Aion - dyskusja ogólna

Koksów szukają? Nie gadaj... Po Asmo stronie jest dużo ogłoszeń, że szukają ludzi do legionów bez nacisku i spiny na lvl tylko for fun. Topowe legiony tez przyjmują ludzi tyle że Oni stawiają nacisk na ten 65lvl żebyś był choć trochę przydatny w legionie. 65lvl wbić to w tym momencie błahostka xD

no mówie Ci.. jak gram to widywałem tylko takie ogłoszenia xD a ile zajmuje wbicie 65 teraz? :D

65 możesz wbić nawet w tydzień - (jest boost do 35lvl chyba)[GRP]

2 tygodnie bez spiny - kilka godzin dziennie [sOLO]

Siemka. Widze ze post ostatni juz troche temu byl. Jak teraz z populacja w Aionie? Dalej gra duzo osob czy pomalu sie wykruszaja?

Barus jeden z czołowych jeśli chodzi o zaludnienie serwerów w EU. Polecam gorąco :) W weekend granica 2k ludzi pęka regularnie i w tygodniu niekiedy też a to naprawde dobry wynik jak na Aiona. Jest po prostu z kim grać. http://aioninfo.com/online/

A w ile dam rade wbic maxa przy siedzieniu 1-2h dziennie?

początkową lokacje bije się około 1,5h , poźniej to już zależy, czy będziesz bił na mobkach i questach , czy też po instancjach latał, ale jak chcesz poświęcać 1-2h dziennie to około 2-3 tygodni ci to zajmie

Gra jest naprawdę świetna! Ludzi wszędzie pełno, a w tym miesiącu jeszcze wystartowała wersja na Steam i łączenie serwerów przed nami także Barus+Thor= ponad 4k osób! Będzie grubo!

Gra jest naprawdę świetna! Ludzi wszędzie pełno, a w tym miesiącu jeszcze wystartowała wersja na Steam i łączenie serwerów przed nami także Barus+Thor= ponad 4k osób! Będzie grubo!

Skad masz info , ze bedzie laczenie Barusa z Thorem??

Nie będzie. Nie ma takiego info nigdzie i jasno i wyraźnie jest podane, że Barus i Thor pozostają oddzielnymi serwerami i omija je łączenie (jak można łączyć dwa największe serwery w jeden??? WTF??? hehe)

Do Aiona nie warto wracac bo ta gra zrobila sie full p2w jeszcze niedawno taka nie byla. A gralem w nia dobre kilka lat. Wroce jak bedzie od NCsoftu.

Też bym wrócił ale na wersję NA, bo EU jest totalnie lipa. Gamefail ssie po całości i wersja EU zawsze jest jakiś rok do tyłu z nowościami. Poza tym archaiczny GP który na Barusie osiąga astronomiczne ceny 105kk w porównaniu do innych serwerów. Mało ludu gra, zostali albo sami starzy wyjadacze, albo nowe osoby, które i tak bez wsparcia dobrego legionu nie mają szans na normalną grę. Ale zależy kto co lubi :)

Ja tam nie wracam bo szkoda czasu, kasy, nerwów.

Gdzie masz full pw2? hahahaha

też sie zastanawiam gdzie tam p2w jest xD nie wydałem grosza na tą gre, nawet pierwszego gp kupiłem za kinah. fakt faktem, że ceny złotych pakietów są na barusie wysokie, ale zebranie 105kk to nie jest kwestia długiego czasu ;)

Widac co poniektorzy nie rozumieja znaczenia p2w. W AIonie obecnie jezeli placisz ikupujesz itemki z IS robisz wszystko w ulamku sekundy...na 15 msy itd kupujesz itemy ap od innych wiec to nie jest wedlug was p2w....? Sorry ale kupowanie itemow pvp to smiech :) Rozumiem , ze graliscie w AIona za dobrych czasow ze 2-3 lata temu , ze macie odnosnik jak bylo i jak jest teraz ?? Obecnie nowa osoba pakuje $$$ w IS i po chwili lata w APG +15 + ma miliardy kinach na koncie . Kiedys zeby bylo miec apg +15 yyyy prawie nikt tego nie mial . a , ze zrobic full apg gear trzeba bylo grac pol roku i to non stop.

Ja mam "odnośnik" jak było kiedyś i jak jest teraz. Grałem 4 lata temu i teraz wróciłem do gry. Nigdy nie wydałem ani złotówki na grę. A jakie to itemki można kupić z IS że robisz wszystko w ułamku sekundy? XD przyśpieszacz czasu? hahahaha człowieku nie płacz skoro nie umiesz zebrać kinah'ów na GP, jak kolega napisał ceny wahają się od 75 do 105 mln na Barusie. Jak ktoś chcę i pozna ludzi którzy mu powiedzą jak zarabiać w tej grze to można dziennie spokojnie zarobić 30 mln 3 dni i masz gp.

