MMO.. Przygarnę poradę

Hej :) W świecie gier jestem... hmmm no tak trochę weteranem w sumie - jeśli chodzi o MMO zaś to próbowałam przez wiele lat różnych gier, ale z czasem zmieniają się upodobania lub ludzie... No i tak oto szukam teraz MMO, które będzie wpisywało się chociaż trochę w moje zapotrzebowanie D:

Grałam w tak wiele, że w sumie nie wiem czy jest jakieś ciekawe, w które nie grałam, czy może do jakiegoś wrócić - no i liczę na to, że polecą mi coś osoby, które w dane MMO grają bo szukam nie tylko MMO ale i ludzi, które w nie grają xD

(Dlatego właśnie temat - grałam w sporo gier, ale szybko zachodzą zmiany plus nie mogę się po prostu zdecydować... no i nie znam wszystkich serwerów :D )

Gatunek: RPG (najlepiej fantasy a nie s-f)
Sprzęt: jak ARK i BDO mi na maksie chodzą to chyba większość mi ruszy xD


Cechy:

- Co do grafiki - przetrwam chyba wszystko oprócz pikselków małych xD :D

- Sprzętowo udźwignę wszystko :)

- Gracze - nie szukam gier, w który znalezienie sympatycznych osób graniczy z cudem...

- Zależy mi głównie na PvE i Social'u oraz na RP jak się uda załapać

- Unikam PVP, wszelkich walk o terytoria (Acz w GW2 kochałam WvW) - obecnie potrzebuje "emerytury" czyli spokoju, sympatycznej atmosfery itp xD

- Team Fantasy zdecydowanie xD jazda brykami i goniące mnie zombie to z pewnością nie jest moja wymarzona gra XD

- Nie chcę płacić za np. miesiąc gry itp. Wolę by to była gra "raz płać", bo prepaidy nie sprawdzają się, gdy ktoś np. pogra tydzień a potem dwa ma przerwy bo np. praca x-x

- Brak aktywności przez tydzień nie równa się blokadzie konta xD

Podsumowując? Tak, potraktujcie mnie jak emerytkę, która ma już dość i szuka spokojnego grania z ludźmi celem odskoczni od życia - pracy itp.

Jeszcze lepiej by było gdyby propozycje były od osób, które grają w daną grę bo jakbym chciała grać sama to jest pełno gier, w które gra się samemu xD Bo jak zobaczycie niżej wypróbowałam wiele gier, ale mam pecha do ludzi ^^'


Przypadły mi do gustu:

(możliwe, że ktoś mi je poleci - i spoko. będę otwarta bo większość z tych gier nadal niekiedy odwiedzam ale widać nie trafiłam na odpowiedni serwer lub ekipę)

- WoW (płacenie mnie jednak zmusiło do pożegnania się z nim ;_; )

- FF XIV (j.w.)

- Star Wars The Old Republic (była fajna ekipa, która niestety się wykruszyła i zostałam sama x.x )

- The Elder Scrolls Online (j.w.)

- Guild Wars 2 (mam problemy z powrotem bo grałam gdy wyszło i szybko "przeszłam grę" XD więc potem trochę się znudziła... chciałam dla RP wrócić, ale ciężko o taką otwartą i luźną grupę RP. Mieliśmy gildię ale ludzie sobie zaczęli olewać i zwalili mi wszystko na głowę xD i zaczęłam powoli hejcić PvP XD)

- Gry z serii survival, które lubię ale nie znalazłam ekipy: Life is Feudal: Your Own, Dark and Light, ARK, Novus Inceptio (a Chronicles of Elyria brzmi ciekawie, ale zobaczymy jak wyjdzie)

- Riders of Icarus (nie znalazłam ekipy)

- Wildstar (pozmieniało się i ludzie wyparowali)

- Devilian (nie znalazłam ekipy sobie)

- Neverwinter (j.w.)

