Mmorpg z bajkową grafiką

Witam szukam cukierkowego Mmorpg który jest grywalny i ma dużą bazę graczy :)

Wymagania:

szukam czegos w starszym stylu trochę jak Dragonica pamiętam tą grę spędziłem tam wiele czasu i chciałbym pograć w podobny tytuł bo świetnie go wspominam :)

Oczekiwania:

-Pvp/pve obowiązkowo

-Open World / Instancje ? obojętne :)

-levelowanie przyjemne i nie zbyt zajmujące chodzi mi o to żeby "pochillować" po pracy (jestem fanem Anime)

-endgame pvp/pve/Dungi/raidy/

-Może być system turowy myślę że to świetne bo można się zastanowić

-Craft szeroko rozbudowany

Przypadły mi do gustu:

Dragonica

Dragon Saga

:)

Nie przypadły mi do Gustu:

-flyff

-Nostale

-Cloud nine

Z góry dziękuję za pomoc :)

Maple story może :D ?

Wakfu polecam, turowy mmorpg z masą możliwości

Hmmm Kritika Online, Dragon Nest, Soul Worker ale tego jeszcze nie ma na EU ;)

Polecam Final Fantasy XIV . Klimat nie bajkowy, A anime ;) Do tego mega rozbudowany Craft itp;)

1 marca startuje open beta prywatnego serwera Dragon Ball Online. (https://dbo.global/) Obecnie są testy, i 1 marca kasowanie postaci. Spełnia wszystkie Twoje punkty, może oprócz szeroko rozbudowanego craftu, no i zależy czy lubisz DB.

Kritika online, Aura Kingdom i Twin Saga serwery prywatne, Soul Worker Online serwer prywatny, Closers online, Eden Eternal?

Eden eternal, elsword, dragon nest

Blade and Soul, ma prawie wszystko, co fan anime lubi. Wiem, bo sam jestem fanem anime.

Błagam... aż dziw bierze, że jeśli mowa o Anime MMORPG na pierwszy ogień nie poszło Onigiri Online.
(Onigiri od Cyberstepu) dokładniej.
Rozsierdziłem się aż na tyle, żeby się zalogować i naprostować tę gałganerię oraz dyskryminację sztandaru Anime w grach MMO.
Co do pytania:

"-Pvp/pve obowiązkowo"
PvE świetne, PvP było słabo gdy jeszcze grałem ale nie uczestniczyłem od 2 lat więc nie wiem na 100%, może poprawili.

"-Open World / Instancje ? obojętne"
Jest zarówno masa Dungeonów jak i polowania i rywalizacja na tzw. fieldach - czyli obszar coś jak M1, M2 w grze Metin2.

"-levelowanie przyjemne i nie zbyt zajmujące chodzi mi o to żeby "pochillować" po pracy (jestem fanem Anime)"
Według mnie bardzo przyjemne lvlowanie zajmujące na tyle, żeby widać było ciągły progres postaci, dobry wątek fabularny oraz przemiłe postaci skutecznie umilają cały proces, do tego jeszcze bardzo dobry voice-acting ale tego akurat można się spodziewać po tamtejszych Seyiu.

"-endgame pvp/pve/Dungi/raidy/"
Jeśli do endgame w ogóle uda Ci się dojść to owszem jest mnóstwo do roboty a eventów co chwile dają tyle, że nie nadążysz.

"-Może być system turowy myślę że to świetne bo można się zastanowić" X
System non target. Combat to unikatowe skille które przydzielasz z osobna do broni, ulepszasz, zmieniasz, podmieniasz, dostosowujesz - masz prawie nieograniczone możliwści.
Nie ma też jako takich klas postaci, przy wyborze podejmujesz decyzję jakie statystyki początkowe będą dominować tj. czy postać będzie miała więcej DEX (łuki i dual swordy) czy może STR (Axe, Swordy, Odachi) itp.
Prowadzi to w końcowym etapie rozwoju postaci do większego potencjału dla danej grupy broni.

"-Craft szeroko rozbudowany"
Czy szeroko? Dobre pytanie, nie wiem ale na pewno dość rozwinięty w Swojej prostocie można by rzec.
Z
dobywasz przepisy (Recipe) na dane unikatowe części ekwipunku które są... bardzo rzadkie, crafcisz później Broń oraz Magatamy.

Ogólnie o grze:
Cyberstep jako jeden z nielicznych wydawców dba o tytuł.
Ciągłe eventy, na bieżąco naprawiane błędy, support 10/10, fantastyczny kontent oraz unikalne rozwiązania (np. partner system), kompletny brak p2w (za boty nie dam ręki uciąć bo ponoć w każdej grze są) osobiście nigdy nie spotkałem. Dużo by jeszcze mówić, lecz nie za wiele, żeby nie psuć zabawy. Rzecz w tym, że sam dawno w to nie grałem jednakowoż moje informację są z pierwszej ręki ponieważ jestem na bieżąco z tamtejszym forum oraz grupami społeczności owej produkcji.


