Szukam MMO z walką jak w Dark Souls

Hej, szukam takiej gry jak w opisie, ale nie wiem czy taka istnieje ;) Z góry dzięki za pomoc

<p>
	<strong>Gatunek:</strong> RPG<br><strong>Sprzęt:</strong> i5 650, 4gb, r7 250<br><strong>Cechy:</strong>
</p>

<p>
	- Gra nastawiona na PVE
</p>

<p>
	-Walka w stylu Dark Souls, czyli przewroty, uniki, czekanie na konkretne ataki bossów itd.
</p>

<p>
	-F2P lub B2p
</p>

<p>
	-najlepiej po polsku, ale nie jest to wymagane<br><br><strong>Przypadły mi do gustu: WOW, MU Online, Elsword, Tera</strong><br><strong>Nie przypadły mi do gustu: AION</strong>
</p>

Też szukałem kiedyś i ludzie często mi proponowali Terę, chociaż w nią grałem i to nie jest jednak to czego szukam. Vindictus ma podobną walkę, ale jest instancjonowany i trochę kiepsko się trzyma, zwłaszcza od strony optymalizacji. Może Crowfall, który jeszcze nie wyszedł, albo coś w tym roku się pojawi nowego.

Tak swoją drogą, nie wiem czy wiesz, ale 25 maja wychodzi remasterka dark souls 1, ja czekam niecierpliwie.

The Elder Scrolls Online moim zdaniem.. :) Klimatycznie podobne do Dark Souls - nie jest zbyt kolorowo i słodko. Do tego walka też moim zdaniem nieco podobna. Świat fantasy oraz ogólnie bardzo realistyczne momentami - nie jest przećpane xD :D

ESO samo w sobie jest ok, ale combat bardzo się różni od tego w DS. W ESO trzeba spamic skillami jak chory, nie czuć takiego ciężaru uderzenia jak w soulsach niestety.

ESO samo w sobie jest ok, ale combat bardzo się różni od tego w DS. W ESO trzeba spamic skillami jak chory, nie czuć takiego ciężaru uderzenia jak w soulsach niestety.

No fakt jeśli tak na to spojrzymy. Ale przynajmniej nie ma takiego cha*skiego autolocka i namierzania skilli na cel jak w niektórych grach xD

No to może Dragon's dogma online. Trzeba poznac zachowania przeciwnikow, nauczyc sie ich slabych punktow i odpowiednio wykorzystac umiejetnosci granej postaci. Bardzo upraszczając o co chodzi :).

@sentien Dragon dogma online jest only na konsole. Nie wprowadzaj ludzi w błąd.

@sentien Dragon dogma online jest only na konsole. Nie wprowadzaj ludzi w błąd.

To ty nie wprowadzaj w błąd.

DDO jest normalnie dostępne na PC. Grałem... jak wielu innych Polaków.

To ty nie wprowadzaj w błąd. 

 

DDO jest normalnie dostępne na PC. Grałem... jak wielu innych Polaków. 

http://www.dragonsdogma.com/purchase.php?lang=en#/pl
nigdzie nie widze opcji kupna na PC.

Kupna? Gra jest F2P. Wersja PC działa normalnie od półtora roku (albo i dłuzej).

http://www.dd-on.jp/

Ah... Japońska wersja. Czyli pewnie chore pingi, krzaczki. Czyli jak dla mnie jest to nie grywalne, no cóż, mea culpa

Mi przy chodzi do glowy jedynie ESO ;) walka nie jest taka sama Ale bardzo podobna do dark souls. Reszta z podobna walka to jest szybka walka I dungenowki. A eso nawet klimat troche przypomina.

Kiedyś była gra Wizardy Online :P

teraz tylko Dogma ale nie ma normalnej wersji dla EU/US jeszcze

http://www.dragonsdogma.com/purchase.php?lang=en#/pl
nigdzie nie widze opcji kupna na PC.

https://muve.pl/sklep/pc/akcja/dragon-s-dogma-pc,181721

Tylko że to jest totalnie inna gra, niż ta wersja online.

Black Desert Online. Możesz używać skilli przez kombinację klawiszy, a walka bywa "ciężka", chociaż jest znacznie szybsza. Na wczesnych etapach kosisz moby jak trawę, ale później zaczyna się to rozkręcać. Level szybko się wbija i zabawa zaczyna się po osiągnięciu soft level capu. Trenuje się ciężko, zamiast dusz tracisz kamienie w broni/pancerzu za śmierć, które (te lepsze oczywiście) są często dosyć drogie. Dodatkowo masz tam istny symulator życia typu zabawa w farmera, łowienie ryb czy zwykłe zbieractwo i polowanie. Niektórzy płaczą, że gra p2w z uwagi na udźwig, pety i outfity, ale to pierdoła. Udźwig do sensownego rozmiaru i sloty w ekwipunku możesz wyrobić za punkty z codziennego logowania, outfit to zakup "od święta", który daje małe premie (a te same premie można często osiągnąć przez jedzenie dobrych rzeczy, czy zwykłe exp scrolle, które są w skrzynkach do znalezienia), a pety są co jakiś czas w kalendarzu prezentów za codzienne logowanie. Obecnie jest do zdobycia pet, a pety są ważne, jeśli chcesz szybciej zbierać dropy z mobów na zasadzie, że pet Ci je przynosi do plecaka. Dla pełnego klimatu można grać warriorem, wtedy się czułem w klimacie a'la Berserk czy Dark Souls. Można dużo przyśpieszyć gotówką w rozwoju postaci, ale da się też większość osiągnąć przez cierpliwość do gry i poświęcenie czasu. Zakładam, że jeśli lubisz Dark Souls, to możesz poświęcić taki czas i na BDO ; )

Rzuć okiem na to, skojarzenie powinno się nasunąć:



Ah... Japońska wersja. Czyli pewnie chore pingi, krzaczki. Czyli jak dla mnie jest to nie grywalne, no cóż, mea culpa 

Wersja japońska jest grywalna, wystarczy wrzucić zangielszczenie, ping nie jest taki zły, swojego czasu ludzie grali w tere online na serwerach us i nikt z tym nie mial problemu, zwłaszcza ze w dogmie jedyny tryb to pve a synchronizacja co do podejmowanych akcji jest po stronie klienta wiec nie ma zadnego problemu z unikami. Nie mam zamiaru też kłócic sie, podrzuciłem jedynie sugestie.

Dlaczego wciąż nikt nie polecił Vindictusa? Lol. Toż idealnie pasuje do Twojego opisu. Walka nastawiona głównie na combosy i uniki/bloki, bossy cholernie twarde i mocne (2 hity na klatę i padasz). Angielski wymagany na poziomie gimnazjum, kanał dla polaków (71-80 jak dobrze pamiętam).

Grając tankiem w Blade and Soul jest trochę podobnie jak w Dark Souls. Łapiesz agro bossa i blokujesz, unikasz itp jednocześnie próbując utrzymać agro i to wszystko dzieje się o wiele szybciej. Często jest tak, że tank musi zapamiętać wszystkie sekwencję bossa by nie zginąć albo nie zostać odrzucony i nie stracić agro. Takie przyjemności czekają na Blade Matera i KungFu Mastera (klasy tankujące) dopiero w late game.

Nie wysilaj sie. Gry fromsoftware sa tak unikalne, ze nie ma nic co nawet z daleka przypomina soulsy czy bloodborne. Spedzilem setki godzin w kazdej czesci i jedyne co moge Ci polecic, to poczekac na kolejna gre od fromsoftware.

Ewentualnie zagrać sobie "blade of darkness" taki dziadek soulsów:P