Szukam osób do wspólnego grania!

Witam

Poszukuję ludzi do gier mmo/fps/survial ...

Chciałbym spędzić miło czas w jakiś gronie ludzi niż sam nudzić się ...Z resztą powiada się ze w kupie raźniej

Aktualnie pogrywam w (Neverwinter,Arma 2 dayz mod,CS go,War Thunder) lecz jestem otwarty na inne gry ...

Jeśli chodzi czego oczekuje od chętny to sprawny mikrofon/Ts3/+16 oczywiście jeśli jestes młodszy a jestes ogarnięty/ogarnięta nie przeszkadza mi to

Posiadam własny serwer Ts3 :)Ip Ts3: podam chętnym :)

Pozdrawiam Ren

Ts3 ssie przenies sie na Discord

Gram z kolegą w Rusta mamy po 20+ lat, pasuje nam zwerbować jescze przynajmniej 1-2 graczy może i nawet 3. Jak lubisz survival to wpadaj (uprzednio kupując). W neverwinter grałem, cs:go - nie posiadam, War thuner grałem.

Zaczelismy wczoraj w Aiona mamy okolo 5-6 osob mamy ts3 jak cos pm.

Zaczelismy wczoraj w Aiona mamy okolo 5-6 osob mamy ts3 jak cos pm.

Przecież podobno mało ludzi gra i nie opłaca się grać. Ogólnie P2W straszne w tym Aion - Twoje słowa z Twojego własnego TEMATU. Beka z Ciebie gościu XD

Do tematu: może jakieś League of Legends? No i faktycznie, team speak teraz posysa. Lepszy discord.

Przecież podobno mało ludzi gra i nie opłaca się grać. Ogólnie P2W straszne w tym Aion - Twoje słowa z Twojego własnego TEMATU. Beka z Ciebie gościu XD

 

Do tematu: może jakieś League of Legends? No i faktycznie, team speak teraz posysa. Lepszy discord.

Pisalem ze na Deyla jest sens..p2w bylo od zawsze :) ale da sie grac.Nigdzie.nie pisalem ze server Deyla jest niegrywalny wystarczy czytac od poczatku tematu :)

Jak bys chcial na discorda wpasc to zapraszam
Gramy w rozne gry miedzy innymi Argo (taka mniejsza arma)

Ts3 ssie przenies sie na Discord

Przeniosę sie na discorda kiedy zbierze sie ekipa i wybierzemy czy ts3/discord w temacie tylko napisalem ze mam wlasny serwer ts3 nie mam problemu zeby przeniesc sie na discorda z innymi

Gram z kolegą w Rusta mamy po 20+ lat, pasuje nam zwerbować jescze przynajmniej 1-2 graczy może i nawet 3. Jak lubisz survival to wpadaj (uprzednio kupując). W neverwinter grałem, cs:go - nie posiadam, War thuner grałem.

W rusta mam okolo 300 godzin w tej grze lecz ostatnio jak chcialem zagrac gra wcale nie chce mi sie wlaczyc (nie pomogl nawet format kompa nie wyskakuje zaden blad po prostu gra sie wlacza i od razu ją wyjebuje szukalem po necie jak to napr ale nic nie znalazlem ...Wiec podziekuje

jak bedziesz mial jakies inne propozycje pisz smialo xD

Zaczelismy wczoraj w Aiona mamy okolo 5-6 osob mamy ts3 jak cos pm.

Aion hmm... Moim zdaniem Aion jest jecze bardziej p2w niz neverwinter,a popolacja z kazdym dniem ubywa jak mialbym zagrac w rpg chcialbym zeby mmorpg posiadała mniej wiecej jakas populacja (jesli o neverwinter wiem napewno ze tam osob nie brakuje i nie ubywa z dnia na dzien a trzyma sie raczej stalej liczby z niewielkim przyrostem ale mi to wystarcza)..

Jeden ziomek zaproponował mi gre mu legend jesli ktos chętny prosze pisac ...

Mu legend gralem wczesniej i podobała mi się lecz granie solo szybko sie nudzi wiec aktualnie zrobilem se przerwe ale jak bedzie ekipa jak najbardziej bede grac...

