile od nich.  A w tym sklepie można naprawdę dostać solidne produkty. Więcej odniesień o tym sklepie można poczytać w internecie, ale na pewno warto tutaj kupować.

Ty posty nabijasz czy jestes pracownikiem amazona, hę?