- Lineage 2 (grałam mega długo i dobrze wspominam - czas przeszły. ludzie se poszli to w końcu i ja - eony temu to było i nawet nie wiem co z grą xD)

- Aion (j.w.)

- ArchEage (j.w.)

- Tera (j.w.)

- Dragon's Prophet (kocham bardzo i nawet recenzję specjalnie na steam pisałam, ale ile można grać samemu..)

- Age of Wushu (najmniej wciągnęło ale miało potencjał tylko znów.. brak ekipy xD)

- były też Runes of Magic i Shaya ale to dawne dzieje :)


Nie przypadły mi do gustu:

- W sumie to chyba nie pamiętam bo takie gry po prostu wymazywałam z pamięci xD

Co do guild warsa... to gwarantuje ci że nie przeszłaś CAŁEJ gry, bo to takie trochę niemożliwe, zwłaszcza że dużo rzeczy jest poukrywane xD. Po za tym - grałaś jak wyszło... a coś dokładniej? Jak wyszło gw2? Jak wyszedł HoT? A może jak wyszedł PoF? :D Bo z każdym dodatkiem gra zyskuje tyle fabuły, opcji i aktywności że aż miło patrzeć. Pojedziemy z listą :

-fractale, wbity 100 lvl?

-raidy, dość wymagające (z HoT są już wszystkie skrzydła, z PoF pierwsze)

-crafting wymaxowany

-bounty hunting z najnowszego dodatku? (tropienie + walka z specjalnymi, rzadkimi i potężnymi mobami)

-zaliczone wszystkie meta eventy z HoT'a pokroju walki o Tarir gdzie masz sforsować 4 bramy do miasta i rozwalić w tym samym czasie 4 bossy? Swoją drogą nawet za 100 razem i tak widok gdy wszyscy wskakują do skarbca cieszy oczy, bo najczęściej ludzi jest tyle że to wygląda jakby woda wlewała się do niego xD

-gryf odblokowany?

-legendarka zrobiona?

-Living story pokończone (4 sezony po +- 10 rozdziałów)?

-zwykle story + to z dodatków pokończone? (może śmieszne, ale masa ludzi do tej pory nie pokończyła story z podstawki albo HoT'a xD)

-world bossy

-eventy na mapach (haha, ostatnio jak z pewną gildią robiliśmy eventy na bossa to była tam masa ludzi która się w ogóle dziwiła że tam jest mapa do zwiedzania, bo ten teren odblokowuje się tylko po wykonaniu pre-eventów które są bardzo konkretne i rzadko kiedy przypadkiem ktoś je robi bo są strasznie denerwujące typu zwiedzaj obszar mapy i szukaj 5 konkretnych mobków xD)

Niech będzie że tyle, bo nie chce mi się narazie myśleć, ale pewnie tego więcej jest, bo podałem tylko co to mi do głowy przyszło xD. A i to wszystko jest bez robienia kolekcji które są tak rozbudowane i skomplikowane że niektóre możesz zbierać nawet i kilka miesięcy :P. Ot np pewnie jak grałaś to widziałaś jak niektórzy biegali z takimi niebieskimi skrzydłami - to one są właśnie z jednej z kolekcji. I to nie jest tylko wygląd, te skrzydła to bodajże ad infinitum i one są rzadkości ascended o ile się nie mylę. Więc nawet te kolekcje mogą być cenne gdy potrzebujesz ascended eq na wyższe fractale :P.