Jak bys chcial na discorda wpasc to zapraszam 
Gramy w rozne gry miedzy innymi Argo (taka mniejsza arma)

Argo to gra o podobnej grafice i mechaniki co arma 2/3 ale rozgrywka mnie wk***ia a bugi w tej grzej jeszcze bardziej bynajmniej jak wczesniej w to gralem wypier... mnie gdzie na samym koncu mapy i za nim dobieglem do punktu czy co tam bylo gra sie konczyła lub runda wiec nie dziekuje(nawet jak to naprawili widze ze argo nie jest zbytnio grywalne...

Aion hmm... Moim zdaniem Aion jest jecze bardziej p2w niz neverwinter,a popolacja z kazdym dniem ubywa  jak mialbym zagrac w rpg chcialbym zeby mmorpg  posiadała mniej wiecej jakas populacja  (jesli o neverwinter  wiem napewno ze tam osob nie brakuje i nie ubywa z dnia na dzien a trzyma sie raczej stalej liczby z niewielkim przyrostem ale mi to wystarcza)..

Jeden ziomek zaproponował mi gre mu legend  jesli ktos chętny prosze pisac ...

Mu legend gralem wczesniej i podobała mi się lecz granie solo szybko sie nudzi wiec aktualnie zrobilem se przerwe ale jak bedzie ekipa jak najbardziej bede grac...

na deyla kolego masz praktycznie non stop okolo 30% przez dzien :) a wieczorami powyzej 40 wiec jest to dobra populacja nikt nie pisze tu o BARUSIE , ktory jest toxic i ma slaby online . p2w da sie przezyzc ...a gold packi sa za darmo na edn game bo farmis zna nie godzine moze.. ...

Gry które wymienilem grałem w nie wcześniej i jakies postepy w niej posiadam...

War thunder Czolgi do 6.7(jeśli jakis chętny dopiero zaczynał nie ma problemu niższymi tierami )

Neverwinter ( mam tam 69 lvl nie ma tez problemu zaczoc grac od nowa)

Cs go ( mam golda 3 ale to jest moje 3 konto razem gdzies mam z 100 godzin w niego ale teraz uwazam ze wystarczajaca czasu jej poswiecilem wiec tak srednio w to mi sie chce grac ale jesli bedzie ekipa jak najbardziej moge grac)

Arma 2 dayz mod to nie jest gra do solo grania wczesniej gralem w ekipie ale sie wykruszyła wiec kto chętny niech pisze

Mu legend ( posiadam max lvl ale nie ma problemu zaczoc od nowa )

LOL ( Ma dwa konta na EUNE i jeden na RU kazda posiada powyzej 30 lvl do rankedow (gold IV)

Jest jeszcze troche innych gier w ktore gralem i posiadam tam jakies fanty...Ale proszę piszac propozycje lub chętni do tych gier ktore powyzej wymienilem :)

na deyla kolego masz praktycznie non stop  okolo 30% przez dzien  a wieczorami powyzej 40  wiec jest to dobra populacja nikt nie pisze tu o BARUSIE , ktory jest toxic i  ma slaby online . p2w da sie przezyzc ...a gold packi sa  za darmo  na edn game  bo farmis zna nie godzine moze.. ...

Czy ja wiem nie gralem nigdy wczesniej w aiona wiem tylko to co widzialem na yt i opinie o tej grze (aktualnie)..

Z reszta jak wiem w aionie p2w jest dosyc mocne poniewaz nie da sie zdobyc wiekosc itemow ze shopu jak wiem w neverwinter mozna praktycznie wszystko zdobyc tylko trzeba poswiecic czas bo mimo ze tez jest tam jest p2w...

@ref

Witam

Poszukuję ludzi do gier mmo/fps/survial ...

Chciałbym spędzić miło czas w jakiś gronie ludzi niż sam nudzić się ...Z resztą powiada się ze w kupie raźniej

Aktualnie pogrywam w (Neverwinter,Arma 2 dayz mod,CS go,War Thunder) lecz jestem otwarty na inne gry ...

Jeśli chodzi czego oczekuje od chętny to sprawny mikrofon/Ts3/+16 oczywiście jeśli jestes młodszy a jestes ogarnięty/ogarnięta nie przeszkadza mi to

Posiadam własny serwer Ts3 :)Ip Ts3: podam chętnym :)

Pozdrawiam Ren