LOL - temat ogólny, pytania, buildy i wszytko inne

na rapid fire:

nida (bo 1,2 sekundy na Q)

sona (qweqweqweqweqeqweqwe, kto widział ten wie o co chodzi)

khartus(non stop E + ult, wall ze slowem moze stac praktycznie ciagle)

swain (moim zdaniem najlepszy pick na ten tryb)

soraka(nie zabijesz tego, tones of utility)

lulu(insta-polymorphia, dmg z E i Q przeraża, a ty nie mozesz zrobic nic)

Ja jeszcze dodam eve gdyż nie ma CD na Q co powoduję niesamowity dmg plus wieczne przyspieszenie. Naprawdę grając rozważnie stajemy się maszynką do zabijania. A także Veigara która całkiem szybko potrafi "nabić" sobie całkiem przerażającą wielką liczbę Ap. Jednak jego wielkim minusem jest brak mobilności więc musimy przy tym pick'u uważać.

A co do samego trybu to już po trzech grach moja zdolność uniku i refleks się poprawił. Dwie gry na linii przeciwko Nidalee, trzecia natomiast versus Blitz i Thresh. No nie powiem zabawnie nie było :P

Jak chcesz wygrac rapid fire 1v5 to bierz zeda.

Szybkie pytanie, miałem zajebistą grę ale zapomniałem zrobic screena tego ekranu co jest jak się skończy mecz, czy da sie go w jakiś sposób zobaczyć ponownie, lub coś w podobie, gdzie widać staty, buildy swoje i przeciwników?

Na lolking.net po wpisaniu swojego nicku możesz sprawdzić swój profil, statystyki z ostatnich meczy oraz buildy swojek drużyny i przeciwników.

Do kiegy URF będzie działał ?

Do końca 07.04. Od 8-ego tryb będzie wyłączony.

Oj Rito by się wziął za stałe mapy typu odświeżenie SR lub zrobienie czegokolwiek z trybem Dominion, który jest mało grywalny. Ciekawe czy ostatecznie wycofali się z mapy Magma Chmaber?

Pod koniec zeszłego roku już się wycofali. Że niby zbyt na bogato ta mapa i komputery zwykłych graczy by jej nie pociągnęły.

Moim zdaniem przydałby się nowy klient, i odświeżenie wyglądu mapy. Jak postacie dostają reworki to czemu nie summoner rift ?

Z Magma Chamber Riot wycofał się, ponieważ tak naprawdę to była okrojona środkowa aleja z SR. Na dobrą sprawę nie dawała nic wyjątkowego, a jak pokazał Showdown takie Howling Abyss radzi sobie świetnie - być może nawet lepiej - w meczach 1v1 czy 2v2. Nakład pracy żeby doprowadzić MC do użytecznego stanu byłby bezsensowny przy natłoku roboty który robią przy champach, itemach, spellach i innych zmianach.

Jeśli chodzi o Crystal Scar (czy tam o Dominiona) - na PBE w 4.6 właśnie pojawiły się trinkety z revivem. Pierwszy stack na wejście, dwa kolejne zdobywane na lvl9 oraz chyba na lvl13. Max 2 stacki naraz, więc ten z lvl13 może przepaść. Na chwilę obecną będą działać jak zwyczajny revive, być może w przyszłości pojawią się ich alternatywne wersje (z dodatkowym buffem albo efektem w połączeniu z revivem). Dzięki temu tempo ma zostać przyspieszone.

Jeśli chodzi o VU SR, to wiadomo tylko tyle że jest w drodze (najgłośniej było o planowanym VU Nashora). Od dawna nie ma konkretnego info.

Ach, jeśli ktoś jeszcze nie wie - od 4.4 (albo i 4.3, nie pamiętam) LoL nie wymaga Pando Media Booster do poprawnego działania. Program można usunąć z dysku bez żadnego uszczerbku na zdrowiu. (Program póki co jeszcze znajduje się w instalce LoLa, ale to też zostanie zmienione.)

Autor newsa nie bierze odpowiedzialności za ewentualne problemy wynikające z usunięcia PMB. Nie zmienia to faktu, że słowa które wypowiadam były poprzednio wypowiedziane przez któregoś Riotera, niestety newsa będzie mi bardzo ciężko znaleźć.

