Problem z pingiem i gildia na Moonsea

Witam, na początku chciałbym was zapytać czy też macie problem z lagami, otóż ja jeżeli nie używam (ponieważ skończył się okres próbny) wtfasta mam okropny problem z lagami, no nie da się grać mimo że jest to europejski serwer to jest źle, wszystko jest opóźnione, po załadowaniu gry muszę odczekać ze 2-3 minuty zanim postać w ogóle się pojawi, a ataki są z opóźnieniem i nie synchronicznie z klikaniem, na wtfast było całkiem spoko, i pytanie czy coś można z tym zrobić żeby dało się grać bez używania jakichś zewnętrznych oprogramowań do redukcji pingu, prędkość mojego internetu to jakieś 35/40mb/s, mój sprzęt Geeforce gtx980 4gb, 12gb ram hyperx, amd athlon 4x4.2ghx turbo, raczej od pc to nie jest ale podaję jak by ktoś pytał, w sumie z innymi mmorpg nie mam żadnych problemów ale ta sprawia takie same jak na chińskich serwerach nic się w sumie prócz języka nie zmieniło jak lagi były tak są czy była to wersja chińska czy europejska.

Drugą sprawą jest to czy jest jakaś polska ciekawa gildia na Moonsea ja gram Blademasterem 54lvl+ bo w sumie gram solo i nie wszystkie systemy ogarniam, a chciałbym z kimś pograć jak i dowiedzieć się paru ciekawych rzeczy odnośnie gry.