LOL - temat ogólny, pytania, buildy i wszytko inne

to przez takie dzieci jak wy psuje się lol ... ktoś was zabił NERF chara !! on wcale nie jest za silny tak samo fiora , bo na normalach na jakieś botki możecie se pokosić

Mundo to runki hp per lvl

Jakie runki brać na typowych tanków? (Leona,Siged,Volibear,Amumu,Mudno,Nasus itd.)

W tym całym składzie typowym tankiem jest tylko Amumu.

@UP Yyyy, Nie?

Tank to postać z sporymi przyrostami, która ma zadatki na rozpoczynanie TF'ów dzięki swoim CC. Czyli z tego składu akurat wszystko może zaczynać, może oprócz Munda który jedyne CC ma w nożu.

Runki na tanków, zależy jaki styl gry obierasz, chcesz mocno tankować Early, Flat HP, %HP, M.Res, Armor, lub grac ofensywnie, M.Pen Arm. Pen.

Powiem Ci tylko że teraz któlują Offtanki, a nie Tanki. Offtank napsuje tyle krwi co Tank, + ma duży dmg jak na puszkę z 200-250 resów...

PS. Singed Pod AP jest lepszy niż Singed tank, chyba że lubisz grać postacią która służy tylko za warda i slowowanie/przeżucanie carry :D.

Z tego co wiem to ostatnio tez ludzie zaczynaja sie malphitem robic pod ap jako tank.

Ja ostatnio pykam sobie maokaiem,zaczynam doranem w midzie rod of ages i koncze na tanku a mam damage ogromnego + ad nic nie zrobi

bo thornmail robi swoje :]

Dokladny build:

Doran ring-Buty merkura-Rod of Ages-Sunfire cape - taka czacha na rozowym tle za jakies 2600 nie pamietam nazwy - Aniolek i Thornmail jak jest potrzeba.

Witam.

Może ktoś mi napisać jak streamować? Chciałbym zacząć streamować na own3d ale nie wiem jak się do tego zabrać. Wszelkie wskazówki i porady mile widziane.

@UP to tak jak bym napisał: "Build dla Yi na pełny r********l"4x Bloodthirster i 2x Phantom dancer Którko mówiąc, wszyscy to wiedzą.Co do Deathfiregraspa to na Veigarze anie razu go nie kupiłem, też żadko widze żeby ktos to kupił. Nie wiem czemu bo wydaje się to idealny item dla nukera takiego jak Veigar.Moje kolejne pytanie: chodzi mi o fajną hybryde. Narazie grałem tylko Jaxem i Akali. Nie wiem czy takim championem można nazwać Yorica ale również nim grałem. Zna ktoś jakąś fajną postać AD/AP?

czyli widac ze jestes bardzo inteligentny dla veigara pierwszy item grasp i robisz combo za 1.5k albo wiecej z graspem wiec kazdy smieciowy range supp i mid spia. A jak rzadko widzisz to juz masz pojecie z jakimi ogarami grasz niech zgadne ty pewnie kupujesz archangel staffa? A jak chcesz hybryde to bierzesz udyra i rozpierdalasz na jungli kazdego jesli nauczysz sie nim grac , twisted fate hybdryda tez bardzo dobrz ale to nie dla mnie. Jeszcze te twoje wywody 6 itemow dla yi gdzie przy takim buildzie trynda z pd i ie rozniosl by cie jak szmate. Myslcie troche nie robicie buildow z pamieci caly czas takiego samego bo czy majac przeciwko sobie rammusa na jungli malpha na solo kupisz 4 phantom dancery? Uhahahahah zycze powodzenia.

Jeśli ktoś chcę carry wukonga najlepsze itemy na niego

Co to za link bo nie ogarniam?

Do tematu: Co może mi zagrozić na topie jak gram Shyvana?

Co to za link bo nie ogarniam?Do tematu: Co może mi zagrozić na topie jak gram Shyvana?

Zależy od Twojego poziomu gry i poziomu gry przeciwnika.Ale jeżeli chodzi Ci o kontry na shyvane, to dla mnie największy problem stanowiły postacie:

-Lee Sin

-Warwick

-Olaf

-Riven (ale to w przypadku większości solo toperów)

-I czasami morde, ale jeżeli dobrze grasz, to ogarniesz taką linię.

Jakbyś podał jeszcze swojego builda, to bym ci powiedział czy jest mniej więcej czy dobry (kiedyś mój main, zarówno w jungli jak i na solo topie.

Witam. Może ktoś mi napisać jak streamować? Chciałbym zacząć streamować na own3d ale nie wiem jak się do tego zabrać. Wszelkie wskazówki i porady mile widziane.

