Warframe

Każdy z Wafram'ów podzielony jest na 4 części. Podstawową że tak powiem foremkę kupujesz w sklepie i jest ona schematem budowy całego kostiumu. Dalej musisz dropić z bossów czy misji z alarmem pozostałe fragmenty są to:

- Systems

- Chasiss

- Helmet

Każdy z 3 tych fragmentów musisz oddzielnie wyprodukować w warsztacie za różnorodne składniki zdobyte podczas gry, tworzenie się takiej części to około 12-24 godzin.

Gdy stworzysz już wszystkie i będziesz miał kupiony schemat z rynku będziesz miał możliwość stworzenia wymarzonego kostiumu.

chciałbym spytać jeszcze o taką rzecz - w tej grze naprawde tak wolno sie wbija lvl ? przeszedłem już cały mars , wenus połowe Ziemi i mam dopiero 1 lvli chciałbym jeszcze spytać co warto zakupić za tą platynową kase ( ta którą dostajemy na początek 50 platyny )

Poziom konta, kostiumu oraz każdej broni jest zwiększany osobno i nie mają na siebie wpływu. Jedyne połączenie istnieje pomiędzy poziomem konta a przedmiotami które nosimy, ponieważ niektóre przedmioty wymagają danego poziomu konta np dla Warframe Rhino jest to 2 level. Poziom konta faktycznie jest koszmarny do rozwinięcia jednak cała reszta posuwa się w dosyć akceptowalnym tempie. Sam na ten moment mam lekko ponad 200 wykonanych misji i nadal brakuje mi trochę do 3 przy moim koncie. Jednak ogólnie nie jest to złe rozwiązanie bo nauczymy się czegoś o grze i zdobędziemy doświadczenie zanim założymy na siebie wymarzony sprzęt i zostaniemy rzuceni na głęboką wodę.

Sory za double nie widziałem możliwości usunięcia posta

chciałbym spytać o takie 2 rzeczy jeszcze

1. jak zrobić aby po np uderzeniu mieczem podpalić/zamrozić przeciwnika ?

2. da się jakoś zwiększyć dmg broni ? bo obecnie bije po 3-10dmg jednym strzałem gdzie inni jednym strzałem to zabijają moby , ja musze po 5-7 strzałów oddać

1. Musisz "włożyć" mod który dodaje obrażenia od ognia/elektryczności/mrozu.

2. Mody. Jeśli chcesz zadać mocniejszy atak to przytrzymujesz "E", aby zwiększyć obrażenia zwykłego ataku, zainstaluj mod który dodaje po prostu obrażenia, a jeśli chcesz zwiększyć moc silnego ataku, dodaj mody które zwiększają obrażenia ciężkiego ataku.

^

Aby zwiększyć dmg broni palnej musisz po prostu dodać odpowiednie mody, sam dosyć długo oczekiwałem moda na dmg bo jest określony jako "rzadki" ale jest chyba za 5-10 fal na którejś misji obronnej tylko dobrze poszukaj

Jednym strzałem to zabija shotgun typu hek a poza tym łuk i sniperton choć też nie zawsze, ogólnie raczej Ci lepsi gracze dysponujący właśnie hekiem zabijają na raz czy np bossa w 30 sekund. W zakładce rynek pooglądaj różne bronie to znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie, ogólnie zauważam ze shotguny wszelkiej maści w tej grze mają przewagę nad karabinami auto czy semi

Ale nie każdy lubi shotguny ; ) Ja biegam z łukiem ew. snajperką (i tak, łuk nie zawsze zabija za pierwszym strzałem, ale za to fajnie przybija do ściany :D, co do snajperki, to trafienie w głowe/wyższą część korpusu zawsze kończy się zgonem)

Ja Ci polecam złożyć Boltora, bardzo mocna broń, którą przy 60% dmg więcej i artefakcie na wzmocnione obrażenia od karabinów możesz bić spokojnie po +60 od strzału.

