Aion - dyskusja ogólna

Jakiś czas temu jak zaczynałem grać tak nie miałem. Wczoraj mi się tak stało i byłem zdziwiony. Wątpie aby dało się temu zaradzić inaczej niż co jakiś czas poruszać się/pisać coś w grze... Z drugiej strony bardzo dobrze ze tak zrobili.Panowie, ja chyba jestem ułomny... mam 22lvl i za chiny nie wiem jak zagrać jakieś pvp oprócz zwykłych dueli... Riftów na mapie nie widzę. Czy to ja muszę coś zrobić aby aktywować opcje pvp czy jeszcze mam za niski lvl i jest to niedostępne?

na tym lvlu nie ma innej mozliwosci procz dueli/riftow :) areny dopiero sa od 46 a mapy dla 2 ras od 46 :)

co do dc ?? jest to normalna rzecza ze stojac afk dostajesz dc ale chyba po 20 min powinno byc ?

no dobrze ale te rifty powinny byc widoczne na mapie - ja na mapie nic nie widze a mam zaznaczone aby byly pokazane.

Moze nie w kazdej lokalizacji sa te rifty? Albo pojawiaja sie o konkretnych godzinach? Obecnei jestem w verteron i zadnej "nowej" ikonki na mapie nie widze...

tak w verteron nie ma riftow :)

aha :] Dzięki za wyjaśnienie, może dlatego nie widzę riftów ;)

No ok, niedlugo przejde tą lokalizację to sprawdzę w innej. Teraz chyba do oriel (czy jakoś tak) powinienem iść?

Ma ktoś jakąś gildie, clan czy tam Legion. Jestem chanterem i mam 12lvl. Jak coś to pisać w grze: Smola. Dzisiaj jeszcze powinienem wbić 15-16. Gram na Nexusie w Asmo

Ma ktoś jakąś gildie, clan czy tam Legion. Jestem chanterem i mam 12lvl. Jak coś to pisać w grze: Smola. Dzisiaj jeszcze powinienem wbić 15-16. Gram na Nexusie w Asmo

pisz do futu lub komarros (ni moga dodawac) lub do mnie na kyree to im napisze:)

Wie ktos jak jest z Aionem na internecie bezprzewodowym tzn. Ile zre transferu?

heja, jestem nowy na forum, zalozylem konto zeby sie czegos dowiedziec o Aionie :D poki co gra sie kozak, ale mam pytanie, na którym mniej więcej lvlu dostane jakiś set lub bede mogl gdzies go kupic taki lepszy żebym nie musial już nic zmieniac i mogl w niego spokojnie wbic manastony wiedzac, ze za 2 lvle nie bede zmieniał, ktoś chyba pisał gdzieś, że na 30 lvl, prosiłbym o dokładne sprecyzowanie co to za set jak się go zdobywa itp.

Gram jak wiadomo na koncie free i mam drugie pytanie, mianowicie jak mogę zarobić na goldpacka 30kk, wiem, że na starcie jest to niemożliwe, jednakże podobno fajnie kasa leci po 40, mam dopiero 20 jednakże szybko expie dlatego jak ktoś tu zaglądnie może opisać również i ten proces. thx z góry.

heja, jestem nowy na forum, zalozylem konto zeby sie czegos dowiedziec o Aionie poki co gra sie kozak, ale mam pytanie, na którym mniej więcej lvlu dostane jakiś set lub bede mogl gdzies go kupic taki lepszy żebym nie musial już nic zmieniac i mogl w niego spokojnie wbic manastony wiedzac, ze za 2 lvle nie bede zmieniał, ktoś chyba pisał gdzieś, że na 30 lvl, prosiłbym o dokładne sprecyzowanie co to za set jak się go zdobywa itp.Gram jak wiadomo na koncie free i mam drugie pytanie, mianowicie jak mogę zarobić na goldpacka 30kk, wiem, że na starcie jest to niemożliwe, jednakże podobno fajnie kasa leci po 40, mam dopiero 20 jednakże szybko expie dlatego jak ktoś tu zaglądnie może opisać również i ten proces. thx z góry.

manastony wbijasz w set za coiny bronzy za silvery pozniej w gelk na 50+ i kazdy w sumie co zmieniasz :)

A po co są Iron coiny?

Jakie brać stigmy na chantera:D? I o co z tym chodzi:)

Iron Coiny, to taka jakby waluta za powtarzalne questy.

Za te monety można kupić sobie zbroję (green i blue, a później chyba do wyboru jest green, blue, gold).

Iron Coiny można jeszcze zdobywać od petów. Jak się je głaszcze, karmi itd. to później pojawia się nad ich głową serduszko i można odebrać prezent w którym są Iron Coiny. Nie wiem czy można od petów zdobywać inne rodzaje tych monet, ale chyba tak.

Inne rodzaje monet, to: bronze, silver, gold i platinum.

Każda kraina posiada swój rodzaj monet, z wyjątkiem startowych krain tj. Poeta i Altgard, a także Abyss, gdzie tam są różne rodzaje monet.

Po więcej odsyłam tutaj:

http://aion.zam.com/...Coin_(Aion_Item)

Niżej możesz sobie kliknąć na inną monetę, dalej masz tabelkę z nazwami questów, a pod Administration Officers, są nazwy NPC-ów u których można wymienić monety na bronie lub zbroje. (magic) i (combat) oznacza kolejno, bronie i zbroje dla klas czarujących i bronie i zbroje dla klas walczących w zwarciu.

Stigma. To są takie kamienie, tak jakby. To nic innego, jak dodatkowe skille, takie silniejsze. Pierwszy quest na stigmę, dostaniesz na 20 poziomie.

A jakie stigma dla chantera? Tego nie wiem, to nie moja klasa. Polecam szukajkę w google:

http://forums.na.aio...ead.php?t=91148

http://board.en.aion...y.com/index.php

http://www.aionsource.com/

Kiedy Aion należał do NCsoftu, można było "podglądać" topowych graczy na stronie, oglądać ich eq i włożone stigmy.

Na stronie gameforge tego nie widzę, pewnie nie wiedzą jak to zrobić, dlatego tutaj link do strony NCsoftu:

http://na.aiononline...haracter-search

a dla sorca? Interesuje mnie build pod pvp głównie

dostałem jedną stigmę za q ale za cholere nie wiem czy warto ją aktywować czy nie...

A stigmy można deaktywować?

tak :) mozesz zmieniac jak ci sie podoba i kiedy podoba

A to bez przypału:) Dziękuję

Siema czy gra Aion zmieniła wymagania gry i kim polecacie grać jak jest kleryk to odpada bo nie lubie leczyć ludzi i ile gra zajmuje teraz kiedy wyszedł updete 4.0

jaki 4.0 ??? 4.0 jeszcze w korei nie wszedl....

zajmuje 15gb i obecnie 16 stycznia wchodzi 3.5

graj kim tobie dobrze sie gra , nikt za ciebie grac nie bedzie a polowa ludzi co pisze ze zaczyna garc quituje przed wbiciem 46 lvla gdzie gra sie zaczyna :)

nie wiem czy dobrze wybrałem ale gram magiem 5 lvl ale kiedy będą now postacie to usune mojego maga i sobie bede expic nowa postać czyli gunnera :D

A mają być nowe postacie w 3.5?

czy domy dają coś konkretnego czy to jedynie bajer?

3 nowe klasy postaci beda dostepne w 4.0 - czyli za baaardzo dlugi okres czasu