Gra dla dwojga via www lub mala waga instalki :)

Witam szukam jakiejś fajnej gierki dla dwóch osób na zabicie czasu moze być multi-player via www albo coś o nie wielkiej instalce ; ) najlepiej zeby to nie był zaden FPS ponieważ drugą osobą bedzie moją luba która za strzelankami nie przepada ;D moze ktoś zna cos fajnego? moze jakaś arcadówka?

Wszystkie mmorpg'i na przeglądarkę Kliknij mnie!

Możecie też na kurniku pograć. Może wormsy? Nic więcej mi do głowy nie przychodzi.

Ciężko by było coś znaleźć, bo tego jest pełno. Może dokładniej określ czego chcesz.

Polecam dungeons & dragons online, waży około 3giga, i jest świetna do gry z osobami.

Polecam dungeons & dragons online, waży około 3giga, i jest świetna do gry z osobami.

Pozwól ze cię poprawie, gra wazy 9gb.hmm gra dla dwojga? Elsword swietnie się spisze, poważnie :-D mala waga gry, prosta w obsłudze i milo spędza się czas we dwoje<3 skąd to wiem? Bo gram z narzeczona:] po za tym polece też przeglądarkowe gry jak hero zero lub shakes&fidget. W ostateczności możecie poszukać portalu z grami online, też tam są godne polecenia gry multi:-] pozdrawiam

Napisal

multi-player via www albo coś o nie wielkiej instalce
Czytajcie uważnie... z 9gb grą wyskakujecie, tak naprawde, zagrajcie w Runescape, polecam z całego serca, gra jest wyśmienita, dużo osób gra, rozbudowana, jest crafting, dużo questów, dungi, bossy. Polecam :)

Nie pisz w liczbie mnogiej kolego up :-] ja nie polecalem ddo... Runescape? Bądźmy realni, ta ge nie przypadnie im do gustu. Oni chcą milo spędzić czas przy milej dla oka i ducha grze w miarę nowej grze a nie z przed lat. Bierzcie pod uwagę ze to kobieta ma grać i starajcie się patrzeć inaczej na gry z perspektywy plci pięknej a nie swoimi updobaniami. Na steamie są gry o małej wadze i free2play, warto zerknąć. wg mnie gra powinna umilac czas ale nie pożerać go ! Para też musi mieć czas na sprawy intymne :-] wiec jeśli chcecie im pomoc do proponujcie gry z glowa a nie odruchowo pierwsza lepsza w która gracie sami. Ps. Będę monitorował ten temat:-]

W związku z tym, że grasz z dziewczyną to polecę dwie gry, ani jedna ani druga nie jest typowym MMO, ale spokojnie można grać w multi.

Jazz Jackrabbit 2 - gra arcade tak jak chcialeś, stara gra ze starą grafiką, daje mnóstwo frajdy, ale wymaga troche skilla. Nie jestem tu jednak pewien na 100% czy można grać po IP, ale napewno można grać na jednym komputerze w dwie osoby.

Terraria - coś ala Minecraft 2d tylko, że z większym nastawieniem na walkę. Ta gra również daje ogrom zabawy i naprawdę gorąco ją polecam.

A może lepiej wyjść na dwór? Najlepszym mmo jest życie hehe :-]

Quest : spacer • bonusy - 20 do zmęczenia, + 20 do zdrowia, + 1000 do samopoczucia, nagroda • uznanie dziewczyny :-)

Prawie jak art sword online <3

Witam szukam jakiejś fajnej gierki dla dwóch osób na zabicie czasu moze być multi-player via www albo coś o nie wielkiej instalce ; ) najlepiej zeby to nie był zaden FPS ponieważ drugą osobą bedzie moją luba która za strzelankami nie przepada ;D moze ktoś zna cos fajnego? moze jakaś arcadówka?