Dołącz do Polskiej społeczności "najlepszej gry mmo"(ja tak uważam i nie obchodzi mnie twoje odmienne zdanie)

Na początku – wiem, że mnie za to zhejtujecie, zabijecie, zreportujecie i co tylko chcecie ale mam was w części gdzie kończą się plecy(chodzi mi o idiotów i kretynów) do normalnych użytkowników nic nie mam.

A więc – NAJLEPSZA GRA MMO czyli jej zalety i wady zachęcające do zagrania!

Wolisz inną grę? Nie obchodzi mnie to, tu chodzi o najlepszą grę mmo moim zdaniem i dalej tak uważam od 5 lat odkąd w nią gram, a te nowe crapy uświadamiają mnie, że nie istnieje lepsza gra z lepszą społecznością w klimacie fantasy z rodzaju f2p.

Mabinogi mimo, że jest wydawane przez nexona nie można zarzucić, że jest słabą grą!

Można rzec, że jeżeli chodzi o klimat fantasy – jest najlepszym mmo na rynku!

Co oferuje ta gra?

  • Genialnie zrobiona fabuła – cut scenki budzące dreszczyk emocji, przeróżne misje role-playing w których zagramy przeróżnymi postaciami odgrywające kluczowe wydarzenia w świecie Erinn.
  • Brak systemu klas – chcesz być wojownikiem przywołującym potężne magiczne zaklęcia oraz dawać wszystkim potężne buffy? Nic prostszego, nic nie stoi temu na przeszkodzie. Możesz zostać nawet kucharzem lub drwalem(co kto lubi) Zostań kim chcesz!*
  • Świetna mangowa oprawa graficzna – mimo, że gra ma już swoje lata grafika wciąż wydaje się świetna(szczególnie dla fanów anime/mangi).
  • Gigantyczne możliwości dostosowania wyglądu postaci do oczekiwań gracza – szeroki wachlarz wyboru fryzur, gestów, wyglądu twarzy, możliwość umięśnienia naszej postaci lub jak ktoś woli zrobienia z niej tłuściocha, bardzo dużo przeróżnego sprzętu znajdującego się w grze oraz możliwość farbowania ubrań pozwala stać Ci się unikalnym w świecie Mabinogi.
  • Rozbudowany świat – zwiedzaj 3 duże kontynenty, przemierzaj pustynie, dżungle, lasy, tereny zaśnieżone, podziwiaj ogrom wielkich miast i miejsc zapierających dech w piersiach.
  • System pogody – przygotuj się na deszcz, burze(także śnieżne i piaskowe na niektórych terenach), upalne dni, zachmurzenia i inne warunki klimatyczne oddziałujące na świat gry, pojawiające się na całym świecie Erinn według harmonogramu**
  • Możliwość tworzenia wielu przedmiotów(tzw. Craft) – ekwipunek, przerobione drewno, wiele potraw, kryształy, ogniska i smażenie rybek, mikstury, własnoręczne przedmioty itd.
  • Ponad 100 różnych umiejętności – możesz posiadać je wszystkie!
  • Bardzo dużo misji – od zwykłych najprostszych, aż po wymagające, a zarazem ciekawe i długie zadania.
  • Bardzo dużo możliwości ulepszania ekwipunku – decyduj do czego ma służyć twój ekwipunek!
  • Trzy rasy do wyboru: ludzie, giganci, elfy – różniące się wieloma aspektami.
  • Przeróżni przeciwnicy – od zwykłych wilków, przez zwykłe bestie, aż po potężne bossy pojawiające się w różnym miejscu i czasie.
  • Unikalny system walki – akcja połączona z strategią czasu rzeczywistego. Jeden zły ruch może skończyć się tragicznie.
  • Wiele tytułów i osiągnięć – rób to co chcesz, a przy okazji odkrywaj i zdobywaj nowe tytuły i punkty osiągnięć.
  • Ciekawe i innowacyjne zastosowania – posiadanie własnej działki, farmy, domku, każdy npc posiadający własną historię, itp.
  • Dungeony – każdy inaczej generowany(nigdy nie przejdziesz takiego samego lochu***), wiele poziomów trudności, potężne i emocjonujące walki.
  • Światy równoległe – postaw nogę w równoległych światach i staw czoło czyhającym tam niebezpieczeństwom.
  • Walcz z fomorsami w Shadow Realms**** – broń miasta, ratuj zamek, walcz z potężnymi przeciwnikami na różnych poziomach trudności razem z przyjaciółmi.
  • Dosiądź przeróżnych wierzchowców, także tych latających( w tym smoki) – posiadaj wiele pomocnych zwierzaków i partnerów(np. pokojówka), rozwijaj je aby walczyły u twojego boku.*****
  • Dołącz do gildii – rób z nimi co tylko chcesz, wygłupiaj się, urządzajcie konkursy. Co tylko chcecie!
  • Weź udział w walkach rycerskich – dosiądź swojego rumaka, weź lancę w dłoń i walcz z innymi na turniejach rycerskich!
  • Pokaż innym swój unikalny wygląd – weź udział w konkursie piękności i wygraj, a twoja postać będzie przez tydzień stała na posągu w mieście, aby inni gracze mogli podziwiali twój styl.
  • Częste eventy organizowane przez nexona – prawie bez przerwy coś się dzieje, a eventy pojawiają się bez przerwy.
  • Graj w teatrze i weź udział w wielu przedstawieniach sheakspeara i nie tylko.
  • Transformacje - Transformuj się w wszystko co istnieje w mabinogi poprzez zdobywanie dusz pokonanych przeciwnków.
  • Czytaj książki opisujące wydarzenia, ucz się z nich różnych umiejętności, poznawaj historię świata Erinn!
  • Brak maksymalnego poziomu postaci! – W grze ważne są ability points(AP) pozwalające rozwijać umiejętności. Możesz wbić poziom postaci jaki tylko zapragniesz choć trochę to potrwa.
  • Rebirth - Odradzaj się dzięki systemowi rebirth pozwalającemu zresetować poziom i na nowo łatwo zdobywać AP.
  • Zdobywaj poziom eksploracji poprzez zwiedzania świata.
  • Jako człowiek stań się Paladynem lub Dark Knightem/Jako elf Falconem/Jako gigant Savage Beast oraz zostań demigodem(półbogiem) i pokaż swoją potęgę na polu bitwy.
  • Pytanie o poziom w grze jest pojęciem błędnym, gdyż po odrodzeniu wracamy do stanu początkowego, a wszystkie zdobyte poziomy są naliczane w zakładce "total level" oraz "total exploration level"

