Konto Battle.net

Witam,

Posiadam na sprzedanie konto battle.net w którego skład wchodzą:

World of warcraft z najnowszym obecnie dodatkiem czyli Legionem - Trzy postacie na 110 lvlu ( Warrior 110 lvl, 930 ilvl, Hunter 110 poziom, 920 ilvl, Shaman 110 poziom, ilvl około 900~) Dwie z tych postaci są na serwerze Burning Legion (głównie polski serwer) natomiast trzecia znajduje się na serwerze Defias Brotherhood. Na koncie są prawie wszystkie loom'y oraz motorek z acchivmentu, którego można używać od pierwszego poziomu więc levelowanie nowej postaci jest banalnie proste. :) Dodam, że mój warrior robił nie jeden raz topowe dps'y. ;) Postacie przygotowane są do wyruszenia na raid Antorus(posiadają one bisowe legendy), na którym sam nie byłem ponieważ nie mam praktycznie czasu na grę.

Hearthstone - Przy grze spędziłem masę czasu i zbudowałem dwie bardzo mocne talie - Exodus Mage oraz Jade druid. Obie talie posiadają wszystkie legendy potrzebne aby dojść do najwyższego poziomu w rozgrywkach rankingowych.

Overwatch Origins Edition - Na koncie znajduje się kilka legendarnych skórek, nie jestem w stanie sobie przypomnieć a gry nie mam obecnie zainstalowanej. Ranking nigdy nie był wbijany.

Sprzedaż oczywiście przez Allegro.

Proszę o składanie ofert w tym temacie. Te najrozsądniejsze wezmę pod uwagę. Na prośbę osoby zainteresowanej jestem w stanie zrobić screeny in game.

Pozdrawiam serdecznie.

Witam, ile byś sobie wołał za konto? :)

Wszystko idzie dogadać jeśli jakaś osoba znajdzie się chętna :)

.