Aion - dyskusja ogólna

najwięcej jest potrzebnych clerów, tanków ostatnio robi się dość dużo, bardziej polecałbym klasę która przypadnie do gustu, bo co to za sens grać na siłę ? lepiej dobrze się bawić od początku :)

Panowie,

Wbiłem 10lvl magiem, gra poki co mi sie podoba mimo, ze wielu rzeczy nie ogarnalem %-) polecialem do sanktuarium, mam do was proste pytania:

1) jakie profesje wybrać dla sorca z która z nich wbic na poziom master? (bo chyba tylko jedna profesja na postać może mieć poziom master?)

2) rozmawiajac z jednym z NPC dał mi możliwość dołączenia do jakiejś akademii - o co w tym chodzi?

3) w sanktuarium jest multum questow - one wszystkie wykonuje się na miejscu czy trzeba latac po swiecie?

4) troche inne pytanie nt spell chains'ów. Mam dostępne dwa obecnie, jednak są one z góry ustalone, czy można później zmieniać skille jakie wchodzą ich kombinacje?

Panowie,Wbiłem 10lvl magiem, gra poki co mi sie podoba mimo, ze wielu rzeczy nie ogarnalem %-) polecialem do sanktuarium, mam do was proste pytania:1) jakie profesje wybrać dla sorca z która z nich wbic na poziom master? (bo chyba tylko jedna profesja na postać może mieć poziom master?)2) rozmawiajac z jednym z NPC dał mi możliwość dołączenia do jakiejś akademii - o co w tym chodzi?3) w sanktuarium jest multum questow - one wszystkie wykonuje się na miejscu czy trzeba latac po swiecie?4) troche inne pytanie nt spell chains'ów. Mam dostępne dwa obecnie, jednak są one z góry ustalone, czy można później zmieniać skille jakie wchodzą ich kombinacje?

1.Alchemia

2. eee??

3.sa i tam sa i z lataniem po swiecie ale na 10 lec yy fo verteron ?

4.nie nie mozna

Dzięki:)

alchemia jako master, a nizej jako expert? moze jakies krawiectwo jako iz mag chyba ciezszych ubran niz zwykle 'cloth' nie moze nosic?

Odnosnie tej akademii - pozniej w grze sprawdze kto dokladnie to oferuje i jesli nie znajde odpowiedzi w necie to zapytam tutaj ;) Właśnie w verteron jest ten gość chyba.

Dzięki:)alchemia jako master, a nizej jako expert? moze jakies krawiectwo jako iz mag chyba ciezszych ubran niz zwykle 'cloth' nie moze nosic?Odnosnie tej akademii - pozniej w grze sprawdze kto dokladnie to oferuje i jesli nie znajde odpowiedzi w necie to zapytam tutaj Właśnie w verteron jest ten gość chyba.

nie ma zaleznosci mozsz wszysstko wziasc dla akzdego co Ty chcesz..moze tailoring albo cooking nie wiem

zadnej akademi w grze nie ma :)

Chodzi o to czy jakaś profesja jest szczególnie polecana do konkretniej klasy.

Teoretycznie - w wowie do warka/paladyna dobre by bylo blacksmithing, pytanie jak jest w aionie :)

No i jaka profesja jest w ogóle dobra i opłacalna, bo zrobić tailoring mogę, pytanie czy itemy są na tyle dobre aby w nich chodzić czy to kaszana ;)

musisz sam wybrac nikt nie bedzie za Ciebie pozniej tego robil proste i logiczne....z Alchemi robisz magiczne bronie..potki scrole i tak dalej ;]

tailoring i tak nie zrobisz najlepszych rzeczy bo nie bedziesz mial mastera :)

wzialem alchemy i sie teraz zastanawiam co dalej ;)

Panowie,

czy ten gold pack daje cos na stałe czy tylko na okres 30 dni?

na okres 30 dni, później musisz kupić nowego

czyli na dluzej nic nie daje.

