ashamper

Potrzebuje porady dot. end-gamu

6 odpowiedzi w tym temacie

Witam serdecznie,

Postanowiłem po dłuższej przerwie powrócić do gry. Wykorzystałem swój kupon kiedyś jak była promocja na free 50lvl i stworzyłem sobie Warlocka. 

Obecnie mam level 50 HM6. 

Mam pytanie, czym właściwie się powinien zając w tym momencie, na czym się skupić? W skrócie jak zacząć o czym pamiętać. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pierwsze co to zakończ misje fabularne (te żółte). Przed tym nawet nie wchodź do lobby na dungi. Kończąc misje fabularne dostaniesz legendarną broń, soulshildy i dobijesz do 55 lvl'u. Następnie rób dungi do naryu sanktum, do wyższych się nie dostaniesz, zapewne i z sanktumem będziesz mięć problem. Podbij broń do stage 9 używając void kamieni obniżają one o grubo 50% koszt podbicia. Do pierwszych stagów kwiatki zdobędziesz z sogun lament, takhiny na kolejne stage zdobędziesz z masztów, a czerwnoe orby z naryu foundry (nf). Chyba możesz te graty dostać również z obecnego dasha, nie przyglądałem się co on tam teraz ma, więc pewny nie jestem. Spróbuj zdobyć legendarny naszyjnik (z dt), pasek (z nf) i bransoletę (z ns). Kolczyk i pierścień najlepszy jest z elemetal dmg więc zanim zdobędziesz cokolwiek wybierz jakim buildem będziesz grał albo graj tym  pod co pierwsze wypadnie. Wl gra z ice albo shadow. Fioletowy pierścień z elemetal dmg również dropi z desolate tomb (dt) a fioletowy kolczyk z naryu sanktum (ns). Jak dobijesz do 1k ap i będzesz mieć ok 800 elemetal dmg będzie trochę łatwiej. Po tym zostanie ci farmienie i przygotowywanie się, znaczy golda na raid bt by dostać biżuterie z bt. Osobiście nie radze robić od razu raven weapon niby kązdy chce ravena ale przyjemniej podbija się tą drugą ścieżkę a na 6 stageu przebić na 6 stage ravena. Został jeszcze tydzień eventu świątecznego, czyli rób grzyba a za zakończenie wątku fabularnego dostaniesz dodatkowo 60 grzybów i wymień je na co tam chcesz ale docelowo najlepszym wyborem dla nowego to hexa gemy. Jeszcze jedno, nie pobijaj od razu legendarnej broni którą dostałeś jeśli nie ma odblokowanych wszystkich 6 slotów na gemy. Jeśli ci się nie udało dostać takiego to za 5 naryu silver w dużych miastach silverfrost możesz dostać kolejną skrzynkę z bronią i spróbować szczęścia jeszcze raz. Lepiej zdobyć to od razu za bezcen niż później się męczyć. Są przypadki, że ludzie mając już kóregoś tam ravena nadal nie mają wszystkich slotów.

Czyli w skrócie: Kończysz fabularne, nabijasz 55 lvl, zdobywasz broń z już 6 slotami na gemy, podbijasz na 9 stage jednocześnie próbując dostać  legendarny naszyjnik z filetowym pierścieniem z elemental dmg z desolate tomb (dt), legendarny pasek z naryu foundry (ns) i legendarną bransoletę (są dwie, musisz obczaić która jest lepsza pod jaki build dla wl) razem z filetowym kolczykiem z elemental dmg z naryu sanktum (ns). Na początek to jest twoim priorytetem.

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

da rade coś doradzić dla rak Gunnera :D ? głownie gram  fire ze względu na ping, bron mam chyba 4slot dark, biżu z questow, chyba jakoś lucent albo ta wyżej, broń na stage 2, rotacje ogarniam, ostatni auto party robię irontech forge xD, nieskończona fabula

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Party robi ci IF, party 6 toonek z takim gearem by małpy nie przeszło... Uzbierać Tokeny z instancji od EC do NS, od środy wszystkie będą zamienione na nowe tokeny za nie kupić w pierwszej kolejności bracelet, neck/pasek i ewentualnie ring jak do tego czasu nie będziesz miał element ringa ze Sky'a. Za daily tokeny kupić badga, farmić brzoskwinki ile się da na ulepszanie broni i drugiego badga, Golda magazynować na wejście na raid jeśli nie masz gildii

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dla wszystkich klas jest podobnie jedyna różnica to biżuteria z elemental bo są podzielone względem jakiego elemntu dana klasa może używać, bransoleta dla jednej klasy (też w zależności jaki element używasz) lepszy jest tiger dla drugiej dragon. Jeszcze co do soulshildów to niby każdy chce mieć lepsze staty ale niektórzy rezygnują z tego by  mieć lepsze pasywki na swój element.

Jakiś quest pod koniec daje po sto tokenów z ec, dt, nf polecam go zrobić bo 17 stycznia mają być wspólne tokeny a te stare będzie można na nie zamienić czyli dzięki temu będziecie mieli za darmo jedną legendarne. A nie wiadomo co zrobią po updatecie z tą misją.

Najlepiej to skończyć story i po tym się pytać co dalej jeśli się nie wie, bo przed 55lvl i hm+ nowa postać i tak ma bardzo małe możliwości.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta