MMORPG z summonerem

Gatunek: RPG,RTS
Sprzęt: Laptop Acer V3-772G i7-4702MQ 2.2GHz, GTX 760M, 8 GB ram DDR3
Cechy: poszukuję mmo najlepiej nontarget, rzut może być izometryczny lub 3d bez różnicy, a grafika żeby nie raziła po oczach, czy to zbytnio pastelowymi kolorami czy też starą grafiką, gra może być b2p, aczkolwiek nie p2p, i najważniejsze aby posiadała klasę w stylu summonera.

Przypadły mi do gustu: Last Chaos, Runes of Magic, Shaiya, Rappelz
Nie przypadły mi do gustu: Rift, Aion, Tera online,

</p>

<p>
	Ostatnio mam wielką chęć pograć klasą summonera podobną do Runes of Magic czy Last Chaos, albo z petami w stylu Rappelz gdzie aby zdobyć to musisz pokonać, nie przepadam za klasami summonera typu necromancer przyzywanie zwłok itp., Najgorzej stworzony Summoner jakiego spotkałem To Blade and Soul  jak dla mnie powinni go usunąć, na klasę przywoływacza jedynie pasuje tam Warlock, jednakże w BnS nie gram nudzi mnie po kilku dniach.
</p>

W Lineage 2 jest najlepszy summoner jakim grałem (jest ich łącznie 4: Necro (zombiaki) od ludzi, Warlock od ludzi (kotki), Phantom Summoner od d.elfów (duchy/zjawy), Elemental Summoner od elfów (jednorożce)). Dwarfy też mają summona, ale nie gra się nim jak typowym summonerem (czyli poleganie w 90% na summonie).

W Aion klasa summonera też bardzo mi się nie podobała, przywoływane stworki jedynie ciekawie wyglądały :)

Masz klasę Necromancera w GW2. Nawet przyjemnie się nim grało wiec mogę polecić.

Zdecydowanie Lineage 2 ma najlepszy system summonera i są 3 klasy do wyboru z necro w sumie czwarty, ewentualnie WoW i Warlock ale to p2p więc odpada z miejsca.

Najlepsze opcje summonerskie jak dla mnie obecnie Tree of Savior, a to dlatego że jest o dziwo dość bardzo rozbudowaną gierką. Klas summonerskich jest 3 - sorcerer, necromancer i bokor. Pierwszy jest podklasą maga i kolekcjonuje karty do grimuaru, potem może dzięki niemu przywołać bestię, jeździć na niej, a nawet zmorfować w inną. Drugi jest też podklasą maga i polega na kolekcjonowaniu zwłok, korzysta z necronomiconu dzięki któremu może przywołać golema, a także szkielety wojowników i łuczników (prócz tego ma parę innych sposobów wykorzystywania zwłok). Trzeci jest podklasą kleryka i najprościej mówiąc jest to taki szaman, przeklinaja wrogów tak że gdy giną to zamienią się w zombie, rzuca klątwy zadające dmg, stawia glyfy które wzmacniają jego i nieumarłych a osłabiają wrogów itd. Generalnie jako summonera polecałbym maga gdyż u niego profesje skupiają się niejako na tym, podczas gdy u kleryka te zombie to jest tylko dodatek do buffowania czarnej magii :)

Kolejną grą z fajnym summonerem jest guild wars 2 - nekromanta który jest takim warlockiem z wowa. Przyzywa cień, jakieś kościane skorpiony, małe pełzające coś (zwane horrorami) itd. Ale też nie ogranicza się tylko do summonowania - równie dobrze możesz przywołać swoją mini armię, wyciągnąć swój miecz dwuręczny i wbić się w środek walki razem z minionami :D. Jest to dość zabawna klasa i całkiem przyjemna w graniu :)

W Perfect World jest klasa summonera - Venomancer, ale jest gender lock (tylko kobiety). Grałam w tą grę strasznie dawno temu, ale grałam właśnie tą klasą. Jest spoko, aczkolwiek sama Venomancer może walczyć także bez peta w formie lisa.

No i ta klasa też jest trochę p2w - najlepszy pet dla niej (przynajmniej w moich czasach, ale wątpię by coś się tu zmieniło) był Feniks, którego można było zdobyć za zbieranie jakiś piór ze skrzynek z IS czy coś. Ogólnie sporo zachodu z tym było.

