Szpadla

Proszę o atencję

6 odpowiedzi w tym temacie

Witam jestem kobietą gram w gry video czasami haha :P

gram w dote  i overwatch, lubię męskie towarzystwo a zwłaszcza dojrzałych ludzi z avatrarmi anime

nie przeszkadzają mi biali rycerze, przyjmuję darmowe gry na steamie i skiny do csa :P  :P:P 

Dlaczego tu się rejestruje? Mmam ochotę poznać fajnych ludzi, z którymi można przyjemnie pograć. Bardzo fajnie by było znów poczuć atencję ze względu na moją płeć. Mam także nadzieje zadowmowić się na tym forum(trzy tygodnie myślałam nad rejestracją XD). Ale z tym myśleniem u mnie to różnie XD mam depresję i nie zdałam z 3 do 4 klasy

we podstawowej jakby ktoś pytał :D ale to temu że miałam depresję 

Wymiana fotek? Pytajcie śmiało... A tymczasem: no siemka!!!

ohauyo

Edytowane przez Szpadla

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

halo piszcie coś

zapomniałam o liście chorób psychicznych jakby ktoś był zainteresowany:

depresja i osobowość dwubiegunowa, sory za chaos w postach ale mam adhd i klawiaturę uwaloną krwią xd

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam koleżankę :D 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A mi nie przeszkadzają księżniczki które szastają kasą rodziców, więc jakbyś chciała kiedyś mi kupić RP do dote czy coś to daj znać, chętnie przyjmę :P.

/// sarkazm off. I yup, musiałem, sama się o to prosiłaś :P

A tak na poważnie to witamy na forum, tylko tak na przyszłość ostrzegam że wyłudzanie czegokolwiek jest naruszeniem regulaminu który akceptowałaś w chwili rejestracji, więc nie afiszuj się tak z tym. Jak sami z sb ci dadzą to się ciesz, ale w innym przypadku... :P

A co do depresji... To jako behawiorysta i psycholog doradzam ci odstawienie rakotwórczych gier pokroju lola, doty, czy cs'a - przy nich nawet największy optymista może załapać depresję widząc średni poziom mentalności ludzi, który swoją drogą jest jednym z największych cudów. Gdy myślisz że już niższy być nie może to trafiasz na riven maina który ginie na ganku na 2 lvlu, respi się po 2 sekundach i teleportuje z powrotem by walczyć z jarvanem i illaoi kiedy oboje mają ponad połowę życia i po 1 lvlu przewagi (jarvan nawet odejść po ganku nie zdążył xd), po czym ginie drugi raz w przeciągu 30 sekund od pierwszej śmierci. A potem wyzywa przeciwnika że kampi na jego linii i swojego junglera że nie zgankował jego linii xD. I to jest niby poziom diamentu, to nie chcę nawet wiedzieć jak jest na silverach czy brązach - a najlepsze jest to że nawet nwm czy się śmiać czy płakać bo ludzkość umiera :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta