Ranking MMORPG 3d

Siemka, nasz dzielny admin pracuje nad rankingiem ale narazie proponuje ten typ zabawy z ankietą.Każdy może wybrać 5 gier z listy(dzięki czemu tonie bedzie ranking popularnosci)które jego zdaniem coś wniosły do MMORPG albo poprostu są świetne. Jeśli chcecie to piszcie dlaczego te a nie inne.Moim zdaniem ta 20 jest reprezentatywna ale jesli paru userów napisze że brakuje im danej gry to liste zaktualizuje. Nie dodawałem też WoW-a czy LIneage 2 bo te gry nie są bezpłatne(pomimo priv serwów)

Moje typy:

Rising Forces-za świetne połączenie magii z technologią i za nieustające pvp

Requiem:Bloodymare- za brutalnosc jakiej w darmowkach jeszcze nie bylo i za świetną fizyke

Sword of the new world- za dobrą op[prawe audio-wizualną oraz za unikatowy system gry

Shaiya-bo coś sie wreszcie Aeria Games udało

Dekaron- za h'n's bez dorabiania ideologi

ps Prosba do modów: podwiescie ten temat, może będzie mniej postów typu szukam fajnego MMORPG

//edit by Milan

Si Senior

Siemanko Broda: D

Ja wytypowałem:

Cabal Online

Mu Online

Shaiya

Rising Forces

Dekaron

Jak dla mnie tą są najlepsze darmowe MMORPG:p

Zobaczymy co powiedzą inni.:D

Siemka weglug mnie to

dekaron (ja gram w 2moonsa ale to to samo)

Requiem Bloodymare

Last Chaos

Cabal Online

Metin 2

z tych gier bo najlepsze są 2moons, archlord, lineage 2, WoW, dungeon runners

Według mnie oczywiście ;-)

Faktycznie zapomnialem o Archlordzie,niestety tej ankiety nieda sie modyfikowac(prawdopodobnie za duza),2 moons=dekaron, wow i L@ to gry jednak płatne a na dungeon runners głosowałbyś chyba sam:)

Metin 2 i Mu onlina i tyle

Wg mnie Cabal, Mu, Dekaron, Silk tylko te 4 bo nie ma Archlorda xD

DOkladnie nie ma Archlorda to tez dalem 4

RF - Za grafe ktora jest dobra a gra jest darmowa no i za laczenie systemu magii z technologia. I za to ze mozna byc maszyna :P

SoTNW - za niesamowity system 3 postaci

Cabal Online - za system Combo i plynne przechodzenie z jednego commbo do innego

Bloodymare - za klimat horroru i za fajna lupanke :D

Jeee dałeś KO :D

PS. dlaczego Wyd 2? już jest dawno epizod 3 :PP

Oczywiście zagłosowałem na Metin2 :mrgreen: [joke ofc :P]

Moje typy:

Knight Online - Stara dobra gra, potrafi wciągnąć. A expienie w party - coś pięnego

Perfect World - Latanie elfami FTW :D

Cabal - system combo coś pięknego

Dekaron - ciekawy h'n's

Shaiya - Również bardzo dobry mmorpg

Nie linczujcie mnie za Archlorda juz niemozna go dodac:P. Co do Wyd to ta gra mnie kręci jak onanizm papierem ściernym więc nie wiedzialem że jest e3:)

Usuń Metina i dodaj Archlorda, proste :D Ja nie głosuje, bo nie ma L2 ;)

L2 nie jest darmowa. Dekaron prowadzi, lecz nie jest najlepszą grą ale można to spokojnie do top5 zaakceptować :-P

nie rozumiem co Wy widzicie w Dekaronie;/

gra jest dosyć przecietna. poza dynamika i swietnym pvp nie oferuje nic ciekawego;/

nudny grind

brak personalizacji

lokacje zamkniete

ograniczenie w eksplorowaniu swiata ;/ (np. nie da sie wejc na wzniesienia;/)

Mi się podoba. Nie wspomniałeś o ciekawej mapce, grafice, klimacie i bossach. Też kiedyś myślałem że to szajs, ale trochę gry poznałem i mi się spodobała.

Wytypowałem Knight online ;)

Bardzo fajnie, ale jak już coś pisać to pisać z sensem. "Wytypowałem" nikomu nic nie mówi, powiedz dlaczego itp.

Rappelz grałem i spodobała mi sie ta gierka tylko zeby grało wiecej polaków wtedy byla by jescze ciekawsza Archlord grałem dość dlugo Bugi Bugi LAGI okradaja konta hehe :P

//Regulamin, punkt 5.3. - ostrzeżenie

Ja wytypowałem tylko 1 grę: Mu Online. A dlaczego tylko jedną? Ponieważ nie ma tu ani Anarchy online, ani airrivals. A moim zdaniem tylko mu online ze wszystkich gier w tej sondzie trzyma poziom.

niestety nie widze MARTIAL HEROES :D a fajna fajna GRA!

Kal Online, bo grałem w niego najdłużej ;d

Ja typuje :

-Mu online - chyba najlepszy mmorpg w jaki grałem

-SilkRoad - Bardzo mi się podoba system skili w tej grze lecz na dłuższą metę jest nudna

-Knight Online - również ciekawy mmorpg nie wiem dla czego mi się spodobał ale miło mi się w niego grało :)