Jak to jest z ligami?

dlaczego wy tego tyle az dostajecie? Ja mam po 12, a jak przegram odejmuje mi do zera. Co za bezsens.

Dostałem 30 huehuehue

@Mo0mo

nie wiem jaki wpływ na ligi ma elo z s2, ale w presezonie 3 z 1970 best elo dało do 2 dywizjonu platyny, ogólnie jakoś strasznie zaniża bo kumpel 2200 elo (diament) dało do 1 platynowego dywizjonu.

(Top elo + current elo)/2 = elo dywizji.

HOW2PLAY.PL

Z dywizji można spaść. Mój kumpel był w Gold I, teraz jest w Gold IV. Nie można spaść z Gold do Silver. Żeby wgle byc brany pod uwagę w rankingu musisz rozegrać minimum 10 gier na solo, a 5 jeśli team ranked.

Dokładnie, można spaść z Dywizji, Kumpel miał tak 2 przegrany, 2 wygrane 4, przegrane i go wywaliło :] Nigdzie nie jest napisane że nie można spaść, a gram w lola 3 lata więc wiem co oni chcą :P

http://www.mmorpg.org.pl/news/zobacz/League-of-Legends-wkracza-w-sezon-trzeci

w newsie jest filmik włącz napisy i jest wszystko ładnie i przejrzyście opisane jak to z tymi ligami jest ^^

Czy ktoś mógłby mi opowiedzieć na temat tych lig ? Miałem rozegranych 5 rankedów, o wyniki nie pytajcie, po spatchowaniu mam 6 rankedów, +1 do przegranych.

A teraz do lig. Czy punkty ligowe dostaje się tylko za granie rankedów ? Jak zobaczyć swoją ligę ? Kiedy "dołączymy" do ligi ? Jak działa MMR ?