Niemniej możesz sprawdzić, chociaż sama gra nie jest pierwszej świeżości.

W WoWie demonology warlock przyzywa od groma demonów w rotacji i ma spory zasób "petów" do przyzwania z różnymi skillami itp

w teso możesz zrobić sorca pod summony

Lineage 2 ubolewam na tym że gra już jest krótko mówiąc stara i wolabym takiej nie zaczynać, teso mnie nie interesuje, tak samo Aion ,Tree of Savior grałem ale czegoś mi brakowało może powrócę, natomiast nie podobają mi się necromancery czyli przyzywanie zombie, demony, zjawy itp jak najbardziej zombie odpada, aczkolwiek opis z Guild Wars 2 mnie zainteresował, może mnie jeszcze ktoś zaskoczy?

Blade & Soul masz postać summonera ,która ma swojego pecika.

Blade &amp; Soul masz postać summonera ,która ma swojego pecika.

przecież pisał, że BS mu się nie podobało

W L2 można pograć na prywatnych serverach, tam zawsze coś się dzieje:) i zawsze pełno polaków. Można poszukać jakichś serverów na l2.hopzone.net

Lineage 2 ubolewam na tym że gra już jest krótko mówiąc stara i wolabym takiej nie zaczynać, teso mnie nie interesuje, tak samo Aion ,Tree of Savior grałem ale czegoś mi brakowało może powrócę, natomiast nie podobają mi się necromancery czyli przyzywanie zombie, demony, zjawy itp jak najbardziej zombie odpada, aczkolwiek opis z Guild Wars 2 mnie zainteresował, może mnie jeszcze ktoś zaskoczy?

Takim tokiem rozumowania odrzuciles gre z najlepszym systemem summonow, ever!

Jak usuną L2 to już temat można zamknąć a ty poszukaj sobie innej klasy postaci. L2 miało ma i będzie raczej najlepsze klasy summoner jeżeli odrzucasz ową grę to już nie ma tematu. Jak już pisałem jeszcze WoW warlock demon z summonami i koniec z gier tego typu.

W ToSie masz bardzo fajny system necro gdzie zabijasz bossy dostajesz karty wkladasz je w ksiege a potem summonujesz

Jeśli WoW to nie tylko Warlock ale też Hunter jakby nie patrzeć też jest summonerem tylko ze skinami zwierzątek a nie demonów.

Grałem we wszystkie mmorpg i jak szukasz dobrej klasy wykreowanej dobrze w "Fantasy Class" a nie tak by była... to jedynie Wow warlock/hunter i path of exile/diablo

klasa bardzo zaniedbana mimo ogromnego potencjału sam gram summonerami... i ah zawiedizony tym jestem jak to wygląda.

Vegeta Prime nie założyłem tego tematu, aby wysłuchiwać fanbojstwa sorry, ale nie interesuje mnie wysłuchiwanie czemu gra sprzed dekady jest tak super i grając w nią za dzieciaka pokochałeś dogłębnie, nie grałem więc nie wiem nad czym mam ubolewać. Jeżeli wyjdzie nowa wersja Lineaga czy to prequel czy sequel to się skusze przynajmniej zobaczyć. Dla mnie jedną z lepszych gier z petami to Rappelz, system petów w owej grze jest podobny w Tree of Savior co bardzo mi się spodobało, więc może wrócę do ToS i zobaczę czy coś się zmieniło na lepsze. Chętnie dowiedziałbym się czy ktoś wie czy wyjdą jakieś mmo z dobrym systemem petów.

W BDO masz summonera i nawet możesz na nim jeźdZić jak na koniu :)

Zobacz sobie Tamer w Black Desert Online

Czy warto kupować BDO czy jest pay 2 win? słyszałem że po kupnie trzeba sporo hajsu w is wydać, chętnie poczytałbym jakieś rzetelne info jak to stoi, oraz czy gra się szybko nie nudzi ?

Ja gram od 3 tygodni na spontanie i poza kupnem gry nic nie kupiłem :P A mam co robić mimo że gram po 2-3 H dziennie :)