Dobra to może teraz minusy:

  • Nie każdy lubi taką grafikę
  • Nexon(ten kto grał w jego gry ten wie)
  • Ping – niestety serwery znajdują się w Ameryce lecz da się grać

* Pierwszy wybór talentu nie daje nic oprócz początkowej broni do danej dziedziny umiejętności oraz podwójne punkty do treningu danej umiejętności, które można zmieniać z każdym rebornem.

** http://mabinoger.com/weather.htm pokazujący jaka pogoda będzie na danym terenie w najbliższym czasie

*** albo, że robisz tego samego dungeona kilkaset razy i wygeneruje ci się taki sam układ lochu.

**** Jest ich bardzo dużo

***** Są z item shopu lecz można czasami zdobyć niektóre z eventów przy odrobinie szczęścia.

ZAREJESTROWAĆ I POBRAĆ MABINOGI MOŻECIE POD TYM LINKIEM http://mabinogi.nexon.net/

DOŁĄCZ DO POLSKIEJ SPOŁECZNOŚCI MABINOGI NA

http://www.mabinogi.pl/ I BAW SIĘ RAZEM Z NAMI!

Początek specjalnie prowokujący aby zniechęcić neosów, idiotów i kretynów – społeczność Mabinogi takich nie lubi nie zostaną oni zaakceptowani swoim nędznym zachowaniem :D

Twórca tekstu – Omega z pomocą Yeffena. Specjalnie dla społeczności Mabinogi.pl

Spoko, ale widać, że grasz tylko w Mabinogi. W każdym możliwym temacie polecasz akurat tą grę.

I co teraz? Grałem w Mabinogi i jak większość graczy MMO, kieruję się początkiem który niczym mnie nie zaskoczył - flaaaaaki.

Najlepszą grą F2P jest Cabal :P.

Widać, że lubisz anime(jak się myle, to mnie popraw), więc nic dziwnego, że ta gra Cię ujęła. Jednak(normalni(huehueu)) ludzie, którzy nie lubią anime mimo tego, że gra może być boska to odstawiają ją właśnie przez kilmat i grafikę.

Czy społeczność Mabinogi mnie lubi?