Zawsze zdawało mi się, że już dość spory czas temu puściłem PMB z dymem i wszystko śmigało. Jeśli o reworki chodzi to zająłbym się pierwszorzędnie przywróceniem champów typu Poppy i Sion do stanu użyteczności/normalnej grywalności przez graczy. SR nie wygląda źle, a jest wiele innych spraw, które nie cierpią zwłoki. No, bez przesady, ale wiadomo jak jest ze sprawami ważnymi i ważniejszymi.

Siemka, teraz jest przecena run i zastanawiałem się czy czegoś by nie kupić, aktualnie mam 4 strony run: ad - ad/def/mr / ap- ap/def/mr / tank - def/mr i jedna pustą. Co mógłbym kupić do 4 strony run? Nie gram supportami także, nie chce do nich run.

Pomyśl nad Attack Speed markami i MS quintami. Dobre na część junglerów, zwłaszcza jeśli są oparci na AA (jeśli chodzi o AS - MS są świetne na champów bez mocnego CC i gapcloserów). Poza tym - HP seale wróciły do łask jako bonus w early (mimo że w late armory sprawują się lepiej, to w ścisłym early HP są o wiele lepsze). Poza tym warto zastanowić się nad CDR runkami - o ile oczywiści zawczasu wymyślimy build, który będzie z nich korzystać. Stracimy trochę mresa z runek, ale zyskamy możliwość zrezygnowania z części itemów na rzecz innych, jednocześnie zachowując CDR cap.

Ja mam takie pytanie o pewnego buga, nie będę już specjalnie zakładać nowego tematu. Jeden gość z friend listy zaprosił mnie do gry. Coś gadaliśmy na ts3, gdy nagle go wywaliło. Przez chwilę czekałem na niego, po czym doszedłem do wniosku, że to nie ma sensu i wyszedłem. A ściślej mówiąc nie udało mi się to, zaraz po moim wyjściu automatycznie wracam do lobby i gościa dalej widzę na liście jakby był on-line i w tym właśnie pokoju. Mogę próbować czego chcę, jednak nie jestem w stanie się uwolnić. Nie pomagają restarty lola ani komputera. Pomysły o co może chodzić lub po prostu gotowe rozwiązanie problemu?

Rozwiązane.

Radze zebyscie obydwaj relogneli sie... client LoLa jest przestarzaly takie rzeczy sie dzieja caly czas.

Mógłby mi ktoś wytłumaczyć dlaczego nikt nie gra Tristaną adc? A przynajmniej ja takich nie widzę ;o przecież to bardzo porządny pick. Skok z ogromnym zasięgiem ratuje Cię przed jakimkolwiek gankiem. Można go użyć żeby bardzo łatwo dobrze ustawić się w teamfighcie. Dodatkowo ma reset wiec jeżeli padnie jakikolwiek członek przeciwnej drużyny można odskoczyć znowu od focusującego Cię junglera jak np xin, który jest ostatnio bardzo popularny. Na dodatek ultem może taką osobę odepchnąć. A 90% dodatkowego attack speeda? Tutaj chyba nie muszę nic mówić prawda? Mimo tych wszystkich umiejętności bardzo rzadko się ją widuję. Dlaczego?

Nikt nie gra? Grają, grają, tylko mało. Ostatnio częściej widzę tris ap na midzie. Na razie inne picki są po prostu lepsze, większy dmg potrafią zrobić w krótszym czasie. Taka jinx np.

Grają (nawet AP mid gdyż jest bardzo dobra) ale pewnie nie jest popularna ze względu na picki "pro plejerów" z LCSów gdzie ADC co mecz to praktycznie te same czempy.

@up

Tak samo, jak byłem na IEM w chyba drugi dzień. Nie wiem, czy był choć jeden mecz bez Gragasa, niedobrze mi się robiło od tego falującego tłuszczu...~~,

Co do Tristany według mnie nie odstępuje wcale od pozostałych adc, jest w stanie chyba nawet wyciągnąć największy dmg z AA w ciągu teamfightu dzięki Q + przerażająco wielki zasięg. W dodatku sprawdza się przeciwko pickom takim jak Mundo, WW dzięki swojemu E.

A Tristana to jedna z tych rzeczy, których nie chciałbym ujrzeć na midzie. Tłucze bardzo nieprzyjemny dmg już na 2 lvl, jest w stanie zrobić all-in i kill.