Generalnie w grze jest MASA rzeczy do roboty, tylko że gw2 ma jedną ważną cechę : gra ci nie wskazuje palcem "masz tu tego dunga, zrób go 10 razy, potem tamtego". Tutaj musisz sama sobie poszukać czegoś do roboty. Co z jednej strony bywa problemem jak ktoś jest tzw zagubioną duszyczką, ale z drugiej strony jest to strasznie fajna cecha gdy mimo grania od premiery cały czas coś cię zaskakuje :D. Czasami starczy być we właściwym miejscu o właściwym czasie by się dowiedzieć czegoś nowego. A czasami po prostu przeglądasz swoje kolekcje i widzisz że brakuje ci dwóch itemków do fajnego tytułu lub mieczyka. Patrzysz skąd te itemy dostać, okej, od kupca i z jaskini koło jakiegoś miejsca. Kupca załatwiasz, idziesz do jaskini... ale chwila, gdzie ta jaskinia dokładniej jest? I chodzisz po mapce, natrafiasz na eventy czy miejsca w których nigdy nie byłaś i byś inaczej ich raczej nie zwiedziła xD

Ps - a to wszystko bez pvp, bo nie chciałaś to celowo o nim nie wspominałem xD

Moze zaczac by w Aiona na Deyla tez szukam kogos i jakiejs gry ??moze byc inna do wyboru.

Pharaun :D Jeśli chodzi o GW2 mam na myśli, że cała mapa była zrobiona, puzle i questy też itp. Zestawy legendary, crafting wymaksowany itp. Więc teoretycznie nie miałam co robić (WTEDY) i odeszłam by poczekać na nowości. To były początki GW2 jeszcze, więc uwierz mi - można było poniekąd "przejść GW2" XD ale podkreślam, że "Przejść" jest w "" :D bo wiadomo, że wszystkiego nie zrobisz oraz są rzeczy powtarzalne, ale na początku było tego wszystkiego mniej i generalnie wiele rzeczy mi się wtedy przejadło. Dlatego wtedy jak napisałam - rozstałam się z GW 2 :) (byłam na etapie turlania się z nudów po mapach dla początkujących i rzucania im itemów i prowadzenia przez questy ;_; )..

Zajrzałam do niego dopiero w zeszłym roku w czerwcu :) I faktycznie sporo nowości było i nie da się już po prostu "przejść" gry ale... no niestety ciężko też mi było znaleźć solidną polską ekipę - czy to do RP czy nie tylko. Było się w gildii itp. ale czułam się jak single player, więc uznałam, że tak to ja mogę w grach innych grać ^^' Trochę z jednej strony ubolewam bo faktycznie ładnie się przez ten czas GW rozwinął :)

Ergo. Nie gram obecnie bo nie mam dobrej ekipy - ani do gry ani do RP :) Doceniam twój poziom rozpisania się i sprawdzenia, co już robiłam ale nie napisałam, że teraz jest słabe czy do przejścia xD :D Więc spoko - szanuję i kocham grę bardzo :) Więc źle zrozumiałeś mój post xD Bo miesiąc po ruszeniu GW gra nie była tak rozbudowana jak jest teraz XD Ale po prostu nie znalazłam obecnie ekipy do grania ;__; *sniff*

No i miałam też mały uraz... kochałam na WvW grać, ale tak mnie rzucano tam i ekipa nie była zgrana i każdy miał wszystko gdzieś - zero taktyki itd. że się w pewnym momencie wypaliłam i .. od tego czasu PvP jest dla mnie zmorąąąą ;_;

---

Zarcu dobrze by było poszukać gdzieś już działającej gildii lub ekipy by mieć chociaż zestaw min. 4-5 graczy :) Zawsze uważam, że w MMO to taki team wielkości dungeonowej jest najlepszy by zaczynać :D Może kogoś znajdziemy :D

Pharaun  Jeśli chodzi o GW2 mam na myśli, że cała mapa była zrobiona, puzle i questy też itp. Zestawy legendary, crafting wymaksowany itp. Więc teoretycznie nie miałam co robić (WTEDY) i odeszłam by poczekać na nowości. To były początki GW2 jeszcze, więc uwierz mi - można było poniekąd "przejść GW2" XD ale podkreślam, że "Przejść" jest w ""  bo wiadomo, że wszystkiego nie zrobisz oraz są rzeczy powtarzalne, ale na początku było tego wszystkiego mniej i generalnie wiele rzeczy mi się wtedy przejadło. Dlatego wtedy jak napisałam - rozstałam się z GW 2  (byłam na etapie turlania się z nudów po mapach dla początkujących i rzucania im itemów i prowadzenia przez questy ;_; ).. 

