Halo forume żyjecie

jak w temacie, co tam u was?

Smutne życie w biedzie typowego studenta. Jeszcze rok tego bagna. Poza tym dawno mnie tu nie było HeyGuys

Nie ma po co tu żyć.

Smutne życie w biedzie typowego studenta. Jeszcze rok tego bagna. Poza tym dawno mnie tu nie było 


Prace se znajdź i nie płacz BabyRage

jak w temacie, co tam u was?

A co cie to interesuje?? HMMMM??!!

stara bida, trzeba wreszcie zdać prawo jazdy PepeFeels

Prace se znajdź i nie płacz 

Znajde jak skończe studia. Teraz czasu nie ma :v

stara bida, trzeba wreszcie zdać prawo jazdy 

szybko zdawaj bo bedziesz z zielonym listkiem jeździł :D

szybko zdawaj bo bedziesz z zielonym listkiem jeździł  

dzięki że mi o tym przypomniałeś :D

dzięki że mi o tym przypomniałeś  

Nie ma za co haha :D Listek chyba od Czerwca ma obowiązywać i te inne ograniczenia też :D

Nie ma za co haha  Listek chyba od Czerwca ma obowiązywać i te inne ograniczenia też  

cholera, to mam sporo prób. Jeśli to dziadostwo wchodzi w Czerwcu lul

cholera, to mam sporo prób. Jeśli to dziadostwo wchodzi w Czerwcu 

tak Ci sie nudzi , ze o to pytasz :D ?

Forum umiera bo za byle co można dostać warna czy bana wiec szkoda nerwów :)

@Malgoth

Szkoda nerwów a jednak piszesz to samo w każdym temacie ;) Forum "umiera" od lat, tak samo jak WoW i wszystkie inne P2P gry wg. polskiej społeczności. Dobrze że ludzie tacy jak Ty, którzy to prognozują nie są zbyt dobrzy w swoim zawodzie.

A co do głównego pytania to w sumie nic ciekawego, obserwuję sobie jak forum umiera Kappa

tak nudzi mi się, kiedyś to wiecznie jakiś młyn był na forum. KIEDYŚ TO BYŁO KWIIII ALE KIEDYŚ TO BYŁO TERAZ JUŻ NIE MA CZASÓW

generalnie widać, że cały gatunek mmorpg idzie w odstawkę co za tym idzie mniejszy ruch na moim ulubionym forume :/ no szkoda

mmo nie idzie w odstawke tylo nie ma dobrych gier mmo...to jedny powod gry sa tak latwe wszystko robi sie w moemnt , ze ludzie od nich odchodza...

jak w temacie, co tam u was?