Wielce rada jestem

Tak. Tytuł to taki troll jednocześnie wskazujący na me zamiłowanie do korzystania zarówno z nowoczesnej formy j. polskiego (siema, zią itp.), jak i do nieco bardziej zabytkowych zwrotów, typu zawżdy itp. To dopiero jedne z moich udziwnień, a jeszcze się nie przedstawiłam... hura xP

Skrócona wersja: Jestem Ami. Rocznik '91. Lubię anime, gry, książki, zwierzęta. Przyjazny ludek. Mega poczucie humoru.

______________________________________

Wersja rozbudowana:

Zwę się Ami. Tak - poniekąd jest to imię (a raczej pierwsze litery trzech imion).

Ksywka Drzuma przez "rz" jest zaplanowana i niemal historyczna. Mam ją odkąd pamiętam i jeśli kogoś interesuje geneza owego przezwiska to w skrócie mówiąc, napomniano mi onegdaj, że zarażam śmiechem, a iż byłam wtedy świeżo po zetknięciu się z lekturą "Dżuma", uznałam, że byłoby to ciekawe, gdybym się takoż nazwała - zmieniając "ż" na "rz", bo - co wydawało mi się wtedy logiczne - ż i rz to przeciwieństwa, więc moja Drzuma byłaby przeciwieństwem do śmiertelnej zarazy xD Pokrętna logika mego - wtedy - dziecięcego umysłu :D Ale ksywkę kocham po dziś dzień i towarzyszy mi WSZĘDZIE <3

Niekiedy bywam też "Drzumatella" (Drzuma + Nutella). Na Fb też mnie znajdziecie pod tą ksywką (lubię czasem "pobawić się" w cosplay).

Wiek nie jest moim zdaniem tajemnicą, bo nie uważam by kobieta musiała skrywać takie rzeczy. Rocznik '91 :) Czyli pisząc obecnie ten temat mam 26 lat - ćwierć wieku już za mną, więc po obchodzeniu "ćwierćwiecza" miast normalnych urodzin, od teraz z kumpelą obchodzimy osiemnastki xD

Studiowałam japonistykę, ale rozstałam się z nią i rzuciłam się w wir studiów pedagogicznych planując karierę naukową. Oprócz tego pracuję jako lektor angielskiego w szkole językowej, a także w wakacje jako wychowawca kolonijny na obozach Anime i Mangi oraz j. japońskiego <3

Uwielbiam zarówno czytać książki (takie papierowe :D ), jak i oglądać filmy i grać w gry.

Działam w fundacji dla bezdomnych zwierząt i czasem mam wrażenie, że wolę dogadywać się ze zwierzętami niż z ludźmi xD

Powyższe bierze się zapewne z tego, że jestem dość pokojowo nastawionym stworzeniem. Wyda się to dziwne, ale unikam kłótni i niemiłych sytuacji. Wychodzę z założenia, że życie jest krótkie więc należy wybaczać i szukać przyjemności w relacjach z ludźmi, miast bruździć :) Innymi słowy - bywam niekiedy dość trudna w obejściu bo pewne rodzaje zachowań wydają mi się nielogiczne i jestem szczera do bólu, ale zawsze to co mówię, mówię z chęci pomocy lub mając dobre zamiary. Wstawiam emotki by nieco "odmrozić" moje oschłe wypowiedzi (tak mi kiedyś mówiono xD), by nikt mnie źle nie odebrał, ale jeśli by kogoś ilość emotek irytowała - proszę mówić. Przyjmuję krytykę niezwykle spokojnie :)

Mam ogromne poczucie humoru - niekiedy nieco mroczne i makabryczne, a czasem niezwykle dziwne, ale to kwestia ogromnego dystansu do wszystkiego :D

Jeśli chodzi o to w jakie gram gry to polecam do mnie na steam zajrzeć.

Na PSN jestem Drzumatella. Moje konto na myanimelist mogę podać, acz jestem zbyt leniwa by je w końcu zaktualizować xD więc jest tam może 8% anime, które obejrzałam xD :D A przed obozami zawsze muszę zapoznawać się z tytułami nowymi itp. więc trochę tego we łbie mam :D

Jest mi niezmiernie miło poznać te osoby, które poznać będzie mi dane, a także te, których nie poznam z jakichś powodów bo nigdy nie da się poznać wszystkich, nad czym ubolewam ;) Lubię pomagać i chętnie polecam książki, anime, filmy, czy gry :) Nie piszę profesjonalnych recenzji ale czasem lubię naskrobać jakąś, więc tym chętniej polecam innym :D

(i jak zwykle - miało być krótko, a wyszło tak, że chyba mało komu będzie chciało się to czytać xD)

