LOL - temat ogólny, pytania, buildy i wszytko inne

Dzisiaj miałem dość dziwny przypadek dotyczący GP. Grałem przeciwku niemu . Poszedł on na bot lane'a razem z soraką i dosłownie zniósł duo graves + sona . Wnioskuję, że GP z dobrym supportem może pełnić rolę ad carry, a w late game zainwestować w trochę obrony .

Może jakieś nieogary były? :P A tak na serio. GP+Soraka= Infinity Q skill spam u GP. Jak mówisz robiony pod ad carry, harass GP może boleć, a harass gravesa mogli wyleczyć. Każy ma heale. W dodatku silniejsze niż sona. Możliwe, że nie wyrabiała czy coś :P

BTW. Wie ktoś może czy ult Orianny przerywa ult Malzy? Widziałem ostatnio grę Ocelote. Malza użył ulta na renka, w tym czasie orianna ustawiła kulę obok renektona i użyła ult(Malza nie stał w zasięgu ulta Orianny) po czym ulti Malzy zostało przerwane. To jakiś bug czy tak jest?

[Ktoś może widział takie cuda? http://elohell.net/chill/99970 :P]

Czy nieogary.. Sądzę, że nie :D Starałem się gankować, na początku pomagało, ale później GP poprostu był nafeedowany i praktycznie sam wygrał grę :c

Oczywiście że może. Ulti Orianny na czas przerzucenia w inną stronę stunuje wroga, więc przerywa działanie ulta Malzy.

Teraz pytanie ode mnie. Co sądzicie o nowej Eve? Widziałem kilkoro którzy coś nią potrafili zrobić, ale znajomi powtarzają że jest z niej większa padaka niż przed reworkiem. Sam nią zagrałem na coopie i wydawała mi się mocna, ale wiadomo - nawet jeśli to inter, to w dalszym ciągu coop (w dodatku oszukany, boty uciekały widząc mnie w niewidce (!) przez ścianę (!!) poza zasięgiem niewidki (!!!)). Sam nie wiem czy tracić na nią czas, czy nie - jeśli nie trzeba to wolałbym się skupić na normalnych champach. Kasa to nie problem, kupiłem ją na 2-3 dni przed niesławnym nerfem [starej Eve].

Powiem tak - poprawili Evelynn jest silniejsza ale wymaga ogaru tak jak wymagała wtedy..teraz może troche mniej ale dalej trzeba....Lecz dalej w rękach trolla jest gównem.

Evelynn jest na dobrej drodze do bycia silną, jednak nawet riot przyznał, że dalej potrzebuje buffów.

Oczywiście że może. Ulti Orianny na czas przerzucenia w inną stronę stunuje wroga, więc przerywa działanie ulta Malzy.

Źle mnie zrozumiałeś. Orianna używając ulta nie dotknęła Malzy. Użyła ulta na swoim sojuszniku. Malza nie dostał, a pomimo tego ulti się przerwało.

Co do eve. Jest dużo silniejsza. Ulti coś robi a w TF daje shielda absorbującego 1500 hp. Grałem nią na 3v3 i kara ładnie. Na 5v5 nie grałem bo nie lubię junglować, a ona tylko do tego się nadaje.

Co sądzicie o Dianie? Grałem nią na BPEi chyba znalazłem kolejnego champa dla mnie. Uwielbiam to jej "OP" ulti, a do tego ma skille przydatne do złapania uciekającego wroga czy coś pomocnego w survi/ucieczce. Dmg też może mieć przyzwoity. Nie mogę się doczekać kiedy zakupię ją na zwykłym serwerze.

Eve ma teraz w ogóle inny styl gry i nie opłaca się już jej robić pod ap.

IMHO gorszy, już nie mogę tym ugrać.

Co sądzicie o Dianie? Grałem nią na BPEi chyba znalazłem kolejnego champa dla mnie. Uwielbiam to jej "OP" ulti, a do tego ma skille przydatne do złapania uciekającego wroga czy coś pomocnego w survi/ucieczce. Dmg też może mieć przyzwoity. Nie mogę się doczekać kiedy zakupię ją na zwykłym serwerze.

Póki co jest zbyt mocna. Ucieczkę ma marną, ale jej jungle jest raczej szybka i dzięki pasywowi oraz shieldowi z obrażeniami (w dodatku odnawiającemu się) bezbolesna. Poza tym nie ma to jak posiadanie normalnego skilla o działaniu identycznym jak ult Orianny (tyle że bez dmg)... Za to dmg jest spory. Bardzo spory. Jak wyjdzie, chyba będzie początkowo częstym banem na rankach.

Marna ucieczka? Czy ja wiem... Taka sytuacja: Gonisz jakiegoś champa, omijasz bijące się miniony, łapiesz go, ale po chwili przychodzi więcej wrogów i dostajesz po d*pie. Uciekasz w stronę minionów, rzucasz na nie Q i ulti (na którego nie masz cd), przez co jesteś ciut dalej, do tego możesz rzucić tarczę. Czyli coś mozna zdziałać (chociaż aż tak wiele to nie da) :P. Nie przepadam za junglerami, ale ona faktycznie jest ciekawa (i ten chat "lol noob Diana OP").

@down No też prawda.

Z jej ucieczką jest identycznie jak z Akali - albo masz miniony do których doskoczysz, albo nie uciekniesz. No i musisz mieć ulta i dość dużo many. Raczej marny mechanizm ze względu na brak slowa.

ProGmR ten malzahar mógł się po prostu się ruszyć i sam sobie przerwał ulti też tak miałem ;/

Potrzebuję dobry poradnik dla Udyra na Jungle jak i na Solo Topa, Ważne żeby był build i rozdawanie skili dla tej postaci.

@up

http://www.mobafire.com/league-of-legends/build/udyr-show-peta-how-its-done-solo-top-jungle-203050

Build sobie poradził ;D.

Pytanko takie z mojej strony. Czy skin "Battle Bunny Riven" to był już na wyprzedaży?

Build sobie poradził ;D.Pytanko takie z mojej strony. Czy skin "Battle Bunny Riven" to był już na wyprzedaży?

Z tego co pamiętam to chyba nie, ale ręki sobie uciąć nie dam.

PolskiPolakzPolskiPL no nie wiem. Możliwe, że kliknął gdzieś obok i uznało to za ruch postaci. Nie wiem i pewnie się nie dowiem ;)

Witam stwierdziłem ze spróbuje swoich sił jako "Kayle". Aktualnie robię ja pod hybryde ad/ap i muszę stwierdzić ze ładnie leje (testowane na PBE, ze względu na zmiany przelicznika).

I tu jest pytanko jaki build zapewni jej największy dmg?

Mój Build: http://imageshack.us/f/207/buildkaylehybrid.png/ (Pod koniec butki zamieniam na Madred's Bloodrazor)

P.S. Mam wrażenie ze ta postać jest niedoceniana.. Chyba ze się myle?

Kayle jest mocnym pickiem w zorganizowanym teamie, w SoloQ dużo nią nie zrobisz. A odpowiedź na twoje pytanie jest prosta - budujesz ją jak AD Carry, czyli 2xDoran -> Infinity Edge -> Phantom Dancer -> Last Whisper

Fizz czy Gragas? Zalezy mi na late game.

@edit

sorry nie tu ale juz odpowiedzcie.