Apel do młodych graczy MMO!

Albo środowisko MMO zalicza regres, albo po prostu do głosu dopuszczono paru starych pierników związanych z przestarzałymi - nie radzącymi sobie na obecnym rynku produkcjami - przez swoją młodość, przez co wydaje im się, że pozostają nieśmiertelne. Młodziaki, weźcie strącie tych pierników z piedestału, ponieważ zabiorą wam całą radość z eksplorowania gier, narzucając swoje zamierzchłe wzorce postrzegania gatunku; ograniczając przy tym wasz rozumek oraz dusząc wasze motywacje, aby znaleźć swoje przystanie w ciekawych produkcjach.


O ile rozumiem, choć oczywiście nie aprobuje, promocje np. Everquest'a, ponieważ panowie pragną zarobić na naiwności umiejętnie sterowanym środowiskiem, o tyle propaganda skoncentrowana na grze "Tibia" oraz grach podobnych wydaje się po prostu okrutna oraz rodzi odrazę u co niektórych, póki co nie oślepionych, nie wciągniętych w wir szaleństwa graczy. Otwórzcie oczy (słowa kieruje do pozostałych) na to, czym was próbują nakarmić, nie chwytając się idei zainspirowanych przez redaktora, a następnie - z braku alternatywnych - rozdmuchanych w gremium.


Jestem pewien, że ci co promują chłam na łamach tegoż portalu, są równocześnie nastawieni negatywnie do wszystkiego, co nowe oraz mogące zainteresować potencjalnego gracza, a dzieje się tak, ponieważ nie chcą podjąć wysiłku, aby zagłębić się w nowe realia, zaciekawić - są po prostu starzy duchem. To wyjałowione z poczucia zabawy, przykro pisać, chwasty w środowisku MMORPG, nie pozwólcie im zniekształcać swoich gustów oraz dyktować, co macie sobie upodobać, a co nie. Tu przykładem niech będzie Guild Wars 2. Chyba nie znajdzie się osoba, która posiada porządny komputer, nieco wolnego czasu oraz wyobraźnie, a która nie doceni projektu studia Arena Net, oprócz oczywiście omawianych "pierników".


Obserwowałem, spoglądając od czasu do czasu na komentarze pod wpisami opublikowanymi na stronie, czy odsłaniające się w coraz większym stopniu działania - opisane w powyższych akapitach - znajdą swój odzew. Choć rzadko się to odbywa, na szczęście akcja pociąga za sobą reakcje - wymierzone przede wszystkim w osobę wiodącego "redaktora", dla którego ustanowiłem pseudonim: "nekromanta". On bowiem doskonale radzi sobie z odświeżaniem wszystkiego, co stare, przebrzydłe oraz wysysaniem życia ze swoich użytkowników.


Pozdrawiam

Albo jestem zmęczony, albo nie wiem co ty piszesz.

Ok, to jeden z tych tekstów pojawiających się zupełnie z nienacka. Podjąłem próbe zrozumienia tego co chciałeś przekazać, niestety zawiodłem. Czy mógłbyś wyrazić się jaśniej o co Ci chodzi?

0_0_0_414665703_middle.jpg

Trochę uprościłem przesłanie mojego apelu dla mniej domyślnych oraz bystrych użytkowników, więc zapraszam do ponownego odczytu.

Trochę uprościłem przesłanie mojego apelu dla mniej domyślnych oraz bystrych użytkowników, więc zapraszam do ponownego odczytu.Ja spadam, cześć oraz powodzenia

Chodzi ci o upchniecie gier ze stara mechanika w dzisiejszych czasach i promowaniem ich przez redaktorów?

Dobra, nadal nie rozumiem z tego nic, wprowadziłeś w życie jakiegoś "nekromantę" nie wiem czemu ma służyć to okreslenie ale niech będzie. Jestem zmuszony do rzucania domysłami. Czy ten tekst miał nam uświadomić, że nie podobają Ci się newsy na głównej?

Tak w skrócie. Co ważne, ma to miejsce, ponieważ "nekromanta", nie słucha społeczności, pozostając wciąż aroganckim dupkiem, czego wcale się nie wstydzi - podążając za popkulturowym prądem. Trzeba tego typa usunąć, ale to szybko, ponieważ pozbawia dusz swoich odbiorców.

Dobrze mi idzie, mimo tego, że zaczynasz brzmieć jakbyś był z sekty. Strzelam dalej. Czy ten tajemniczy nekromanta=guru?