A teraz wstawiam zdjęcie mojego pieseła, który skradnie Wam duszę: *KLIK*

Dzień dobry proszę Pani

Witaj, Niech MOc Będzie z Tobą :D

Dzień dobry proszę Pani

XDDD zapomniałam dodać, że mówienie do mnie "pani" mnie zabija XD wystarczy, że w pracy umieram XD proszę mnie nie dobijać i tutaj XDDD "cioteczka" jeszcze rozumiem, bo tak na mnie w grach wołają, no ale eY xD

Witaj, Niech MOc Będzie z Tobą 

I z Tobą. Ale od razu mówię, że nie trzymam ani z Jedi ani z Sithami. Niech żyje imperium Zakuul. Albo zmienianie stron, jak to robiła Asajj xD :D

iksde, witamy!

Witaj.

I z Tobą. Ale od razu mówię, że nie trzymam ani z Jedi ani z Sithami. Niech żyje imperium Zakuul. Albo zmienianie stron, jak to robiła Asajj xD 

A to w takim razie zapraszam do Szarych Jedi którzy traktują Moc jak narzędzie, a radość i poczucie obowiązku stawiają na równi z gniewem i złością (która nie do końca musi być zła :P). Mamy co prawda znacznie mniejsze szeregi niż Jedi czy Sithowie, ale jeden z naszych jest wart więcej niż 10 innych xD.

Chciałbym móc rzec, że i jam wielce rad żem cię spotkał, ale to się dopiero okaże za jakiś czas zapewne, albowiem słowa może i piękne, ale to też po części domena oszustów, złodziei i szarlatanów xd

Roleplay, udawanie miłych, weeby.

Miłego pobytu na forum, jestem pewien że kilku fanów tu znajdziesz HeyGuys

XDDD zapomniałam dodać, że mówienie do mnie "pani" mnie zabija XD wystarczy, że w pracy umieram XD proszę mnie nie dobijać i tutaj XDDD "cioteczka" jeszcze rozumiem, bo tak na mnie w grach wołają, no ale eY xD

 

 

I z Tobą. Ale od razu mówię, że nie trzymam ani z Jedi ani z Sithami. Niech żyje imperium Zakuul. Albo zmienianie stron, jak to robiła Asajj xD 

Republika przetrwa wiecznie :D jeszcze będziesz chciała zostać Padawanem haha :D

Jak ja zakochał teraz :what:
Podziwiam ludzi, którzy potrafią tak wiele napisać o sobie. Czytało się płynnie jak kartę postaci B) AKCEPTUJE - witamy na forum.

A to w takim razie zapraszam do Szarych Jedi którzy traktują Moc jak narzędzie, a radość i poczucie obowiązku stawiają na równi z gniewem i złością (która nie do końca musi być zła ). Mamy co prawda znacznie mniejsze szeregi niż Jedi czy Sithowie, ale jeden z naszych jest wart więcej niż 10 innych xD.

 

Chciałbym móc rzec, że i jam wielce rad żem cię spotkał, ale to się dopiero okaże za jakiś czas zapewne, albowiem słowa może i piękne, ale to też po części domena oszustów, złodziei i szarlatanów xd

Brzmi niezwykle zachęcająco xD :D

Cóż moja radość z poznania i poznawania Waszych osóbek to przejaw nadziei i optymizmu xD Więc poniekąd rozumiem, zwłaszcza że napisane zostało to w tak piękny i szczery sposób :)

Roleplay, udawanie miłych, weeby.

 

Miłego pobytu na forum, jestem pewien że kilku fanów tu znajdziesz 

Chociaż pierwszej części przesłania mogłam nie do końca zrozumieć to, co do drugiej - dziękuję za miłe słowa, ale co do fanów to pozostawię takie kwestie celebrytom :) Mi wystarczą znajomi ^^ (Raz miałam w WoT "fanów"... musiałam przestać grać bo jak chowałam się w krzakach niszczycielem, to "ma męska armia zbawienia" ustawiała się wokół by mnie "osłaniać"... i tym samym wydawali moją pozycję... ech ^^' nope.. never again fanów xD)

Republika przetrwa wiecznie  jeszcze będziesz chciała zostać Padawanem haha  

Padawanem? XD Phi Od razu Mistrzem ;) Byś widział filmik jak Lorda Vadera ustawiam po kątach hio hio xD

Jak ja zakochał teraz  
Podziwiam ludzi, którzy potrafią tak wiele napisać o sobie. Czytało się płynnie jak kartę postaci  AKCEPTUJE - witamy na forum.

