Cześć wszystkim!

Witam szanowne grono owego forum. Nazywam się Aleksandra, rocznik '93. Nie pytajcie o PL na końcu nicku, sentyment XDDD

Jestem z Poznania(a raczej małej wioski koło niego) i studiuje tam koreanistykę, aktualnie jestem na trzecim roku. DLaczaego na trzecim, skoro rocznik '93? Już wyjaśniam - zrobiłam sobie parę gap years przed studiami, ponieważ miałam depresje przez pewien okres swojego życia i siedziałam w domu i próbowałam się nie zabić XD.

Gry w gram od dawna, w te online też. Miałam chyba 8 lat, gdy zarejestrowałam się w Tibii po raz pierwszy(dlatego też PL na końcu nicku, każdy chyba tak miał). Przechodziłam w swoim życiu przez różne tytuły MMO, zarywając wiele nocy i zabijając najpotężnisjsze potwrory, także ten brutalny świat nie jest mi obcy :lol::lol:

AKtaulanie gram w final fantasy 14 i czasem w osu, trochę się przejadłam grami!

Dlaczego tu się rejestruje? Mmam ochotę poznać fajnych ludzi, z którymi można przyjemnie pograć. Bardzo fajnie by było znów poczuć pasję do tego pięknego gatunku multiplayer. Mam także nadzieje zadowmowić się na tym forum(trzy tygodnie myślałam nad rejestracją XD).

Moje pasje; anime, k-pop, j-rock, Azja, sztuka i czytanie - nie bójcie się więc pisać o czymś innym, niż grach, forum ma wiele działów! XD

Chcecie coś wiedzieć? Pytajcie śmiało...

A tymczasem: no siemka!!!

Witaj na Forum

Jak byś miała ochotę w coś pograć czy pogadać pisz śmiało :) privem wysyłam kontakt do siebie na Discord

Cześć

Powitać o/

Witaj na Forum
Jak byś miała ochotę w coś pograć czy pogadać pisz śmiało  privem wysyłam kontakt do siebie na Discord 

Zależy w co grasz! ;)

Cześć

Hejkka

Na mojej liście znajdziesz bardzo dużo różnych tytułów zarówno online jak i offline :P po za tym jestem otwarty na wszelkie propozycje

Powitać o/

Cześć!

Na mojej liście znajdziesz bardzo dużo różnych tytułów zarówno online jak i offline  po za tym jestem otwarty na wszelkie propozycje 

No to będę pisać na dniach :wub:

Witam, szukasz może chłopaka?

Witam, szukasz może chłopaka?

Hej, jeśli znasz na pamięć wszystkie płyty BTS - już się zgodziłam XDDD

pytasz o dyskografie koreańską czy japońską ?

hahaha hej też kocham anime

Mamy już jednego zawodnika, kto da więcej!

Dziwne że na pierwszy rzut mówisz o próbie zabicia się, chcesz by ktoś się nad Tobą poużalał lul ?

Miłego pobytu na forum!

Mamy już jednego zawodnika, kto da więcej!

 

Dziwne że na pierwszy rzut mówisz o próbie śmierci, chcesz by ktoś się nad Tobą poużalał  ?

 

Miłego pobytu na forum!

ja miałam dwie próby samobójcze w tym roku, a mamy dopiero styczeń hahahaha

Mamy już jednego zawodnika, kto da więcej!

 

Dziwne że na pierwszy rzut mówisz o próbie śmierci, chcesz by ktoś się nad Tobą poużalał  ?

 

Miłego pobytu na forum!

Delikatna żartobliwa hiperbola :)

Witaj!

hahaha hej też kocham anime

troll?

bump pomóżcie koleżance :D

Hej, pobieraj Aiona od GF, tam sporo gra ludzi z tego forum, polecamB)

Bardzo miło mi Cię poznać słońce :) Jeśli chcesz czasem pozachwycać się kpopem, obgadać Azjatów, czy poturlać się po Poznaniu to wal śmiało bo właśnie w Poznaniu mieszkam :D ^^

Witaj i Niech MOc Będzie z Tobą :D Mam nadzieje,ze nie polecisz odwiedzic Kim Dzong Una, bo wiesz, że tam dzieją się rzeczy gorsze niż w Z Archiwum X :D

ja miałam dwie próby samobójcze w tym roku, a mamy dopiero styczeń hahahaha

"Nie żyje się, nie kocha się, nie umiera się - na próbę"

29f4918112_zycie_jest_piekne.jpg

Hej ho! Witamy na forum.

A co do azjatyki to chyba mój jedyny kontakt z nią to naruto i król szamanów zza dzieciństwa. I w sumie to nie narzekam :D. Z kolei co do przejedzenia się grami... To wszystko tylko kwestia psychiki - kiedy zaczynasz porównywać gry do siebie to jest zły znak, bo zawsze każda gra jest w czymś gorsza od innych. I wtedy wychodzi na to że szukasz ideału :P. Podczas gdy dobrych gier (mmo i nie tylko) jest naprawdę cała masa, musisz tylko coś wybrać. To tak jak z butami - jak chcesz biegać to nie kupujesz szpilek, tylko trampki, ale też nie bawisz się w porównywanie "te trampki może i są fajne, ale jednak nie pasują mi do tej eleganckiej sukienki", bo wtedy koniec końców z niczym nie wyjdziesz - z grami masz podobnie, stwierdzasz czego szukasz, patrzysz, co ci wpadnie w oko to bierzesz spróbować. Jak pasuje to kupujesz aka grasz xD.

Bez komentarza proszę xD. I bez odbioru :P

Ps. swoją drogą mam kuzynkę która też nazywa się ola, jest z 93 i mieszka pod Poznaniem xDD.

Witam szanowne grono owego forum. Nazywam się Aleksandra, rocznik '93. Nie pytajcie o PL na końcu nicku, sentyment XDDD

Jestem z Poznania(a raczej małej wioski koło niego) i studiuje tam koreanistykę, aktualnie jestem na trzecim roku. DLaczaego na trzecim, skoro rocznik '93? Już wyjaśniam - zrobiłam sobie parę gap years przed studiami, ponieważ miałam depresje przez pewien okres swojego życia i siedziałam w domu i próbowałam się nie zabić XD.

Gry w gram od dawna, w te online też. Miałam chyba 8 lat, gdy zarejestrowałam się w Tibii po raz pierwszy(dlatego też PL na końcu nicku, każdy chyba tak miał). Przechodziłam w swoim życiu przez różne tytuły MMO, zarywając wiele nocy i zabijając najpotężnisjsze potwrory, także ten brutalny świat nie jest mi obcy :lol::lol:

AKtaulanie gram w final fantasy 14 i czasem w osu, trochę się przejadłam grami!

Dlaczego tu się rejestruje? Mmam ochotę poznać fajnych ludzi, z którymi można przyjemnie pograć. Bardzo fajnie by było znów poczuć pasję do tego pięknego gatunku multiplayer. Mam także nadzieje zadowmowić się na tym forum(trzy tygodnie myślałam nad rejestracją XD).

Moje pasje; anime, k-pop, j-rock, Azja, sztuka i czytanie - nie bójcie się więc pisać o czymś innym, niż grach, forum ma wiele działów! XD

Chcecie coś wiedzieć? Pytajcie śmiało...

A tymczasem: no siemka!!!