Zajrzałam do niego dopiero w zeszłym roku w czerwcu  I faktycznie sporo nowości było i nie da się już po prostu "przejść" gry ale... no niestety ciężko też mi było znaleźć solidną polską ekipę - czy to do RP czy nie tylko. Było się w gildii itp. ale czułam się jak single player, więc uznałam, że tak to ja mogę w grach innych grać ^^' Trochę z jednej strony ubolewam bo faktycznie ładnie się przez ten czas GW rozwinął 

Ergo. Nie gram obecnie bo nie mam dobrej ekipy - ani do gry ani do RP  Doceniam twój poziom rozpisania się i sprawdzenia, co już robiłam ale nie napisałam, że teraz jest słabe czy do przejścia xD  Więc spoko - szanuję i kocham grę bardzo  Więc źle zrozumiałeś mój post xD Bo miesiąc po ruszeniu GW gra nie była tak rozbudowana jak jest teraz XD Ale po prostu nie znalazłam obecnie ekipy do grania ;__; *sniff*

No i miałam też mały uraz... kochałam na WvW grać, ale tak mnie rzucano tam i ekipa nie była zgrana i każdy miał wszystko gdzieś - zero taktyki itd. że się w pewnym momencie wypaliłam i .. od tego czasu PvP jest dla mnie zmorąąąą ;_;

 

---

 

Zarcu dobrze by było poszukać gdzieś już działającej gildii lub ekipy by mieć chociaż zestaw min. 4-5 graczy  Zawsze uważam, że w MMO to taki team wielkości dungeonowej jest najlepszy by zaczynać   Może kogoś znajdziemy  

@Drzuma Mniej niz te 4-5-6 osob nie ma sensu . Mysle , ze waro poczekac :) Gre mozna wybrac jak znajda sie osoby chetne. Powiedzmy , ze mamy 3 osoby bo zemna jest jeszcze jedna :)

@Drzuma Mniej niz te 4-5-6 osob nie ma sensu  . Mysle , ze waro poczekac  Gre  mozna wybrac jak znajda sie osoby chetne.  Powiedzmy  , ze mamy 3 osoby bo zemna jest jeszcze jedna 

Super :) To poczekamy i poszukamy ^-^ kolejność dowolna xD

Pharaun  Jeśli chodzi o GW2 mam na myśli, że cała mapa była zrobiona, puzle i questy też itp. Zestawy legendary, crafting wymaksowany itp. Więc teoretycznie nie miałam co robić (WTEDY) i odeszłam by poczekać na nowości. To były początki GW2 jeszcze, więc uwierz mi - można było poniekąd "przejść GW2" XD ale podkreślam, że "Przejść" jest w ""  bo wiadomo, że wszystkiego nie zrobisz oraz są rzeczy powtarzalne, ale na początku było tego wszystkiego mniej i generalnie wiele rzeczy mi się wtedy przejadło. Dlatego wtedy jak napisałam - rozstałam się z GW 2  (byłam na etapie turlania się z nudów po mapach dla początkujących i rzucania im itemów i prowadzenia przez questy ;_; ).. 

