LOL - temat ogólny, pytania, buildy i wszytko inne

@up: moze zobacz TEN build?

Jeśli ktoś chcę carry wukonga najlepsze itemy na niego

Build pod veigara (mega nuke)

Doran ring-butki-sztylet kage-czarci kodeks-deathfiregrasp-kapelusik-kostur pustki-klepsydra i cos tam mozna dolozyc ;p.

Jak sie ma juz rabadona to przeciwny team moze surra dac bo jak maja nieogarow to walniesz im nuke za 2000 (nie wiedza ze sa itemy na magic resa)

Milego grania ;]

@UP to tak jak bym napisał: "Build dla Yi na pełny r********l"

4x Bloodthirster i 2x Phantom dancer :) Którko mówiąc, wszyscy to wiedzą.

Co do Deathfiregraspa to na Veigarze anie razu go nie kupiłem, też żadko widze żeby ktos to kupił. Nie wiem czemu bo wydaje się to idealny item dla nukera takiego jak Veigar.

Moje kolejne pytanie: chodzi mi o fajną hybryde. Narazie grałem tylko Jaxem i Akali. Nie wiem czy takim championem można nazwać Yorica ale również nim grałem. Zna ktoś jakąś fajną postać AD/AP?

@UP to tak jak bym napisał: "Build dla Yi na pełny r********l"4x Bloodthirster i 2x Phantom dancer Którko mówiąc, wszyscy to wiedzą.Co do Deathfiregraspa to na Veigarze anie razu go nie kupiłem, też żadko widze żeby ktos to kupił. Nie wiem czemu bo wydaje się to idealny item dla nukera takiego jak Veigar.Moje kolejne pytanie: chodzi mi o fajną hybryde. Narazie grałem tylko Jaxem i Akali. Nie wiem czy takim championem można nazwać Yorica ale również nim grałem. Zna ktoś jakąś fajną postać AD/AP?

No wiesz,jak masz 1000ap to walniesz z deathfire okolo 60% hp.

Co do hybryd to zagraj katarina,wiekszosc sie robi pod ap ale pod ad tez mozna bo ma z niego dmg do sztyletow i ulti.

Rowniez hybryda jest lulu (ta ta wiem,dziwak ze mnie) co prawda glownie sie robi pod supporta,ale pod ap/ad ma mocnego damage bo ten jego pasyw.

Obejrzyjcie sobie jakies streamy na own3d.tv,czesto tam robia lulu pod ad.

Co do hybrydy to Kog'maw może być budowany pod hybryde, tak samo TF, Kayle :)

Ewelinika może być hybrydą, ale ona ogólnie ssie XD

teemo może być hybrydą :)

Co do Deathfiregraspa to na Veigarze anie razu go nie kupiłem, też żadko widze żeby ktos to kupił. Nie wiem czemu bo wydaje się to idealny item dla nukera takiego jak Veigar.

Nie wiem jak Veigarem można grać bez DFG - z tym itemem jesteśmy w stanie zniukować nawet tanków w late.

Co do hybryd (hipotetycznych), to jeszcze w sumie Ezreal, Corki, Kennen, Nidalee czy dowolny inny posiadający skalowania AP/AD... w praktyce widzę chyba tylko Akali, Katarinę i Jaxa. Poprawcie mnie jeśli jest ktoś jeszcze komu naprawdę opłaca się mieszany build, bo IMO w większości przypadków lepiej iść w AP/AD/AP DPS (np. malady, madred, nashor; patrz: teemo, ww, kog).

Ja Veigarem ZAWSZE jako pierwszy (po bucikach) składam DFG. A potem to już od farmy zależy. ;)

Siema, mógłby mi ktoś podać masterki i runy pod AD Teemo ?

Masterki 21/0/9 lub 21/9/0

W runach się nie znam ;).

Jak sądzicie , moim zdanie teemo najlepiej robić pod kryta?

Jak sądzicie , moim zdanie teemo najlepiej robić pod kryta?

Po pierwsze zdanie nie ma sensu gramatycznie. :)

Po drugie robienie Teemo jak każdego innego ranged carry (crit+dps) to głupota, bo jego skille się nie skalują z AD z tego co mi wiadomo. Ja tam uznaję Teemo jako AP DPS (malady, nashor, madred), w najgorszym wypadku jako AP (pod grzyby, ale to ryzykowna taktyka - jakkolwiek jeden grzyb może zbić połowę hp carry, tak wymaga to wejścia w grzyba - oracle całkiem dobrze to kontruje, poza tym taki Teemo niewiele robi podczas walki, bo dart to nieco za mało).

Oczywiście można też zrobić Teemo jako tanka ze względu na global taunta (nie mówcie mi, że nie próbujecie targetować Teemo za wszelką cenę podczas walk :lol:) :)

Świetną hybrydą jest Hecarim. Właściwie to najbardziej opłaca się go robić pod AD, ale takie itemy jak miecz-pistolet Hextech sprawdzają się znakomicie.

Widziałem też kiedyś hybrydę Skarnera z Hextechem ^^

Ja tam nie mogę doczekać się na nerfa dla Hecarima , jest za mocny ;/

Poczekajcie jeszcze na Varusa ^^ ranged AD Carry

Łapcie

BUM

Będzie jazda :P

Nerf dla Hecarima? O.o Ja chętnie dałbym mu buffa w postaci dłuższego lęku (wypadło mi z głowy angielskie słowo) z ulta, większego heala z W oraz dłuższego efektu przyspieszenia z E. Pierwsza część jego ulta powinna zadawać AD, a druga AP. Można by ewentualnie zmniejszyć obrażenia z W i usunąć kumulowanie się do dwóch efektu z skilla pod Q

Grałem z Heracimem i zgodze się, żę przydało by się go znerfić.

Jakie runki brać na typowych tanków? (Leona,Siged,Volibear,Amumu,Mudno,Nasus itd.)