Standardowa i niezmienna rada w tej kwestii:
Uruchom/Zagraj > Sprawdź > Przeanalizuj > Oceń > Podejmij decyzję

Mabinogi bardziej anime postaci nie stworzysz.

Dziękuję za szybki odzew z waszej strony :) i dziękuję za podpowiedzi !

Więc tak oglądałem wszystkie gierki z komentarzy ^^ i najbardziej mi się spodobały:

Twin Saga ( Nie wiem dlaczego ale sądzę że wygląda świetnie i jest poprostu ładne czytałem opinie i ma niezły)

Aura Kingdom również i powód jak przy twin Saga :)

Teraz moje pytania ???

Dlaczego akurat na PRYWATNYCH SERWERACH ? generalnie jestem przeciw "Privą"

@Lisek mam nadzieje ze mi odpowiesz :)

/Nie robimy double-post'ów, używamy opcji "Edytuj" - Derpblade

W normalnych przypadkach również jestem "anty-priv", ale w tym jednym ja również polecę Ci prywatne serwery (Głównie Aura Kingdom, bo na Twin Saga nie ma dużo graczy ani na oficjalu, ani na privach). Dlaczego? Te gry są nastawione głównie na trzepanie kasy na wszelkie sposoby, na privach do wszystkiego dojdziesz bez wydawania prawdziwych pieniędzy, na wszystko idzie z czasem wyfarmić, dodatkowo na privie Aura Kingdom gra o wieeeeeele więcej osób niż na serwerach oficjalnych, głównie dlatego, że priv jest do przodu z contentem i nie jest prowadzony przez Aerię, która jest znana jako jeden z najgorszych wydawców gier MMO.

Jeżeli masz wybrać którąś z tych gier, to jednak polecam Aurę - po prostu jest bardziej wspierana i więcej ludzi w nią gra ^^ a ode mnie polecę jeszcze raz mabinogi, dostaniesz tam kompletnie wszystko czego chcesz - craft jest nawet aż za bardzo rozbudowany. Jedyny minus, o ile można nazwać to minusem, to specyficzny styl rozgrywki.

Wakfu:

walka turowa, dostępne pvp/pve .Pvp zrobione w fajny sposób, można być obrońcą danego państwa jest ich 5 i wbija się rangi lub lużne pvp, nad to mając włączony tryb pvp możesz pkować innego gracza który ten tryb ma włączony, nie pytając go o zdanie.W grze mamy do wyboru 18 klas postaci gdzie na jedną przypada średnio 3-4buildy. Ciekawa unikalna fabuła a nie odgrzewany kotlet z dobrem i złem.

Dungeony na każdym jest inna taktyka, nie rzadko trzeba wykonywać określone czynności by zdjąć z bossa blokadę na zadawany dmg.

Specjalne dungeony które można wykonywać raz na tydzień by zdobyć ciekawe przedmioty.

Tony przedmiotów tak by robić build jaki ci się żywnie podoba nad to przedmioty epic i relikt można mieć tylko dwa takie nałożone ale są ultra mocne i nie tak trudno od dawna je zdobyć.

Pomocnicy których się expi i również zakłada ekwipunek(każdy ma inne umiejętności).

6 profesji z zbieractwa i 8 z craftingu każda ma lvl cap obecnie chyba 200lv jest i lvl max postaci to 200

Nie wiem jak cały end-game wygląda wbiłem 192poziom co do samej gry jest nawet serial animowany na podstawie gry, dwa sezony z dubbingiem pl na youtube dostępne. Teraz wychodzi 3ci sezon ale musimy poczekać na ver pl.

Te Wakfu też jest całkiem niezłe :D ALe jakos najbardziej chciałbym spróbować zagrać w Twin Sagę na Globalnej wersji jak i Aura Kingdom bo jednak "global" to global tak mi się wdaję że to lepsza opcja ... a każda gra "f2p" może poza Poe jest trochę "p2w" bo te firmy to nie instytucja "charytatywna"

Wakfu nie jest p2w chyba że przez p2w rozumiesz skórki do mountów i boost do expa :P chyba 30% jest. ale każdy szanujący się gracz wie że można wymienić się kasą z wakfu na kasę w Dofusie(ich pierwsza gra) i normalnie w dofusie kupić walutę premium za kase z gry.. ale jak grałem to płaciłem żeby chociaż szybciej nowy sezon wyszedł xD

Zostaję jakoś przy Aura i Twin saga spróbuje jak się nie uda to wakfu/onigiri

dzięki wielkie !

A W DUPE TEŻ LUBISZ?


nie no, żarcik, szanuję.

Po poszukiwaniach przez cały dzień opłaciłem konto do FF XiV wraz z dodatkami p2p to chyba najlepsze rozwiązanie 54zł miesięcznie mnie nie zbawi a użytkownikowi o nicku @lebari Naprawdę dziekuje bo naprawdę bardzo mocno się zainteresowałem FF :) ! i dziękuje wszystkim za pomoc naprawde ! :)

btw im no gay okey ?