Postac za 6300

Szukam postać za 6300. Słabo gram mam dopiero 19 lvl ale yi mi sie powoli nudzi chce kupić coś mocniejszego myślałem nad Kennenem :D

Kolejny bezsensowny temat......

Weź to popraw i napisz jaką postacią ci się grało najlepiej wolisz magów czy attackerów itp.

No to tak lube attackerów

Podobają mi się Akali, Masterem Yi , Gp, Jax, xin Zhao

Irelia

Lee Sin

Nocturne

Renekton

Vayne

Wukong

To tyle, dla mnie najlepszy Renekton.

Do jakiej gry ta postać ma być ??

Nie czaje xd

warn_ico.png
Warn za offtop, bezsensowny post. Przecież widać ,że jest w temacie o LOL. - crracked
Do jakiej gry ta postać ma być ??Nie czaje xd

Człowieku, wszedłeś na ten temat, aby nabić bezsensownego posta? Wystarczy przewinąć do góry i masz "League of Legends" baranie...

Hmm, największy dmg z ad dealerów zadaje gangplank, raczej, a więc doradzam go Tobie, ponieważ jest łatwy do ogarnięcia, etc.

A no rzeczywiście sorry ;d

A ja polecam tych dla bardziej doświadczonych. Irelia jest świetna :) do tego Olaf, Wukong, Skarner, Nocturne, Lee Sin i wielu innych.

Hmm nie wiem co wybrać:D

Ajjj tak Troche Renekton tak korci ale Irelia też jest super :D

Ja polecam Nocturne. Dobry do jungli i do gankowania. Bardzo fajne ulti i super dmg, wyskoki life steal i attack speed. Jak dla mnie to jest to postac najlepsza przy walce 1 vs 1.

Dobra jednak renektona kupuje :D

możesz sobie spróbować kog mawa. Fajna p[ostać szczególnie robiona na AD

Teraz wybierz sobie jakiegoś fightera, potem może jakiegoś ranged carry

ale na razie offtanka - nasus, irelia, renekton

najlepszy 1 na 1 jest wilkołak, niestety zapomniałem jak się zwie, każdy jego atak wykrada % hp i dodaje % hp tobie, plus ulti w ktorym przeciwnik kompletnie nic nie moze zrobic, wykrywać graczy ktorzy mają połowe hp, ja bym ci go polecił, chociarz nie kosztuje 6300 ale jest bardzo dobry, każda postać jest dobra, nieważne ile kosztuje, ja jade wszystkich zjebaną nidale, kto by przypuszczał ? :D

najlepszy 1 na 1 jest wilkołak, niestety zapomniałem jak się zwie, każdy jego atak wykrada % hp i dodaje % hp tobie, plus ulti w ktorym przeciwnik kompletnie nic nie moze zrobic, wykrywać graczy ktorzy mają połowe hp, ja bym ci go polecił, chociarz nie kosztuje 6300 ale jest bardzo dobry, każda postać jest dobra, nieważne ile kosztuje, ja jade wszystkich zjebaną nidale, kto by przypuszczał ?

Nigdy nie oceniajcie postaci jeśli nie graliście przynajmniej 60 ;] 1na1 jest wiele dobrych postaci i po raz "setny" na tym forum mówię liczy się SKILL i (ilość uzbieranego golda czyt. EQ)

A co do postaci ja od zawsze wybierałem wyglądem i powiem szczerze

Akali- zaje>>> wygląda i do tego kosi

Nasus- Lubie pieski więc i on po parunastu grach zaczął w late kłaść innych na 2 strzały z jednym itemem na "dmg"(TF>trinity force>moc trójcy[wszystkie te itemy to jeden jak coś ;p])

Renek- bo miał fajne zęby kilka gier premade z kolegami i koleżankami i zabijać potrafi doskonale

Sona? - ładnie mówiła więc kupiłem robiona podobnie do AD carry+sheen i passyw daje na wielkiego kopa po 1.3speed ataku ;]

Ryze- pierwsza postać kiler spamer jakich mało ale jeden sailenc w enemy teamie i nie mamy co grać nie daje nam życ wgl ;/

powiem że każda postać jest "wyjątkowa" nie mam postaci nie do użytku każda postać może zabijać lub supportować co jest równe ważne jak zabijanie ;]

Co do postaci za 6.300 radzę pierwszą kupić Irelie pooglądać filmiki na yt.pl opanować last hit tą postacią rozsądnie używać ulti i bierzemy 5 na klate a team za nami pozwala nam robić pente :P

Nie będę sięrozpisywać , powiem tak:

Z ostatnich gier , które grałem karthusem (te co sie w tym suwaku zmisezcza) mam tylko 1 przegraną , staty zazwyczaj 25/5/xx ;]. Więc karthusa polecam , jak go wybierzesz moge ci polecic build na pw ;]

@up Karthus wedlug mnie jest postacia dla noobow. Nie trzeba nim nic robic tylko stac i rzucac op ulti.

Ja polecam Nocturne tak samo jak w poscie wyzej.

@UP

To żeś zablysnął.

Nocturne jest fajny nie powiem. Pewnie tak piszesz bo Cie JECHALI Karthusami jak chcieli ;)

najlepszy 1 na 1 jest wilkołak, niestety zapomniałem jak się zwie, każdy jego atak wykrada % hp i dodaje % hp tobie, plus ulti w ktorym przeciwnik kompletnie nic nie moze zrobic, wykrywać graczy ktorzy mają połowe hp, ja bym ci go polecił, chociarz nie kosztuje 6300 ale jest bardzo dobry, każda postać jest dobra, nieważne ile kosztuje, ja jade wszystkich zjebaną nidale, kto by przypuszczał ?

-ciach- nidalee? Człowieku, zazwyczaj, gdy grałem na swoim koncie US, miałem staty 20+/5/x, wystarczy, że ogarniesz włócznie, pułapke, heala na teamie i masz supporta + ap dealera, nie mówię, że nie można jej robić pod ad, widziałem, że też niezła kosiara, nigdy nie próbowałem, ale gdy przy 6 lvlu, nawet jak jesteś na solo lane, oni mają oczywiście po 5 lvle, masz pewną wygraną, przecież jej forma cougara[kuguara] jest op, a przy jej włóczni możesz zabierać jakimś carry 3/4 hp, więc o co chodzi?

@W moim poście mogą być błędy językowe, źle postawione przecinki, a więc, gdy zobaczycie jakiś błąd nie próbujcie pisać bezsensownych postów, że jestem analfabetą, nie umiem pisać. To tyle, peace.

warn_ico.png
Za słownictwo. - Cree

1 na 1 jest karthus q wymiata polowa ludzi mówi ze tylko ulti jest u niego dobre a tak naprawdę q robi największy dmg jeżeli jesteś 1 na 1. Właśnie go ci polecam choć już kosztuje tylko 3150. Nauka używania q zajmie ci z 15 gier ale nie ma się czym przejmować.