HMmmmmm.Co tu dużo gadać.Jeżeli masz swój team to się z nim komunikujesz i czasami komentujesz to co się dzieje w grze (prosto mówiąc grasz normalnie, ale z dodatkowymi komentarzami.

Chciałbym poprosić o build na Shaco. Chciałbym wyciągać jak najlepsze crity i jednocześnie móc przeżyć jak ktoś z drużyny przeciwnej kupi oracla(proszę nie podawać buildów typu 6x Infinity Edge ).

wriggle's lantern, boots of mobility, maw of[nie pamietam nazwy do konca, ale upgrade hexdrinkera], infinity edge, wits end, bloodthirster[kolejnosc przypadkowa]

Hmmmmm.Ja gram shaco w jungli takim buildem :

-Kapeć

-Madredy

-Boots of mobility

-Latarnia

-Infinity edge

-Shen

-Warmog

-Atma

-Trinity force

A jak gram przeciwko shaco to płakać mi się chce jak składa phantomy...

jednocześnie móc przeżyć jak ktoś z drużyny przeciwnej kupi oracla

Trudno jest przeżyć gdzie przeciwny team ma oracle. Niech ktoś zlikwiduje posiadacza i wchodzisz jak masło w każdego carry.

Build na Shaco Junglera:

-Butki+potki/armor+potki

-Butki piątki

-Latarnia

-Trinity

-IE

-Bloodthriter czy jakoś tam

-Czarny tasak

-(opcjonalnie) Latarnia na sprzedaż i kupujesz Ostatni Szept.

Siema. Ostatnimi czasy zakupiłem sobie Fizza i chciałbym Was prosić o jakieś porady i build dla niego. Bo jak na razie moje statystyki nie są powalające..

Shaco bez trinity force/shena = useless champ.

Jego Q na 5 lvl daje z tego co pamietam 240% kryta,z infinity masz 290% a z TF/Sheen + 150% dmg = ...

Temat trochę się zakurzył, ale chyba nadal można tu coś pisać, co nie? Bo nowego chyba nie ma sensu zakładać. Zatem od 3 dni gram w LoLa i jestem totalnym laikiem. Zaczynam zbierać kasę na Ezraela, spodobał mi się jak oglądałem mecze (mam już ok. 2500). Moglibyście mi rzucić dla niego jakimś dobrym buildem? No i on jest chyba trudniejszy do "ogarnięcia", więc jakieś ogólne porady czy coś? Z góry dzięki :).

http://solomid.net/guides.php?g=18027

Temat trochę się zakurzył, ale chyba nadal można tu coś pisać, co nie? Bo nowego chyba nie ma sensu zakładać. Zatem od 3 dni gram w LoLa i jestem totalnym laikiem. Zaczynam zbierać kasę na Ezraela, spodobał mi się jak oglądałem mecze (mam już ok. 2500). Moglibyście mi rzucić dla niego jakimś dobrym buildem? No i on jest chyba trudniejszy do "ogarnięcia", więc jakieś ogólne porady czy coś? Z góry dzięki .

Poradzę ci... zacząć od czegoś innego, chyba że masz jakieś doświadczenie. Wszystkie skille Ezreala to skillshoty, a to dla kompletnego laika będzie coś trudniejszego do ogarnięcia moim zdaniem. Przede wszystkim pograj wszystkimi możliwymi championami, zobacz jak się nimi gra, co ci tak naprawdę pasuje (chociaż to może zmienić się z biegiem czasu) i wydaj pierwsze kilkadziesiąt tysięcy IP na to czym gra ci się wygodnie. To byłoby dość przygnębiające gdybyś wydał mnóstwo kasy na champa i okazałoby się że całkiem nie siedzi ci jego styl gry, prawda?*

* - znaczy, tak, jeśli jakiś rzadko się pojawia to czasami trzeba zrobić zakup w ciemno. Ale część z nich, jak właśnie Ezreal, pojawia się w miarę regularnie.

To znaczy tak... W LoLa kiedys grałem, ale to był sam początek, potem znowu wróciłem i pograłem Brandem (całkiem fajnie mi szło, tylko "papierowy"). Ezrael jest chyba do niego jakoś podobny, więc pomyslałem, ze mógłbym nim spróbować. Trzeba tylko poćwiczyć, no i jakieś porady się przydadzą :P. Ale w sumie to chyba jeden z trudniejszych champów w grze, zastanawiałem się jeszcze nad Malzaharem, ale on też wydaję się trudniejszy. Sam nie wiem, lubie grać dystansowcami i szukam czegoś dla siebie. A grałem już sporą ilością champów.

A ja mam takie pytanko odnośnie Teemo.

Który Teemo jest lepszy, AP czy AD lub na jakie typy postaci jest dobry AD czy AP.