Tibia i najlepsze wspomnienia

Siemka wszystkim. Co przeglądam sobie niektóre tematy, często wpadam na watki związane z Tibia.

Tak wiec postanowilem napisac ten teamt, abyscie (Kto gral, ale mysle ze prawie każdy xd) napisal najlepsze momenty ktore utkwily w jego pamieci grajac w Tibie, nie wazny jaki client :D

Trenowanie mojego pro skill dista na Monku. :) hehe

A tak naprawdę to masakra na pvp w Venore( Chyba tak się te miasto nazywa ) Oj ile to lat temu było.

Pamiętam te chwile gdy grałem z ojcem i bratem, poszliśmy na zamek koło thais i wszyscy mieliśmy te same nicki, gdy tu nagle całkiem losowi przechodnie nas zaczepiali

i padały teksty typu "A to skur***, coraz szybciej się mnożą!"

Pamiętam też dziewczyne którą poznałem w grze, kiedyś traktowałem to za nic, ale teraz twierdze że chętnie bym z nią kiedyś jeszcze popisał.

Innych ciekawych wspomnień nie mam, chyba że epickie momenty na ts'ie gdy grało się na otsach i zabiło wyzszy level i krzyczało się "Tak kur** ! udało się" i cały team się cieszył z takiego czegoś, oraz wspomnienia z wojen.

Pozdrowienia dla ludzi z refugii, nie pamiętam mojego nicka lecz trudno, z tą grą sporo mnie łączyło lecz jednak teraz to nie to samo :D chociaż zawsze można zrobić jakąś gildie forumową i zacząć od 0 :)

Na pewno PK hunty na starszych wersjach, gdzie mając setny LvL byłeś bogiem, a posiadając Golder Armora to już w ogóle. O wiele większe emocje były, nie to co teraz.

Nom za moich czasów jak grałem, bycie w posiadaniu bohów równało się z master of pk ;d. A mpa to marzenie nie do spełnieni było. :) Jak się demony tłukło ek wydajesz kolosalna kasę na mp potiony, brał się druta i jazdunia. :)

Ja jeszcze gram na Askarze. Wczoraj ubiłem 103 lvl ek moim 8 koleś był jakiś nieogarnięty.

Najlepsze momenty to jak zakupiłem demon helmet i golden legs albo, jak brat pożyczył demon armor wtedy to był rare na cały serwer. Nie zapomnę miny po tych 2 miesiącach jak wbijam na postać, a tu nic nie ma tylko list "thx for items".

Heh niezły liścik. Ja jakoś teraz wole ots pod 7.6 niż real. Stara tibia to dobra tibia. :)

Zależy, ja wole real bo tam jak coś robię to muszę myśleć np. jak padne to bardziej to przeżywam niż na otsie, chociaż tu też mogę się sam ze sobą nie zgodzić bo teraz wgl. lvl nie spada, dzisiaj padłem na dwarfach, może 10% spadło (najgorzej zacząć)... Na wyższym lvl blessy, które podobno potaniały i aol = 0 strat. Wolałbym starą Tibie ale na serwerach cipsoftu.

Mój najlepszy moment z tej gry to wtedy kiedy ją usunąłem z kompa

Mój najlepszy moment z tej gry to wtedy kiedy ją usunąłem z kompa

I po co wchodzisz w ogóle w ten temat, jak nie masz nic do powiedzenia oprócz głupot.

Sokyre: może i teraz kupić Aol i bllesy to nic ale kiedyś to był koszmar. Jednak jak tak patrzą z perspektywy wspomnień to tibia jest nadzwyczajna. Tam to się rzeczy dział.

To co, zbieramy się i gramy na jakimś serverze?:)

Ja powiem tak. Tibia niegdyś była moim światem, teraz to zal mi jest wchodzić na serv i słuchać jak owe noobki sie wyzywają.

Kiedyś to byl klimat. Pierwsza chwile ktora poswiecilem tibi byl DBWorld,z pacc :D Achh to były wspomnienia, potem kolega namowil mnie na ots pod 7.6, a jaki to było ots ... Cafeots! To dopiero wspomnienia.

Pamiętam jak chodziliśmy na Jaskiniowe Eryki. A z kolega mieliśmy obok chatki, raz poprosił aby mu inva dac, to mu dalem, a on mi zajumal all s wand. A rzucił za to z 200cc. To są wspomnienia.

Teraz prowadzę prace nad ots, pod tibie 7.6. Jak skończę dam znać. Exp będzie w miarę max 15x. :D

Jak macie jakaś ekipę to zapraszam na Askare.

Napisz nad pod jaka to tibie, jaki exp. Jakies info :D

Moze bedzie ciekawie? xD;)

SPoko, jak ktoś znajdzie otsa pod 7.6 z max x3 exp rate i pvp od początku to moge grac. No i z 300-400 playerow online by było chociaż to by było fajnie.

Powiem Ci tak, nie ma co marzyc. Nie ma takiego ots-a pod Tibie 7.6 na ktorym gra co najmniej od 300 do 400 playerow.

Uwierz mi. Gralem niespełna 3 lata na ots-ach pod 7.6 i do tej pory nie ma takiego ots, który oferuje exp x3 i taka ilos graczy.

Jedyni co moge ci zaproponowac to :armia.toproste.pl na ktorym gra z 170 osob a exp wynosi x5.

:D

Ja w sumie mógłbym skopać perę smoczych d*p. I dla cyklopów oczy powyrywać. To jak tworzymy coś na tym Podkarpackim OTS. Z tego co wiem serwer ma już parę ładnych latek, więc profesjonalizm ze strony administracji jest na pewno. :)

Tylko, że jak coś to pod 7.6 tibie bo oni mają jeszcze na 8.42 ale stara Tibia lepsza i więcej osób tam jest. Teraz na przykład:

APO 7.6

---Gramy tutaj jak coś. :)

247/800

APO 8.42

5/800

Counter-Strike:

APO-CS 1.6

1/14 Razem:

253/1614

Więc piszcie czy się piszecie bo samemu grać nie będę. :)

Najbardziej cieszyło mnie zasypywanie ludziom itemków na depo przed server savem :D

Xyaz ja chętnie pyknę, nie wiem czy jesteś dalej chętny ale wcześniej po prostu nie miałem czasu :)

Najbardziej cieszyło mnie zasypywanie ludziom itemków na depo przed server savem

Ty noobie xD To przez ciebie tracilem itemy :D

HMm.. najlepsze to albo żałosne. Kupilem konto na Allegro z itemami, nabilem red skulla, padłem i przestalem grac..