Warframe

Witam chciałbym spytać o takie rzeczy

jak ta gra się prezenuje

1.dużo ludzi gra ?

2. jak z is ? da rade pograć nie płacąc ?

3 słyszałem że gra jest po polsku - skąd mogę sciągnąć polską wersję ?

4. ila gra zajmuje na dysku i ile waży instalka ?

1. Na tyle dużo, że zawsze znajdziesz team.

2. Da rade.

3. Wystarczy wybrać język polski w opcjach.

4. Nie dużo, ok. 2GB.

Populacja jest coraz wieksza . Co do Is . Mozesz miec maksymalnie 2 warframe aby móc mieć wiecej potrzeba wykupić sloty . 20pkt /1 slot . 17zł-80pkt paysafe card

broń /hełmy zdobywa sie z alertów takich mini eventów na mapach . ogólnie na dłuzsza mete gra jest nudna :/

@UP Zależy co kto lubi, jeśli lubisz grind to będziesz w niebie ; ) Fajnie jest czasem włączyć radio (muzyka w grze jest spoko, ale jakoś wole z radiem) i pograć kilka rundek w Warframe.

ta gra to jes toć jak dungeonówka ?

tzn mamy lokacje zrobić misje i wracamy z tej lokacji ?

jesli tak to jest jakiś end game ?

jakieś pvp czy coś w tym stylu

Tak, są tam tylko instancje. Jeśli pod end game podepniesz zbieranie warframów, broni itp. to teoretycznie jest. Pvp nie ma, i bardzo prawdopodobne, że go nie będzie, ale niedługo ma być patch dodający "bazy" klanów i możliwe, że będą pojedynki między klanami.

a chciałbym jeszcze spytać

idzie tam jakoś ulepszać broń aby wiecej dmg zadawała itp ?

bo jak wejde w arsenał potem ten klucz obok broni to są pola takich kart jednak są puste i nie moge tam nic zrobić

Bo musisz najpierw te karty wydropic. Każda z broni ma swój osobny lvl, ile kart włożyć możesz do broni, zależy wlasnie od jej "lvl" . Customizacja broni jest świetna, Warframów też przybywa, więc jak najbardziej polecam ;)

tzn podczas tych instancji zdobyć mozna te karty tak ?

bo zawsze po instancji pisało mi że jakieś tam rzeczy zdobyłem np garłacz , wiecej amunicji , lepszy skok czy

To właśnie są te "moduły". Jeśli wejdziesz w Arsenał, to po lewej na dole masz zakładkę "MODS" tam możesz zobaczyć które masz.

Podczas misji czasem dropna ci takie jakby tryby. To sa moduly. Jak je pozbierasz to po misji dodaja ci sie do zakladki MODY w arsenale. Mody mozna ulepszac np laczysz je ze soba. Dajesz fuzja na mod, ktory chcesz ulepszyc i potem dajesz na inne, ktorymi chcesz go ulepszyc. Poziom broni wbijasz podczas gry oraz na zakonczenie misji dostajesz bonus. Im wiekszy poziom broni tym wiecej modow mozesz do nie wlozyc lub wieksze poziomy modow. Podczas misji mozesz rowniez zebrac szkice broni/warframow, ktore mozesz wykraftowac jak uzbierasz odpowiednie przedmioty. Mozesz tez kupic te szkice w sklepie. Na poczatek proponuje kupic sobie za ta inna kase w sklepie rzecz, ktora zwieksza ci ilosc kasy o 100% przez 3dni.

Sorki za brak polskich liter, ale pisalem z tela.

gra fajna powoli łapie co i jak

znacie może jakąś podobną grę ? ( aby pograć w 2 gry )

edit

chciałbym spytać jeszcze o taką rzecz - w tej grze naprawde tak wolno sie wbija lvl ? przeszedłem już cały mars i wenus i mam dopiero 1 lvl

chciałbym spytać jeszcze o taką rzecz - w tej grze naprawde tak wolno sie wbija lvl ? przeszedłem już cały mars , wenus połowe Ziemi i mam dopiero 1 lvl

i chciałbym jeszcze spytać co warto zakupić za tą platynową kase ( ta którą dostajemy na początek 50 platyny )

Im wyższy poziom tym wolniej idzie. Kup sobie zwiększenie kredytów o 100% na 3dni.

Yyy... lepiej kupić więcej slotów na broń/warframy. Ewentualnie katalizatory lub reaktory Orokin do ulepszenia broni i zbroi, ale można to zdobyć z Alertów, i dosyć często się to trafia.

Szkoda tylko ze po jakimś czasie zaczyna sie straszna monotonia.

Jak większość strzelanin opierających się na tym samym :P To tak jakby bez przerwy grać w hordę w Gearsach.

Ale mi to nie przeszkadza, miło się strzela, fajna odskocznia, jeden z fajniejszych fri-tu-plejów chyba obecnie tego typu.

Mnie po jakiś 30h gry z kumplami się niestety znudziło...Może jak dodadzą coś ciekawego to wrócę znowu do grania.

mam takie pytanie wyprodukowałem wczoraj 2 rzeczy

1. banshee chasiss

2. banshee systems

są one w ekwipunku ale nie moge ich zaznaczyć odznaczyć , po prostu nie moge z nimi nic zrobić , więc chciałbym zapytać do czego służą te 2 rzeczy ?

Brakuje ci Banshee Helmet i będziesz mógł zrobić warframe "Banshee". Kup sobie Banshee Blueprint w sklepie, potem wejdz w Warsztat i zobacz czego ci brakuje.