Guru opamiętaj sie!

Guru, twoje artykuły są bezwartościowe i zalatują na kilometr płatną promocją.

Ktoś wchodzi na stronę poczytać ciekawe niusy(ja), a napotyka mało istotne wiadomosci, typu boost event w XXX mmo, nowy level w tibii, Nowa gra na steam....

Odpuszczam sobie dalsze zaglądanie na newsy z tej strony, czas zmienić portal.

Pozdrawiam

Oby mniej takich ameb ! (nie pozdrawiam)

żebyś sobie pleców nie obsrał z takim ciśnieniem , "ariwederczi roma"

Skoro was interesują tego typu newsy, to co ja mam do powiedzenia? spoko, czytajcie o tym.

Kiedyś ten portal utrzymywał lepszy poziom, dziś guru pisze o wszystkim i niczym, byle by coś było. takie moje zdanie.

a może to wina rynku mmo-rpg?

raz na 20 newsów trafi się cos ciekawego, a odwiedzam to miejsce nie po to by bawić się w górnika :)

Zwyczajnie z kazdym kolejnym dniem coraz mniej chce mi sie odwiedzać ten portal, cześć.

Jeżeli zależy Ci na merytorycznej treści newsów, zobacz tytuł artykułu i go przeczytaj, jeżeli uważasz, że coś jest dla Ciebie mało istotnie, zostaw to. Na pewno zainteresuje to kogoś innego. Nigdy nie rozumiałem ludzi, którzy narzekają na za dużą ilość newsów. Osobiście portal śledzę od wielu lat, zaglądam tutaj parę razy dziennie, ale czytam moze 20-30% treści, ponieważ reszta mnie nie interesuje. Zrób ta samo, myślę, że przejechanie kółkiem myszki parę razy w dół i w górę nie nadwyręży Twojego nadgarstka. Pozdrawiam

Ludzie to mają problemy. A świat jest prosty, naprawdę. Działa to mniej więcej tak. Odpala jakoś stronę, stwierdza 'nie podoba mnie się! ' wyłącza tą stronę i nigdy nie wracasz. Koniec. Kropka. The end. Ale nie... lepiej pisać posta jak ci źle i niedobrze i jaki to Guru nie jest. To wszyscy wiedzą, nikomu tego mówić nie musisz.

Co przeszkadza ci w tym , że są newsy o promocjach na gry ? jako gracz chyba chciałbyś wiedzieć czy jakiś tytuł możesz sobie sprawić taniej ? Co do info o wysokich poziomach w Tibii też nie widzę problemu , od dawna widać wysoki poziom wyświetleń w tego typu newsach , więc ludzie to czytają. Ty natomiast ( uwaga , Atonsjon , Attention , Achtung Achtung) nie musisz w to klikać , bo nikt cie nie zmusza i nie wyświetla się ten news automatycznie. To samo tyczy się innych tematów , problem nie leży w artykułach na tej stronie tylko w tym ,że ty chcesz informacje ze świata gier bez informacji ze świata gier? Nie co dzień jest premiera nowej gry , nie co dzień wchodzi niesamowity patch... a ty się panie przypierdzielasz ,że redaktorzy wkładają więcej wysiłku aby ciebie graczu poinformować ,że mimo nudnego dnia w świecie mmorpg możesz sobie kupić overwatcha taniej o 30zł albo znajdą nie nagłaśniane informacje o eventach... nie pozdrawiam ciebie niezdecydowany kolego

Skoro was interesują tego typu newsy, to co ja mam do powiedzenia? spoko, czytajcie o tym. 

 

Kiedyś ten portal utrzymywał lepszy poziom, dziś guru pisze o wszystkim i niczym, byle by coś było. takie moje zdanie. 

a może to wina rynku mmo-rpg? 

 

raz na 20 newsów trafi się cos ciekawego, a odwiedzam to miejsce nie po to by bawić się w górnika 

 

Zwyczajnie z kazdym kolejnym dniem coraz mniej chce mi sie odwiedzać ten portal, cześć. 

Problem polega na tym, że ludzie za bardzo biorą wszystko do siebie. Guru (przynajmniej tak to dla mnie wygląda) nie pisze newsów "rzetelnie", w jego przypadku chodzi bardziej o wywołanie zamieszania bądź po prostu kontrowersji na konkretny temat. Jak wiadomo, kontrowersyjne tematy sprzedają się dużo lepiej niż szare, zwykłe, ale za to rzetelne newsy. Wydaje mi się, że dopóki wyświetlenia się zgadzają, to nic się nie zmieni. Przez pewien czas sam miałem podobne wrażenie, ale po jakimś czasie idzie przywyknąć. Polecam technikę czytania "pomiędzy wierszami" i wychwytywania istotnych treści. Inną alternatywą jest natomiast filtrowanie newsów (ręczne). Pod każdym newsem jest wyświetlony autor newsa:

image.png.edb4107d8bfbc1cbb22e53a8b595a971.png

Jeżeli nie podobają się newsy guru, to zwyczajnie można je pominąć, chociaż pozostanie naprawdę mało do czytania (chociaż podejrzewam że to nie jest żadne lenistwo w przypadku reszty redaktorów czyt. PefriX, tylko przydział wypadający na konkretnego redaktora). Ze swojej strony powiem tylko tyle, że podobnych postów było naprawdę dużo i podejście guru się nie zmieniło. Z jednej strony rozumiem też trochę guru (przypadki gdy newsa trzeba napisać naprawdę szybko i nie ma czasu do końca zweryfikować informacji, potem ewentualnie zostaje edycja newsa, ale jak wiadomo: "co się zobaczyło, tego się nie ozdobaczy"), natomiast jeżeli chodzi o newsy kontrowersyjne, to raczej po samym tytule można je poznać.

Wiem że to trochę źle świadczy o ludziach, gdy nic nie robią w takim przypadku, ale naprawdę, takich postów było już naprawdę wiele, a jednak nic się nie zmieniło. Z mojej strony lubię ten portal, ponieważ nie dostajemy tutaj takiej totalnie sztywnej informacji, ale jakąkolwiek próbę porozumienia się z czytelnikami, ale jak wiadomo, nie zawsze wszystko wychodzi tak jak się chce. Tak na przestrzeni czasu wydaje mi się, że stare posty guru były nieco mniej kontrowersyjne, także wydaje mi się, że po prostu musiał trafić się jakiś bardziej kontrowersyjny wątek, który miał zwiększoną ilość wyświetleń - guru to podłapał i teraz wykorzystuje w celu podbicia wyświetleń.

Guru, twoje artykuły są bezwartościowe i zalatują na kilometr płatną promocją.

Ktoś wchodzi na stronę poczytać ciekawe niusy(ja), a napotyka mało istotne wiadomosci, typu boost event w XXX mmo, nowy level w tibii, Nowa gra na steam....

Odpuszczam sobie dalsze zaglądanie na newsy z tej strony, czas zmienić portal.

Pozdrawiam