Dobrze mi idzie, mimo tego, że zaczynasz brzmieć jakbyś był z sekty. Strzelam dalej. Czy ten tajemniczy nekromanta=guru?

Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o guru, zakładam że to kolejna próba pociśnięcia guru i obalenie go z góry skazana na porażkę. Ja bym ten topic zamknął zanim zrobi się kolejny flame war.

Dobrze mi idzie, mimo tego, że zaczynasz brzmieć jakbyś był z sekty. Strzelam dalej. Czy ten tajemniczy nekromanta=guru?

Chciałem, aby również społeczność podążająca za głosem "nekromanty", nie musiała regulować swoich odbiorników, ale właściwie wsłuchała się słowa - stąd wystylizowanie mowy na retorykę "Guru" :)

Ja spadam, cześć i pozdrawiam.

Autor nie pojmuje chyba, że każdy człowiek ma swój rozum i sam ocenia czy gra jest fajna czy nie. No chyba, że ktoś jeżeli przeczyta, że guru czy Ozonek nie grają w jakąś grę, lub jest ona dla nich kichą to sam zaczyna tak uważać bez wcześniejszego sprawdzenia tegoż tytułu, i to twoim zdaniem odbiera przyjemność z gry. W takim wypadku osoba taka jest półgłówkiem, który nie ma swojego zdania i nie warto aby grała w mmo i zasiliła falę polaczków w tym tytule. Do tego jeżeli twoim zdaniem gra w Tibię czy inna starszą grę to propagowanie chłamu, to sam jesteś nieogarnietym osobnikiem, który wypisuje na forum jakiś dziwny rage podobnie jak twoim zdaniem starsi gracze tylko w drugą stronę, tzn. stare gry to chłam a nowe są super. Ponadto twoim zdaniem ludzie mający 20, czy 20 kilka lat są starymi piernikami? To do kogo jest skierowany twój post do 12-14 latków, którzy jak za grę trzeba zapłacić chociaż złotówkę, albo gra jest po angielsku to odrazu kwalifikują ją jako crap?

Tu nie chodzi o kontrast młodzi - starzy rozumiany w kategoriach wieku, ale ducha - ciekawości rozgrywki, uniwersów gier.

Ja wciąż niczego nie rozumiem. Prosze pisać w języku Logiczny Polski.

EDIT: Eureka, chyba zrozumiałem. Tutaj chodzi o Guru i jego program "Za górami, za lasami".

taa bo taki apel co kolwiek zmieni -.-

ja tam nie mam nic do guru pisze newsy daje swoja opiniie ktora i tak sie nie kieruje bo kazdy ma inny gust i sam zawsze sprawdzam gre i wiem czy mi odpowiada czy nie wiec nie wiem po jakie gowno jest zalozony ten temat nigdy sie nie dotrze do wszystkich osob by byly zadowolone z gry bo kazdy lubi co innego i inne gatunki gier.

Swojego czasu "nekromante" nazwalem "matka trolli" ,nie sadzisz Sakramento, ze cos w tym jest??

Naprawde jestem zazenowany poziomiem tego forum i jego uzytkownikow, doslownie jakbyscie byli "dziecmi matki trolli" kompletnie zaslepionymi tym co ta matka Wam poda na talerzu..

Puenta tego tematu jest to, ze wspolczesni gracze nie mysla sami , nie maja wlasnej opini i jak te d*py chodza i powtarzaja to co jakis marny redaktorzyna im zaszczepil w tych głowkach . Oczywiscie sa wyjatki ,jednak coraz mniej ,bo jak kolega mowi regres. Jestem tego samego zdania,

@Sakramento ,zaraz Cie zbiczuja ,potna i podadza trollicy na talerzu !Nie wiem czy wiesz ten temat mija sie z pogladami tego forum ^^\

p.s.

fajne w tym forum jest wlasnie to,ze jest tak przegnite juz od samej bazy danych! hhuehue

Według mnie proszę Ciebie Sheye każdy ma swój rozum i mimo jakichkolwiek opinii żeby nie wiem jak bardzo by nie były zepsute potrafi oddzielić co mu sie podoba, a co nie no chyba, że potrzebujesz wodza, który powie Ci jakie są Twoje zainteresowania.

Druga sprawa, skoro uważasz, że poziom tego forum jest taki niski jak go opisujesz to co Ty tutaj jeszcze robisz? Chcesz się męczyć?

Nikt po Tobie płakał nie będzie.

W sensie starsze znaczy lepsze?

w wiekszosci przypadków tak starsze znaczy lepsze bo nie licze ile gówien wyszło w ciągu ostatniego roku.