Aion Deyla Ludzie

Zapraszam Wszystkich nowych jak i starych graczy Aiona do wspolnego grania na serverze Deyla wraz z innymi oosbami z , ktorymi gramy.

Obecnie w Aionie , kazdy nowy graczy otrzymuje set i bron z , ktorymi mozna laatc bez problemu do 40+ lvla. LVL wpada szybciutko do okolo 30 bardzo przyjemnie sie expi.

Kazdy nowy gracz otrzymuje rowniez GOLD PACK NA 7 DNI , ktory warto otworzyc na 65 lvl zrobic sobie instancje sprzedac suple dozbierac kaski i kupic sobie gold packa za 120-140kk

ZA SAME SUPLE Z INSTY TYGODNIOWO DOSTAJEMY !! 100KK !! 1 gold packa jest na 30 DNI !!! tak wiec w miesiacu be wydawania ani zlotowki jestesmy w stanie za darmo dostac 3 miesiace gry praktycznie.

STRONA ASMODIANIE , SERVER DEYLA !!

KONTAKT TU LUB W GRZE pod nickiem ZARCU !!!

To trochę inaczej wygląda na 10 lvl dostajesz Set w którym biegasz do 55 lvl wtedy dostajesz kolejny Set w którym "teoretycznie" można biegać do 65-68 lvl. A Gold Packa najlepiej użyć na 66+. Biblioteka jest od 66 lvl. Ale ja bym użył dopiero kiedy miałbym uzbierane już Supple. (to tylko moje zdanie) Najlepiej w poniedziałek/wtorek przed resetem wtedy Supple sprzedajesz we wtorek i w środe po resecie i w ten sposób masz w 2 dni ponad 200 baniek. Ogólnie powodzenia życzę :)

Dodam tylko że tygodniowo można sprzedac suple za 113kk. Na ah można zarabiać bez ograniczen.

:) Dlatego jest tu dosc tanio i najwiekszy online prosze nie offtopowac.

UP. Powstal legion o nazwie Illuminatus :) Zapraszamy !

Zapraszam Wszystkich nowych jak i starych graczy Aiona do wspolnego grania na serverze Deyla wraz z innymi oosbami z , ktorymi gramy.

Obecnie w Aionie , kazdy nowy graczy otrzymuje set i bron z , ktorymi mozna laatc bez problemu do 40+ lvla. LVL wpada szybciutko do okolo 30 bardzo przyjemnie sie expi.

Kazdy nowy gracz otrzymuje rowniez GOLD PACK NA 7 DNI , ktory warto otworzyc na 65 lvl zrobic sobie instancje sprzedac suple dozbierac kaski i kupic sobie gold packa za 120-140kk

ZA SAME SUPLE Z INSTY TYGODNIOWO DOSTAJEMY !! 100KK !! 1 gold packa jest na 30 DNI !!! tak wiec w miesiacu be wydawania ani zlotowki jestesmy w stanie za darmo dostac 3 miesiace gry praktycznie.

STRONA ASMODIANIE , SERVER DEYLA !!

KONTAKT TU LUB W GRZE pod nickiem ZARCU !!!

Zacząłem grać 6 lvl nick Rastes.

Zacząłem grać 6 lvl nick Rastes.

Widziałem gdzieś artykul gdzie zarcu i jego dziewczyna chcą przejść na barusa bo chyba tam za bardzo ludzi nie znaleźli i nie mają z kim grać, więc też proponuje przejść na barusa, sam tam zacząłem niedawno grać

Przeniesione na Barusa dobrze piszesz. Zaczelismy grac na Barusie takze zapraszam tam :)

po ktorej stronie gracie :D? moze tez bym pogral :D

Jeżeli chcecie pograć w fajnym gronie zapraszam.

Utagrd.teamspeak.pl

po ktorej stronie gracie :D? moze tez bym pogral 

Dużo osób z tego forum gra po stronie Asmo, zapraszam