30kk w jeden dzień?? ok chyba na 65lvl, albo latając po wszystkich instach od rana do wieczora, aha zapomniałem że na insty ciężko pt znaleść no i taki szczegół że bez gp masz limit na niektóre insty, poza tym itemki np. do podbijania setu na +15 w item szopie, to nie p2w ? I jeszcze taki szczególik że bez gp nie sprzedasz wszystkiego z instancji, kolejna blokada :) więc jakim cudem zbierasz 30kk w jeden dzień?

Fakt że nie gram w to coś już prawie rok, więc może tą " grę " jeszcze bardziej " ulepszyli " dla nowych graczy i jest łatwiej. Gra była dobra do patcha 3.0, potem zrobił się shit.

Oczywiście, że na 65 , przecież o to chodzi. Wbijasz 65 i wtedy dopiero zaczyna się całe Aion'owe życie. Kiedy osiągniesz 65 lvl będzie Cię stać na pierwszego gp, później z inst i pvp które są od 60 lvl + zaczniesz zarabiać na kolejny gp.

Ja mam "odnośnik" jak było kiedyś i jak jest teraz. Grałem 4 lata temu i teraz wróciłem do gry. Nigdy nie wydałem ani złotówki na grę. A jakie to itemki można kupić z IS że robisz wszystko w ułamku sekundy? XD przyśpieszacz czasu? hahahaha człowieku nie płacz skoro nie umiesz zebrać kinah'ów na GP, jak kolega napisał ceny wahają się od 75 do 105 mln na Barusie. Jak ktoś chcę i pozna ludzi którzy mu powiedzą jak zarabiać w tej grze to można dziennie spokojnie zarobić 30 mln 3 dni i masz gp.

Ale tu nikt nie placze mialem wiekszosc klas na 65 lvlu ;)wiec jak zarabiac tez wiem i wiem jak grac ,i prosze nie obrazaj mnie bo skoro grales 4 lata temu i wrociles teraz masz raczej male pojecie o grze , gdzie sam gralem od wersji 2.5 do 4.7 bodajze ...

tak , ze Twoja wiedza na temat gry jest raczej znikoma w porownaniu do mojej.

JAk to jak ? kupuje byle jakie itemy i sprzedaje na ah :) po czym zbiera kase i za kase kupuje MSY , SCROLE, Enchanty itemy itp itd .

Rozumiem , ze nie wieziales o tym , ze jest taka mozliwosc :) Tym samym taki ktos zdobywa gear w kilka chwil a ty siedzisz i meczysz sie latami by osiagnac to samo :) Juz rozumiesz teraz ?

Musisz kolego tez pamietac ze ludzie maja zycie i nie graja po 10h dziennie :)jak Robia to dzieci chodzace do szkoly.

Druga sprawa to 100kk gp jest chora cena ale to Polski serevr i scamerzy rowno podnosza cene .

Co do zarabiania - Jezeli nie masz gearu nie wezma Cie na dobra inste = nie zarobisz.

2. Grajac bez gp nie zrobisz crafta na mastera , a gdy go juz kupisz musisz zrobic mastera i geathering i esstrap , zeby moc zarabiac po te 30 mln dziennie . NIe bede pisal o kosztach wbicia mastera , na ktorego oczywiscie nie bedzie cie stac. + o reckach , ktore nie raz kosztuja po kilkadziesiat milionow.

100kk do 65lvl? :) uzbieranie 50kk to bylo wyzwanie. Tyle.

Za moich czasów pierwsze gp można było kupić za 15-40kk, na 40lvl i to miało sens, teraz żeby do 65lvl uzbierać te 100kk i potem odrazu wydać wszystko na gp, to musiałbym goły chodzić chyba. Nie mówiąc o tym że kolejny miesiąc oprócz zbierania na set, zbierałbym na następnego gp i tak w kółko. A że od 60lvl są "wartościowe" insty to ok. Zresztą teraz cała zabawa w Aionie polega na wbiciu w tydzień 65lvl i potem rok grania dla jakiegoś i tak badziewnego setu który żeby podbić na te marne +15 trzeba mieć albo farta, cierpliwość i stalowe nerwy, albo gruby portfel. Sam fakt tego że kupuję czy jakimś mega cudem zdobędę itemki na podbicie setu, a one potem się palą przy próbie podbijania, to dla mnie zwykłe oszustwo i złodziejstwo. Wydać ileśtam kinah po to by nic z tego nie mieć, masakra...ale co tam, zawsze mogłem to wydać na kolejne gp :)

Sorki za krytykę, nie piję do nikogo, tylko wyrażam swoje zdanie na temat gry :)