Czy warto zaczynać w 2018

Cześć, ostatnio szukam sobie jakieś przyjemniej gry MMO i pomyślałem własnie o Cabalu, kiedyś grałem w niego bardzo dużo i w sumie chętnie bym wrócił ale chciałem się zapytać jak wygląda sytuacja z populacją, czy ktokolwiek jeszcze w to gra itd.?

Polece tylko servery NA na eu gra wielu polaków i tak dalej al;e z racji że administracja zaniedbuje EU czekanie na odp na trickety trwa wiecznie

masa botów i zrujnowany rynek cenowy + update tylko dla ludzi z 200+ i 100+ bilionami na koncie

Jednym słowem pograć można ale cokolwiek osiągnąc będzie ciezko , osobiscie sam bym wrocil ale widzialem co sie dzieje i jak haxy zniszyczyly te gre tak więc podziekuje

Cześć, ostatnio szukam sobie jakieś przyjemniej gry MMO i pomyślałem własnie o Cabalu, kiedyś grałem w niego bardzo dużo i w sumie chętnie bym wrócił ale chciałem się zapytać jak wygląda sytuacja z populacją, czy ktokolwiek jeszcze w to gra itd.?

Ja gram na steamie |Serv Atlas| po 2 latach przerwy i jest przyjemnie. Zaproś Loko420 to mozna pograc.