Tibia Offline

Jako, że nikt nie potrafi mi pomóc ze znalezieniem gry o gladiatorach, to taka myśl mnie naszła o Tibii Offline. Czy da radę jakoś przekonwertować, albo przetentegować tak Tibie, by była tylko i wyłącznie dla mnie? Byłbym na niej adminem, miałbym nieograniczony dostęp do całej gry. Rozumiecie o co mi chodzi? Najlepiej jakby była to oryginalna mapa z oficjalnej gry. Bym mógł sobie też na życzenie ustawiać exp rate i takie tam. Jeśli byłaby taka możliwość, byłybym niezmiernie wdzięczny :)

Postaw sobie OTSa i tyle.(OTS-Open Tibia Server)

Map i poradników jak to zrobić poszukaj w google.

Zielony jestem w sprawach OTSów. Znalazłem taką stronkę: http://www.tibiasoft.com/ Czy ona umożliwi mi postawienie sobie OTSa? Który z tych plików mam ściągnąć (o ile jakiś z tych to ten właściwy :P)

EDIT: Znalazłem na tej stronie chyba wszystko co potrzebne do postawienia serwera. Może jakiś samouczek aktualny by mi ktoś podesłał?

Dzis startuje dobra rl mapa - Zivera Click -

warn_ico.png
Jeden warn za refa, drugi za spam. - Cree

Założenie ots'a to nie jest problem, największym kłopotem jest znaleźć silnik servera bez wirusa... a takowych jest mało.

Załóżmy że masz już silnik(np. yourots albo yurots już nie pamiętam, evolution itp.) to one mają już mapę. I potem wystarczy tylko zmienić parę rzeczy w config.lua ale do tego jest masa poradników. Ściągasz map editora i tworzysz własną mapkę(jeśli chcesz oczywiście).

Zostaje jeszcze kupienie silnika na allegro koszt ok. 30zł tylko taki silnik nie crashuje się, nie ma wirusów jest doskonały ; )

http://forum.otserv.pl/index.php?showtopic=6907 - link do poradnika z config.lua

- link do nowego yurots. PAMIĘTAJ!!! NIE SPRAWDZAŁEM TEGO SILNIKA WIĘC MOŻLIWE SĄ NA NIM WIRUSY, JA GO TYLKO ZNALAZŁEM W SIECI.

Dzięki Rudi. Narazie gram w RODE, ale napewno zrobię sobie takiego OTS'a jak mi sie znudzi ten RODE (a znudzi napewno :))

Jeśli dam rade usunąć te wirusy z tego silnika, to on zadziała?

Zakładam że przestanie działać bo np. będzie on w starterze i jak usuniesz starter to jak masz go odpalić?;D

Ale naprawdę jeśli masz jakiegoś innego kompa albo twój komp nie jest używany do banków itp. to śmiało szukaj i ściągaj silniki a na pewno któryś będzie bez wirusów(miałem już sporo ots'ów)

Jako, że nikt nie potrafi mi pomóc ze znalezieniem gry o gladiatorach, to taka myśl mnie naszła o Tibii Offline. Czy da radę jakoś przekonwertować, albo przetentegować tak Tibie, by była tylko i wyłącznie dla mnie? Byłbym na niej adminem, miałbym nieograniczony dostęp do całej gry. Rozumiecie o co mi chodzi? Najlepiej jakby była to oryginalna mapa z oficjalnej gry. Bym mógł sobie też na życzenie ustawiać exp rate i takie tam. Jeśli byłaby taka możliwość, byłybym niezmiernie wdzięczny :)