Co piszemy na podforach Gry 2D, Gry 3D i via www

Cześć,

Wprowadzamy drobną zmianę co do używania podforum 3D, 2D i via www. Otóż wszelkie pytania z grami MMO piszemy na TYM podforum [tzn. Free MMO - pytania i problemy] gdyż w powyższych podforach nie mam zamiaru spotykać się z tematami "Szukam gry" czy "Mam problem" bo te sprawy załatwiamy w dziale FREE MMO- pytania i problemy!

Da to z pewnością przejrzystość tych działów i o wiele łatwiej będzie sie odpowiadało na pytania[jako że w jednym dziale], niż tak jak jest obecnie - a jak jest obecnie?

Niektórzy zadają pytanie w tym dziale, niektórzy w tamtym i poprostu 3 podfora używane są w celach "pytań i odpowiedzi". Pytania oczywiście bedzie można zadawać na podforach "3D", "2d" i "via www", ale TYLKO w temacie o grze z jaką mamy problem,a nie w osobnych tematach. Jeśli mamy jakiś poważniejszy problem, piszemy w FREE MMO- pytania i problemy i oczekujemy odpowiedzi...

W najbliższym czasie postaram sie zrobić porządek ;)

Pozdrawiam,

PS oczywiście wszelkie wątki na tych podforach są dozwolone, tylko nie mam zamiaru widzieć tam pytań problemowych [tzn. np. że coś mi nie działa], albo co takiego podobnego.