Zajrzałam do niego dopiero w zeszłym roku w czerwcu  I faktycznie sporo nowości było i nie da się już po prostu "przejść" gry ale... no niestety ciężko też mi było znaleźć solidną polską ekipę - czy to do RP czy nie tylko. Było się w gildii itp. ale czułam się jak single player, więc uznałam, że tak to ja mogę w grach innych grać ^^' Trochę z jednej strony ubolewam bo faktycznie ładnie się przez ten czas GW rozwinął 

Ergo. Nie gram obecnie bo nie mam dobrej ekipy - ani do gry ani do RP  Doceniam twój poziom rozpisania się i sprawdzenia, co już robiłam ale nie napisałam, że teraz jest słabe czy do przejścia xD  Więc spoko - szanuję i kocham grę bardzo  Więc źle zrozumiałeś mój post xD Bo miesiąc po ruszeniu GW gra nie była tak rozbudowana jak jest teraz XD Ale po prostu nie znalazłam obecnie ekipy do grania ;__; *sniff*

No i miałam też mały uraz... kochałam na WvW grać, ale tak mnie rzucano tam i ekipa nie była zgrana i każdy miał wszystko gdzieś - zero taktyki itd. że się w pewnym momencie wypaliłam i .. od tego czasu PvP jest dla mnie zmorąąąą ;_;

 

---

 

Zarcu dobrze by było poszukać gdzieś już działającej gildii lub ekipy by mieć chociaż zestaw min. 4-5 graczy  Zawsze uważam, że w MMO to taki team wielkości dungeonowej jest najlepszy by zaczynać   Może kogoś znajdziemy  

Wydaje mi się że chyba to ty mnie trochę źle zrozumiałaś xD. Po twoim poście nie było wiadomo czy grałaś w podstawkę czy też i dodatki, dlatego wolałem uszczególnić co jest ciekawego do roboty. A co do braku gildii.. To nwm czy patrzyłaś ale masz taką gildię jak np Leth Mori Aiwe - gildia typowo RP, aczkolwiek mają też dywizje pve i pvp. Osobiście jestem tam kimś w rodzaju honorowego gościa, znam stamtąd masę osób, niejednokrotnie mnie namawiano do dołączenia, byłem w gildii przed zmianą gry (z wowa na gw2), czasami chodzę z nimi na fractale czy inne... Generalnie gildia fajna, jak lubisz RP to polecam

A co do turlania się z nudów... fakt. Sam pamiętam czasy gdy niewiele było tam do roboty xD. Ale co podobało mi się strasznie już w HoT, a obecnie przy PoF jest o wiele lepsze to fakt że postawili właśnie na tzw endgame - tam nie ma tego efektu znudzenia bo cały czas masz wyzwanie, mapy są na 80 lvl więc cały czas musisz szanować przeciwników a nie brać całe armie na klatę jak w strefach przed tym lvlem xD. A prócz tego są aspekty które nigdy się nie znudzą, bounty hunting mnie bawi od samego początku PoF, a meta eventy z HoT do dzisiaj przyciągają całe rzesze graczy. Bo mimo tego że teoretycznie nie potrzebujesz takich rzeczy to zawsze jest zabawa przy tym, emocje, a także to dobry sposób na zarobek - a golda zawsze jest na co wydac (jak nie, to kupujesz za niego gemy i wtedy masz cały IS do wykupienia) xD

Jakby cię interesowała ta gildia to łap linka (zawsze możesz podejrzeć sobie np filmiki z raidów od nich itd)

http://aiwe.eu/

Jezeli cos z moich propozycji to GRY typu:

Swtor

Aion

TERA - raczej nie ze wzgledu na server NA

Szczerze mowiac nie mam pojecia w co mozna pograc . Wazne by mialo populacje nadajaca sie do gry. i Bylo normlanym MMO z dobrym craftem /raidami/instaimi etc :)

TESO/GW u mnie odpada nie przepadam jakos za nimi bardziej to single z mozliwoscia gry ze znjomymi niz mmo.