Chciałabym coś odpisać i wyrazić mą wdzięczność, ale... zapatrzyłam się w avatar i pośliniłam klawiaturę, przeto muszę ją porządnie wytrzeć... Przepraszam XD

*mija chwila* OK! xD

Co do pisania zaś - wiele osób irytuje moje zamiłowanie do nadmiernego wykorzystywania słów zarówno w rozmowach pisanych, jak i ustnych ^^ Toteż cieszy mnie, że tutaj spotkało się me rozgadanie z aprobatą :D Acz i tak rozbudowany tekst jest dość skrócony - pilnowałam się aby nader się nie rozpisać XD

@up - znam ten ból, chcesz odpowiedzieć komuś na jedno pytanie lub polecić jedną grę. I o ile większość osób poda sam tytuł gry, ewentualnie coś pokroju "Hmm, do twoich wymagań pasuje może... albo ", tak niektórzy mają coś takiego że się rozpisują by kogoś zachęcić lub choćby podać powody dla których sądzi że ta gra może mu przypasować. I zawsze obiecuję sobie "będą tylko 3-4 zdania", a potem wychodzi z 20 albo i więcej, aż głupio nieraz tak odpisywać gdy temat ma z kilkanaście odp, a twoja odp jest dłuższa niż wszystkie pozostałe razem wzięte (i niestety to nie wyolbrzymienie) :P

@up - znam ten ból, chcesz odpowiedzieć komuś na jedno pytanie lub polecić jedną grę. I o ile większość osób poda sam tytuł gry, ewentualnie coś pokroju "Hmm, do twoich wymagań pasuje może...  albo ", tak niektórzy mają coś takiego że się rozpisują by kogoś zachęcić lub choćby podać powody dla których sądzi że ta gra może mu przypasować. I zawsze obiecuję sobie "będą tylko 3-4 zdania", a potem wychodzi z 20 albo i więcej, aż głupio nieraz tak odpisywać gdy temat ma z kilkanaście odp, a twoja odp jest dłuższa niż wszystkie pozostałe razem wzięte (i niestety to nie wyolbrzymienie) 

Ojej opisałeś dokładnie mój problem na steam! Niektóre recenzje gier to "Fajna gra, polecam" XD I szanuję.. ale dla mnie recenzja to recenzja xD Napisałam jakiś czas temu do Shadow of War albo do Dishonor 2 - już nie pamiętam przy której to było xD - i ktoś mi napisał, że nie będzie czytał bo za długa xD Zaśmiałam się, że nikt mu nie każe czytać, ale z drugiej strony było mi smutno trochę, że ludzie unikają już solidnych recenzji bo jak potem mamy wiedzieć czy warto grę kupić jak nie poznamy konkretnych wad i zalet D:

I tak... 3-4 zdania zmienia się w 30-40 XD :D

hej ciociu

hej ciociu

No hej xD gdzie nuke cole zgubiłeś? XD

No cześć.. Też lubię Hentai'e.

No cześć.. Też lubię Hentai'e.

No ja akurat nie lubię :D Jeśli miałabym już oglądać coś, co zawiera treści 18+ to wolałabym z żywymi ludźmi i głównie facetów oglądać XD bo jakbym na baby chciała popatrzeć to mam lustro xD

Do tego na obozach walczymy z dziećmi i młodzieżą, które rzucają się w otchłań hentai i im podobnych i rozpowszechniają je wśród nieletnich, co jest nielegalne, a oni tego nie rozumieją niestety ^^'

Toteż xD wybacz XD ale ja nie XD

Hej jestem Ami (??!?!?) i szukam przyjaciół. Hej Ami (?!?!?!) jestem piotrek i nie szukam przyjaciół - przeciwieństwa się ponoć przyciągają h33h3hAHhahah2H@H@

Hej jestem Ami (??!?!?) i szukam przyjaciół. Hej Ami (?!?!?!) jestem piotrek i nie szukam przyjaciół - przeciwieństwa się ponoć przyciągają h33h3hAHhahah2H@H@

To niestety ale nic z tego xD nie jesteśmy przeciwieństwami D: ;_; przykro mi ;_; ja nie szukam przyjaciół xD nie wierzę nawet w istnienie takiego zjawiska :D xD

To niestety ale nic z tego xD nie jesteśmy przeciwieństwami D: ;_; przykro mi ;_; ja nie szukam przyjaciół xD nie wierzę nawet w istnienie takiego zjawiska  xD

Przecież napisałaś ten temat, odpisujesz wielu osobom, dodajesz mnóstwo emotikonek. Jesteś słiiiiit i udajesz że masz imię z Anime. Jak dla mnie wypisz wymaluj kandydatka na przyjaciółkę dla statystycznego męskiego forumowicza- bff wręcz.