Aion - dyskusja ogólna

dokładnie nowe postacie będą w 4.0 to mniej więcej za rok u nas. Tak domki dają przydatne rzeczy, np z kwiatków dostajesz AP

z tym rokiem to troche przesady bo teraz aion dostaje szybciej update trzeba liczyc 2-3 miesiace po wersji USA

nie wiem dokładnie na kiedy jest zapowiedziany update 4.0 w kr ale niech to będzie za 2-3 miesiące, US dostanie ten patch 3-4 miesiące po kr a my 3-4 miesiące po US więc ja nawet powiedziałbym, że musimy poczekać dłużej niż rok

Tak domki dają przydatne rzeczy, np z kwiatków dostajesz AP

Ok, mam jakies kwiatki bo dostalem z q i jakies duperele daja-nie sa to jednak ap poki co.

Czy cos oprocz tego daja te domy?WIdzialem ze sa nawet licytacje domow...

Ponawiam pytanie wyżej oraz mam następne...

Jakie statystyki są najważniejsze dla sorca pvp? magic boost, haste, mana points, magical accuracy?

Jest powiedzmy jakiś ustalony poziom magical acc jaki powinien być abym nie miał ciągle missów walcząć pvp na maxymalnym lvl postaci?

Odpowiadam wejdz na forum o Aionie tam maz wszystko napisane..nikt nie ebdzie odpisywal Ci co 10 min

http://www.aiononline.com.pl/forum/index.php

tak trudno google uzyc??

spoko, tam mi już odpisali bo trudno nie było :]

obecnie aion mi się pobiera,słyszałem o nim dużo dobrego ^^

Są już paczki japońskich głosów do 3.5? Ma ktoś, albo widział? Prosiłbym o linka.

Mam pytanko : Jak to jest obecnie z tym Aionem ? Jakiś czas temu próbowałem swoich sił ale odpadłem, ostatnio słyszałem że Aion zmienił się dość mocno i to na lepsze, w końcu jest co robić w end game itp. itd... prawda to ?

W Aionie zawsze był dobry endgejm. Problemem było dojście do niego, ze względu na koszmarnie nudny quest grind. Ogólnie jeśli miałbym Ci polecić Aion'a to wersję od NCSoft-u. Tam gracze są traktowanie na równi, pacze wychodzą szybciej i najważniejsze - pacze są kompletne. W naszym Aionie 3.5 brakuje podstawowych elementów tego updejtu, czyli fast - track serwera i dungeon findera.

Ja mam pytanie odnosnie grania supportem (healer/buffer)

Jak wyglada gra solo na poczatku? Znaczy do jakiego lvl nie ma problemu zeby samemu questowac? Czy w ogole pozniej jest taki problem?

Może to głupie ale mi się nie podobały dysproporcje postaci, ludzie zazwyczaj robią jak najmniejszą postać aby "ciężko ją było trafić na pvp" okrutnie to wygląda gdy w mieście stoja wielkoludy i mróweczki, poprostu żal patrzeć.

Ja grałem chanterem to do 32 lvla nie miałem problemów z expem. Łatwo pt znaleźć, a dzięki healom trudno cię zabić.

szukam kogos do gry nick Cannari rasa Elyos serwer Anhurnt albo takie cos a moj skype rounte

clerem/chantem nie będziesz miał problemów w robieniu quest jedynie przy capmagain grupowej ale to bez problem znajdziesz pt bo na te postacie jest popyt ;) a co do expienia to później robi się nudo bo questy to tak naprawdę ukryty grind ale jak już się dotrwa do tego 50 to do 60 już z górki ;)

Dokładnie supporterem jest bardzo fajnie jeżeli chodzi o grę solo. Cały czas się leczysz masz jak expić, bo to nie kaleka, który nie ma nic do powiedzenia w ofensywie. Party bardzo łatwo znaleźć, gdyż jest zapotrzebowanie na te klasy. Na instancje biorą od razu, ale trzeba potrafić leczyć i posiadać wiedzę na temat samych instancji. Co robią przeciwnicy i w jakiej chwili itd. Ale nie od razu Rzym zbudowano i każdy się uczy :)

Opłaca się bardziej grać u nas czy w wersji NA? Czy w NA są lagi? Czy system kont się nie różni? Widzę że NA się świetnie rozwija, mają gazetki o grze itp, więc tak myślę czy by tam nie zacząć grać

Przede wszystkim witam,

Co do samego Aiona, do pewnego momentu można grać śmiało samemu. Niezaprzeczalnym plusem tej gry jest fakt, że niemal wszystkie itemy z itemshop-u można kupić w grze od graczy, zarówno remodele do broni czy armorów jak też i "membership" który w grze nazywa się goldpack.

Czytając wcześniejsze wypowiedzi natknąłem się na info, że w Aion nie da się grać samemu i są ciężkie questy. Oczywiście w grupie owszem, szybciej mozna zrobic kampanie (story quest's) niemniej jednak grając solo tzn bez Legionu/Gildii również jest to możliwe, w grze jest oczywiście opcja mentora.

Jeśli chodzi o informacje dotyczace gry polecam http://www.daevasreport.com/

Odnosnie porad solucji etc http://www.aiononline.com.pl/forum/index.php

Osobiscie gram na serwerze Anuhart po stronie Elyos, zatem jesli ktos wzbrania sie przed graniem solo, zapraszam na ten serwer.

W grze wystarczy wpiasc /w Nekx , /w Godziro , /w Kiirito i zapytać o pomoc, podajac informacje ze to wlasnie z tej strony i tego tematu macie namiar.

Dlaczego warto zacząć grać w AION ?

Przede wszystkim jest to jedno z nielicznych mmo w wersji free to play gdzie item shop nie decyduje o pay 2 win, dlatego tez smialo moge polecic ten tytul wszystkim osobom, ktore lubia tego typu gry.

Ilosc instancji, questow, jak rowniez roznorodnosc uzbrojenia i itemow powoduje ze Aion staje sie rozrywka na bardzo dlugi czas, kwestia cierpliwosci i konsekwentnego podejscia do tematu.

W wersji end game kazdy znajdzie z pewnoscia cos dla siebie zarowno jest to tytul dla graczy nastawionych zarowno na pve oraz pve.

Polecam.

Widzę, że Update 3.9 na serwerach przeciąga się i to dłuuuugo ^_^