Neverwinter

Wydaje mi się że chyba to ty mnie trochę źle zrozumiałaś xD. Po twoim poście nie było wiadomo czy grałaś w podstawkę czy też i dodatki, dlatego wolałem uszczególnić co jest ciekawego do roboty. A co do braku gildii.. To nwm czy patrzyłaś ale masz taką gildię jak np Leth Mori Aiwe - gildia typowo RP, aczkolwiek mają też dywizje pve i pvp. Osobiście jestem tam kimś w rodzaju honorowego gościa, znam stamtąd masę osób, niejednokrotnie mnie namawiano do dołączenia, byłem w gildii przed zmianą gry (z wowa na gw2), czasami chodzę z nimi na fractale czy inne... Generalnie gildia fajna, jak lubisz RP to polecam

 

A co do turlania się z nudów... fakt. Sam pamiętam czasy gdy niewiele było tam do roboty xD. Ale co podobało mi się strasznie już w HoT, a obecnie przy PoF jest o wiele lepsze to fakt że postawili właśnie na tzw endgame - tam nie ma tego efektu znudzenia bo cały czas masz wyzwanie, mapy są na 80 lvl więc cały czas musisz szanować przeciwników a nie brać całe armie na klatę jak w strefach przed tym lvlem xD. A prócz tego są aspekty które nigdy się nie znudzą, bounty hunting mnie bawi od samego początku PoF, a meta eventy z HoT do dzisiaj przyciągają całe rzesze graczy. Bo mimo tego że teoretycznie nie potrzebujesz takich rzeczy to zawsze jest zabawa przy tym, emocje, a także to dobry sposób na zarobek - a golda zawsze jest na co wydac (jak nie, to kupujesz za niego gemy i wtedy masz cały IS do wykupienia) xD

 

Jakby cię interesowała ta gildia to łap linka (zawsze możesz podejrzeć sobie np filmiki z raidów od nich itd)

http://aiwe.eu/

A to sorki :D Uznałam z góry, że jak napiszę że na samym początku GW2 i że szybko poszło itd. to obvious że bez dodatków itp. XD bo wtedy fakt szło szybko XD :D Sorax.

Co do gildii RP - chętnie coś więcej się o nich dowiem. Ale z gildiami RP bywa różnie - większość z góry narzuca story postaci, pewien charakter grupy itp. Ciężko o gildię RP (w każdej mmo w które gram) gdzie nic nie jest narzucone, gdzie gracze sami tworzą swą postać i jej kartę (przechowują np. na forum czy gdzieś) i mogą w gildii być różne ugrupowania, różne story, po prostu łączy fanów RP a oni sami się resztą zajmują... W SWTOR i w GW2 miałam właśnie takie sytuacje.. że nie mogę (tu przykład) mieć postaci która zmieniła strony bo oni nie przyjmują. Albo że postać nie może być ślepa bo do tej grupy by jej nie przyjęli /emoticons/1f600.png" title=":D" /> Więc jeśli proponowana gildia jest z góry zaplanowana co i jak i kto i jak to będę musiała podziękować, ale jeśli daje dużo swobody to chętnie się zapoznam :D<3

No to widzisz xD pamiętasz te czasy co ja xD Bo jak GW2 wyszło to ja od rana już bombałam a po 2 tyg. miałam max level dawno XDDDD i takie "yyyy czo ja mam ze sobą zrobić" XD więc dałam dodatkom szaleć, ale niestety znajomi już nie chcieli wrócić do gry ;_; A tyyyyle mam fajnych postaci do eRPienia taaam *_* ;_; Nawet grupkę mieliśmy (nie typową gildię), która po prostu zrzeszała tylko graczy i umożliwiała eRPienie <3 piękne czasy.

Anyway dziękować za stronkę - obczaję x3

Jezeli cos z moich propozycji to GRY typu:

 

Swtor

Aion

TERA - raczej nie ze wzgledu na server NA

 

Szczerze mowiac nie mam pojecia w co mozna pograc . Wazne by mialo populacje nadajaca sie do gry. i Bylo normlanym MMO z  dobrym craftem /raidami/instaimi etc 

 

TESO/GW u mnie odpada nie przepadam jakos za nimi  bardziej to single z mozliwoscia gry ze znjomymi niz mmo.

