Potrzebuje porady dot. end-gamu

Witam serdecznie,

Postanowiłem po dłuższej przerwie powrócić do gry. Wykorzystałem swój kupon kiedyś jak była promocja na free 50lvl i stworzyłem sobie Warlocka.

Obecnie mam level 50 HM6.

Mam pytanie, czym właściwie się powinien zając w tym momencie, na czym się skupić? W skrócie jak zacząć o czym pamiętać.

Pierwsze co to zakończ misje fabularne (te żółte). Przed tym nawet nie wchodź do lobby na dungi. Kończąc misje fabularne dostaniesz legendarną broń, soulshildy i dobijesz do 55 lvl'u. Następnie rób dungi do naryu sanktum, do wyższych się nie dostaniesz, zapewne i z sanktumem będziesz mięć problem. Podbij broń do stage 9 używając void kamieni obniżają one o grubo 50% koszt podbicia. Do pierwszych stagów kwiatki zdobędziesz z sogun lament, takhiny na kolejne stage zdobędziesz z masztów, a czerwnoe orby z naryu foundry (nf). Chyba możesz te graty dostać również z obecnego dasha, nie przyglądałem się co on tam teraz ma, więc pewny nie jestem. Spróbuj zdobyć legendarny naszyjnik (z dt), pasek (z nf) i bransoletę (z ns). Kolczyk i pierścień najlepszy jest z elemetal dmg więc zanim zdobędziesz cokolwiek wybierz jakim buildem będziesz grał albo graj tym pod co pierwsze wypadnie. Wl gra z ice albo shadow. Fioletowy pierścień z elemetal dmg również dropi z desolate tomb (dt) a fioletowy kolczyk z naryu sanktum (ns). Jak dobijesz do 1k ap i będzesz mieć ok 800 elemetal dmg będzie trochę łatwiej. Po tym zostanie ci farmienie i przygotowywanie się, znaczy golda na raid bt by dostać biżuterie z bt. Osobiście nie radze robić od razu raven weapon niby kązdy chce ravena ale przyjemniej podbija się tą drugą ścieżkę a na 6 stageu przebić na 6 stage ravena. Został jeszcze tydzień eventu świątecznego, czyli rób grzyba a za zakończenie wątku fabularnego dostaniesz dodatkowo 60 grzybów i wymień je na co tam chcesz ale docelowo najlepszym wyborem dla nowego to hexa gemy. Jeszcze jedno, nie pobijaj od razu legendarnej broni którą dostałeś jeśli nie ma odblokowanych wszystkich 6 slotów na gemy. Jeśli ci się nie udało dostać takiego to za 5 naryu silver w dużych miastach silverfrost możesz dostać kolejną skrzynkę z bronią i spróbować szczęścia jeszcze raz. Lepiej zdobyć to od razu za bezcen niż później się męczyć. Są przypadki, że ludzie mając już kóregoś tam ravena nadal nie mają wszystkich slotów.

Czyli w skrócie: Kończysz fabularne, nabijasz 55 lvl, zdobywasz broń z już 6 slotami na gemy, podbijasz na 9 stage jednocześnie próbując dostać legendarny naszyjnik z filetowym pierścieniem z elemental dmg z desolate tomb (dt), legendarny pasek z naryu foundry (ns) i legendarną bransoletę (są dwie, musisz obczaić która jest lepsza pod jaki build dla wl) razem z filetowym kolczykiem z elemental dmg z naryu sanktum (ns). Na początek to jest twoim priorytetem.

Dzięki wielki, bardzo pomogłeś.

da rade coś doradzić dla rak Gunnera :D ? głownie gram fire ze względu na ping, bron mam chyba 4slot dark, biżu z questow, chyba jakoś lucent albo ta wyżej, broń na stage 2, rotacje ogarniam, ostatni auto party robię irontech forge xD, nieskończona fabula

Party robi ci IF, party 6 toonek z takim gearem by małpy nie przeszło... Uzbierać Tokeny z instancji od EC do NS, od środy wszystkie będą zamienione na nowe tokeny za nie kupić w pierwszej kolejności bracelet, neck/pasek i ewentualnie ring jak do tego czasu nie będziesz miał element ringa ze Sky'a. Za daily tokeny kupić badga, farmić brzoskwinki ile się da na ulepszanie broni i drugiego badga, Golda magazynować na wejście na raid jeśli nie masz gildii

Dla wszystkich klas jest podobnie jedyna różnica to biżuteria z elemental bo są podzielone względem jakiego elemntu dana klasa może używać, bransoleta dla jednej klasy (też w zależności jaki element używasz) lepszy jest tiger dla drugiej dragon. Jeszcze co do soulshildów to niby każdy chce mieć lepsze staty ale niektórzy rezygnują z tego by mieć lepsze pasywki na swój element.

Jakiś quest pod koniec daje po sto tokenów z ec, dt, nf polecam go zrobić bo 17 stycznia mają być wspólne tokeny a te stare będzie można na nie zamienić czyli dzięki temu będziecie mieli za darmo jedną legendarne. A nie wiadomo co zrobią po updatecie z tą misją.

Najlepiej to skończyć story i po tym się pytać co dalej jeśli się nie wie, bo przed 55lvl i hm+ nowa postać i tak ma bardzo małe możliwości.

Witam serdecznie,

Postanowiłem po dłuższej przerwie powrócić do gry. Wykorzystałem swój kupon kiedyś jak była promocja na free 50lvl i stworzyłem sobie Warlocka.

Obecnie mam level 50 HM6.

Mam pytanie, czym właściwie się powinien zając w tym momencie, na czym się skupić? W skrócie jak zacząć o czym pamiętać.