Kritika Eu

Szukam ludzi do wspolnej gierki od zera ^^. Dawniej gralem na JP,CN i SEA wiec sluze pomocą w wyborze postaci oraz jej rozwoju ;)

Wrzuciłem na pobieranie, żeby sprawdzić, jak to wygląda.

Odezwe się do Ciebie jutro.

Chetnie sprobuje ;) Kiedys mialem na EU Catspawa, teraz nie wiem co zrobic.

Spoko bede ing okolo 21,22;00 dzisiaj. Pamietajcie aby wybrac serwer Eu po prawej stronie w launcherze ^^

Szukam ludzi do wspolnej gierki od zera ^^. Dawniej gralem na JP,CN i SEA wiec sluze pomocą w wyborze postaci oraz jej rozwoju 

Wersja enmasse czy steam? Bez roznicy?

Wersja enmasse czy steam? Bez roznicy?

To samo

Chetnie sprobuje  Kiedys mialem na EU Catspawa, teraz nie wiem co zrobic.

Acro jest spoko. Moge rowniez polecic Crimsonke, ktora ma ogromnego crita

za 20 min bd mial gre na dysku - wersja steam.

Czekam tez na kontakt steam :)

Wroce za ok. 2h. Ing: XanWIll

Też się z chęcią podłączę, dołączę do Was około 21.

Refejlu - steam

Zapraszac i najlepiej podpisac mnie z boku Kritika. Bedzie latwiej na przyszlosc :)

edit. moze podam swojego discorda do komunikacji, oraz do dzielenia sie odczuciami, buildami itp?

@up

Semeno#1642, możesz podesłać mi zaproszenie na serwer by trolle się przez temat nie zleciały.

@up

Semeno#1642, możesz podesłać mi zaproszenie na serwer by trolle się przez temat nie zleciały.

ok juz sie robi :)

Wybaczcie ale z naglych przyczyn moge pograc dopiero jutro po 15 ;/.

I JAK SYTUACJA?

Tylko 2 osoby wpadly na discorda do Kritiki.

Obecnie nie mam mikrofonu ;/. Mozna postawic jakas gildie jak sie zmota kilka osob bo koszt z tego co pamietam to 300k a na poczatek to dosc sporo dla jednej osoby

Ogolnie czekamy na 15 lvlu

EU DOminion czy wybór pod-serwera na EU nie ma znaczenia ?

to sa tylko chanelle, i dla 1-64 ch 1 ( bonus exp) , ogolnie lepiej dolaczyc do istniejacej polskiej gildii ktora ma troche czlonkow ,niestety nazwy nie pamietam