A więc – NAJLEPSZA GRA MMO czyli jej zalety i wady zachęcające do zagrania!Wolisz inną grę? Nie obchodzi mnie to, tu chodzi o najlepszą grę mmo moim zdaniem i dalej tak uważam od 5 lat odkąd w nią gram, a te nowe crapy uświadamiają mnie, że nie istnieje lepsza gra z lepszą społecznością w klimacie fantasy z rodzaju f2p

Fajnie. Tylko, że nadal niezabardzo rozumiem, po co ten temat? do zachęcenia ludzi do gry. Napisałeś, że to ''NAJLEPSZA GRA MMO'' git tylko nie każdy lubi te samy gry. Dla jednego ideałem będzię ta a dla drugiego ta :). Ogólnie pomysł fajny te + i - widać wszystko przemyślałeś . Nie zabraniam Ci pisać, że to Twoja ulubiona gra na świecie, bo większość ma takie :)

Kamikadze112 - napisał ''Spoko, ale widać, że grasz tylko w Mabinogi. W każdym możliwym temacie polecasz akurat tą grę.'' tutaj coś dodam. Jeżeli grasz w jedną grę to trochę szkoda czemu by nie spróbować innej zobaczyć inne tytuły, bo, jeżeli ktoś na forum pyta o mmorpg a ty cały czas podajesz tą jedną swoją ulubioną nawet jak nie psauję do kryteriów to nie za bardzo.

Na koniec. Temat fajny podoba mi się początek średnio ;] ale jako całość super widać bardzo lubisz tą grę, a to fajne, gdyby ludzie robili więcej takich tematów to może inni, by dostrzegli wiele ciekawych produkcji ( niekoniecznie tych nowych). Pozdrawiam!

Nie ma produkcji f2p mmo z bardziej rozwiniętymi możliwościami niż mabinogi

Nie znajdziesz :)

Napisałem to bo mało jest ludzi w Polskiej społeczności mabinogi(szczególnie aktywnych) i jakoś tak liczę, że wspaniali nowi gracze dołączą do naszego grona aby grać i bawić się razem z nami - wspólnie.

Wracając do innych mmo - grałem w ponad 100 tytułów, wszystkie zwały się nextgenami, najlepszymi z jakiegoś tam roku. Żadne nie zaoferowało mi tyle co Mabinogi(no może tibia dzięki pk system oraz eve online do którego chętnie wrócę jak będę miał pieniądze)

Powiedzcie mi "ILE Polskich społeczności pomoże w każdym momencie bezinteresownie nawet jeżeli będzie ich to kosztować nerwami i stratą kasy na przeróżne rzeczy?" - Według mnie mało, bardzo mało.

Według mnie gra naprawdę fajna i bardzo rozwinięta więc sam od siebie ją polecę ,dobrze że dziś mam czas to sobie pogram ^_^ .

"Dobra - tak nudzę się, a z nudy czasami sobie popiszę tak więc co sądzicie o takiej reklamie - możnaby ją zaspamować na wielu forach o grach mmo tym samym promując ją wsród polskiej społeczności. Wiem, że to nie wszystko i wiele brakuje, ale nie mam pomysłu

Mabinogi" Wytłumacz to chociaż !

Na stronie społeczności nie znalazłem nic, co by mnie zachęciło do gry. A chciałem jakieś konkrety o niej przeczytać, ech...

A czegoś konkretnego to jakoś się to doda bo większość się na forum dzieje^^

Prawda jest taka, Omega, że mabinogi to nie gra dla "gamerów", którzy chcą być uber, tylko dla "geeków", którzy chcą się po prostu dobrze bawić.

Tyle w temacie.

@DOWN

Tak, frajdę, oczywiście. XD

Robią z gier sport to potem mamy takie community :D

Myślałem, że gra ma dawać frajdę, a nie zmuszać do rywalizacji tak jak w większości gier.

Przestaję rozumieć dzisiejsze gry :(

Kurde, Omega, tyle trujesz o tym Mabinogi, że aż chyba je zainstaluję. Jesteś zły! ;<

Też mnie skusiłeś na Mabinogi. ;-;

Tak bardzo anime. ;-;

Na chwilę obecną mamy team vanziom z kilofem ja pro niebieski ninja i omega transwestyta :D

mabinogi20130401011.jpg

POZDROWIENIA Z ALEXINY

(przed walką z wielkim pająkiem)

Rexin nie ma mózgu paczcie :

mabinogi_2013_04_01_003.jpg?psid=1

Mag z łukiem a warrior z wandem i mieczem? Jak Gandalf :D

Pisałem, że nie ma klas :D zaraz Rexin coś śmiesznego wstawi

A tak z innej beczki - TYLE WYGRAĆ, czyli zmniejszyłem się i wlazłem przez dziurę dla szczurów.

mabinogi20130401008.jpg

A w środku

mabinogi20130401009.jpg

Czekały na mnie skarby, a nie miałem klucza :(

Omega to liliput !

mabinogi_2013_04_01_001.jpg?psid=1

Omega dostał na gwiazdkę samochód-skrzynkę

mabinogi20130401005.jpg

Wiem, że nie ma klas, ale te tytuły rzucają się w oczy :P

Każdy sobie ustawia jaki chce z kilkudziesięciu do wyboru