A dodatkowe efekty to masz elektryczność, ogień i odmrożenia. Jedynie w przypadku broni melee nachodzi jakiś efekt, że broń jakoś się świeci. Jeśli też ogólnie grasz to rób zawsze alarmy ze znakiem zapytania bo lecą itemy, które w sklepie są dostępne za platynę, np schemat do orokin, który daje Ci 2x więcej punktów do wpakowania w warframe/bronie. Jeśli chodzi o tą klasę to robi się ona 3 dni i 13 godzin. Przy włożeniu platyn możesz mieć w parę chwil aczkolwiek nie polecam. Lepiej właściwie kupić sobie te orokiny poszerzające miejsca na mody lub miejsca na więcej warframe w późniejszym etapie gry bo z alarmów głownie katalizatory/reaktory (jeśli nazw nie pomyliłem) lecą.

Najlepiej jest kupić jeden oro i reak i trzymać je na ten jeden wymarzony set żeby głupio ich nie stracić ja miałem szczęście więc dzięki schematowi mogłem zafundować sobie 2 ciekawe bronie. Choć i tu było moje zaskoczenie gdy okazało się że schemat na Orokin jest jednorazowego użytku bo jest to lekka abstrakcja że coś co zrobiliśmy nie może być przez nas stworzone ponownie ;F Łuk jest raczej dobry na początek, potem jest raczej rzadko widywany i tak nie widziałem gracza z 5+ poziomem który by go używał bo jest cienki. Obrażenia 60+ to nie jakiś kosmos, takie same robię Lexem bez modów :P Poza tym lubić czy nie shotgun na ten moment ma niesamowite przebicie jeśli porównywać by siłę ognia a póki co nie specjalnie zapowiada się na wprowadzenie ciekawego karabinku, choć preferuję broń szturmową to jest zmuszony z 4 lvlem konta przejść na Heka bo jest efektywny, wydajniejszy niż wszystko co jest aktualnie dostępne, oczywiście z odpowiednimi modami:) Nie chwaląc się wreszcie jakieś 30 min temu dobiłem 3 lvl konta co zajęło mi jakieś 40 godzin w grze:P

Lepiej zostawić sobie platyny w razie nowych ciekawych przedmiotów, schematy na orokiny zawsze Ci wydropią z alarmów. Lex przyznam, dobra broń, sam używam jako snajperke, a jeśli chodzi o ekwipunek to najpierw musisz zdecydować jaką postacią chcesz grać, na frosta polecam scindo/gram jako melee, są wolne ale w połączeniu ze zwiększoną szybkością ataku i lodową kulą frosta robią bardzo dużo. Nie wiem czy Heka jest taka genialna, ja jednak wole dalej zostać przy Boltorze (moim zdaniem najlepsza broń).

Miałem okazje przy jakieś misji obronnej spotkać 3 graczy, na 5 6 i 7 poziomie a sam wtedy chyba miałem pierwszy i trafiłem akurat na wir rozmowy o broniach itp to faworyzowali 2 przedmioty, właśnie Heka i według nich najlepszy kostium, Frosta.

Ja właśnie expie mojego nowego Rhino i raczej przy nim zostanę bo szukałem czegoś tankowatego. Do 4 lvla mam trochę czasu i jeśli nie wprowadzą jakiegoś ciekawego karabinu szturmowego pozostanę przy wyborze heka. Lexem na razie jadę bez modów ale mam już przygotowane na dmg, crit dmg i crit chance poza tym chce wrzucić szybkostrzelność i prędkość przeładowania wtedy będzie z niego po prostu bestia

Witam chciałbym spytać o takie rzeczy

jak ta gra się prezenuje

1.dużo ludzi gra ?

2. jak z is ? da rade pograć nie płacąc ?

3 słyszałem że gra jest po polsku - skąd mogę sciągnąć polską wersję ?

4. ila gra zajmuje na dysku i ile waży instalka ?