Krotko mowiac jest to nieobowiazkowy abonament :]

Witam.

Zamierzam zacząć grę w Aiona czy mógł bym was prosić o linka do wersji EU??

i czy w ogólę opłaca się grać na EU jak tam z populacją?

Pozdrawiam

Server nexus, a ja mam teraz inne pytanie, co ten gold pack daje ?

  • 30 day suspension of all Starter limitations
  • unlocking of the eight character slots
  • Veteran Rewards
  • 20% more Abyss Points
  • 20% more Empyrean Crucible Insignias
  • 20% more Courage Insignia (PvP)
  • four-fold increase of the Energy of Repose
  • shorter cooldown time of the instances
  • higher rewards for Fortress Battles

Pamiętaj tylko, że gold pack nie daje statusu veterana, po tym czasie wracasz do triala czy tam normalnego konta :).

A czy sa tutaj na forum osoby które grają bez opłat? wszystko za friko? Da się grać, czy jest to problematyczne?

Co się dzieje kiedy kupie gp, zrobie sobie 8 postaci a pozniej nie oplace gp? kasują się te postacie ze slotow 3-8 czy pozostaja nieaktywne do czasu kupna gp?

Czy po 45lvl jest możliwość korzystania z domu aukcyjnego mając konto starter?

A czy sa tutaj na forum osoby które grają bez opłat? wszystko za friko? Da się grać, czy jest to problematyczne?Co się dzieje kiedy kupie gp, zrobie sobie 8 postaci a pozniej nie oplace gp? kasują się te postacie ze slotow 3-8 czy pozostaja nieaktywne do czasu kupna gp?Czy po 45lvl jest możliwość korzystania z domu aukcyjnego mając konto starter?

1. Ja gram bez opłat i wszysztko za friko. Pieniądze na gold packa mam z instancji i sprzedawania monet z dziennych zadań. Dziennie mogę ponad 1kk wyciągnąć. Tzn. jak grałem. Bo już nie gram.

2. Nic się nie dzieje. Osiem slotów zostaje permamentnie.

3. Nic mi o tym nie wiadomo. Raczej nie.

1. Ja gram bez opłat i wszysztko za friko. Pieniądze na gold packa mam z instancji i sprzedawania monet z dziennych zadań. Dziennie mogę ponad 1kk wyciągnąć. Tzn. jak grałem. Bo już nie gram.2. Nic się nie dzieje. Osiem slotów zostaje permamentnie.3. Nic mi o tym nie wiadomo. Raczej nie.

1kk? to chyba maly lvl miales :) bo na end game dziennie nie ma okreslonej liczby kk do zarobienia moze do byc 10 -100-200kk -500kk wszytsko zalezy od szczescia :)

1kk? to chyba maly lvl miales bo na end game dziennie nie ma okreslonej liczby kk do zarobienia moze do byc 10 -100-200kk -500kk wszytsko zalezy od szczescia

48, gwoli ścisłości. Żadnym specem od Aiona nigdy nie byłem, a i do gry się nie przykładałem, także dlatego nie tonąłem w kasie.

ja mam pytanie, w grze po około 5 min nic nie robienia (afk) wywala mi disconnecta, można na to jakoś zaradzić ?

Jakiś czas temu jak zaczynałem grać tak nie miałem. Wczoraj mi się tak stało i byłem zdziwiony. Wątpie aby dało się temu zaradzić inaczej niż co jakiś czas poruszać się/pisać coś w grze... Z drugiej strony bardzo dobrze ze tak zrobili.

Panowie, ja chyba jestem ułomny... mam 22lvl i za chiny nie wiem jak zagrać jakieś pvp oprócz zwykłych dueli... Riftów na mapie nie widzę. Czy to ja muszę coś zrobić aby aktywować opcje pvp czy jeszcze mam za niski lvl i jest to niedostępne?