SWTOR kocham ale on ma sens faktycznie jak się ma ekipę po obu stronach i dorzuci się jeszcze RP <3 *-* Mieliśmy nawet gildię... miałam tam być od RP tylko.. skończyło się na tym, że niemal wszystko miałam na głowie *sniff* ;_; i po gildii ;_; *sniff* http://polishyggdrasileagles.weebly.com/

Neverwinter 

A grywasz z jakąś zgraną ekipą ? :D Bo osobiście Neverwinter to moje naturalne środowisko i ze względu na gry z mej młodości jak i świat D&D :D Ale samemu ciut łyso :D

Neverwinter w ogole zyje ?? z tego co pamietam to byl dosc biedny na poczatku jakies towrzenie swoich dungeonow czy jakos tak ...wolal bym normlanego mmo rpg z raidami i jakims poziomem trudnosci.

everwinter to chyba bardziej solo .

Neverwinter w ogole zyje ?? z tego co pamietam to byl dosc biedny na poczatku jakies towrzenie swoich dungeonow czy jakos tak ...wolal bym normlanego mmo rpg z raidami i jakims poziomem trudnosci.

 

everwinter to chyba bardziej solo .

Spoko, wiem w jakie gry byś pograł, lub na co jesteś otwarty ^^ Ale oprócz tego jestem też otwarta na propozycje od innych osób, bo a nóż znajdę sobie dwie miejscówki :)

ja bym pograł w coś :D komp ruszy wszystko na ultra :D

ja bym pograł w coś  komp ruszy wszystko na ultra  

Napisz do Zarcu to będziemy wszyscy w kontakcie jak ustali się w końcu jakieś fajne miejsce :D Albo załóż własny temat jeśli masz jakieś konkretne upodobania i chcesz poszukać jakiegoś MMO i ekipy :D bo inaczej jesteście zdani na moje biadolenie i wybór xD :D

Obojetne byle byl to mmo z populacja w mire dobra.i nie dungeonowka z zywym swiatem.

Dobrze by bylo ustalalic dzis do 24 w co bedziemy grac . Co wybierzesz to sie dostosujemy .

 Obojetne byle byl to mmo  z populacja w mire dobra.i nie dungeonowka z zywym swiatem. 

 

Dobrze by bylo ustalalic dzis do 24 w co bedziemy grac . Co wybierzesz to sie dostosujemy .

Wybacz xD mi się tak nie spieszy :D ale jak ustalicie między sobą i mi dacie znać, to może też się zdecyduję. SWTOR z Twych propozycji brzmiał najciekawiej bo tęsknię za grą tam... :)

Mi to jak pisalem jest obojetne byle gra zyla . Nie mam nic konkretnego. Tutaj ciezko o ludzi ktorzy zostana na dluzej tak bywa :/

Ja jestem chętny pograć w neverwinter (ale nie mialem z kim i wiekszosc czasu gralem solo a mysle ze grupie jest raźniej a gra sie szybko nie nudzi a co do update neverwinter i populacji ...Neverwinter nadal jest update(duzy update co jakis czas) a populacji ( nie znam dokladniej liczbyale jak gralem na kazdej mapie byli gracze a nawet nieraz bylo tylu graczu ze serwer wyjebywalo ...

Jesli ktos chętny na Neverwinter proszę pisac na PW...

To ja nadal jestem otwarta na propozycje, w które MMO mi polecacie grać jeśli chodzi o dobrą atmosferę i możliwość chillowej gry, ale skorzystam też z kilku tytułów, które już padły i polecę szukać ludzi xD :D

Neverwinter zyje i ma sie dobrze ludzi gra sporo, ja gram sam mam tam jakas gildie oczywiscie nie polska :) pogrywam sobie czasem jak mi sie zachce mam moze z 26 lvl ^^ ewentualnie wow na globalu :)