Diablo 3 - dyskusja ogólna

O wszystkim i o niczym, co dotyczy naszej ukochanej gry. Dyskusja na temat zmian, poprawek, nowości, dodatków, a także samego Diablo 3. Pytania, wątpliwości.

Zapraszam do dyskusji!

Przecena 50% na Diablo 3! Do kupienia za jedyne 20euro!

https://eu.battle.net/shop/pl/product/diablo-iii

Właśnie szukałem gdzie kupić Diablo 3, a tu promocja, dzięki za info.

lepiej kupić na US battle.net i kupić za 20$ niż 20 euro :P na to samo wyjdzie, a taniej.

Czy jak kupię w sklepie na us.battle.net to mogę to potem wykorzystać na EU?

Kurw mac wnerwia juz mnie to chrome btw Oplaca mi sie brac d3 bez dodatkow za 40 pln ?

warn_ico.png
Wulgaryzm ~ blaumro

n4BLsyf.png

https://eu.battle.net/support/pl/article/gra-globalna

Brać! jak nowe! to brać! ;D jak się sprawa z dodatkiem wynormuje to znów podstawka będzie droga... bo bez podstawki w dodatek nie zagrasz

Brać! jak nowe! to brać! ;D jak się sprawa z dodatkiem wynormuje to znów podstawka będzie droga... bo bez podstawki w dodatek nie zagrasz

A ja myślę, że właśnie gdyby nie ta promocja to nie byłoby sensu brać bo max miesiąc po premierze pojawią się paczki : podstawka + dodatek w atrakcyjnej cenie ;)

Z tą promocją, to nie jestem taki pewny, w starcartf 2 po wyjściu dodatku nie widziałem czegoś takiego

Stówke raz na jakiś czas można wydać na granie "mówi to ktoś komu żona zabiera cały kesz ;) "

Racja, właśnie obejrzałem aukcje na allegro i znalazłem jedynie 2 klucze na jednej aukcji za 150zł. No Blizzard lubi się cenić. Ktoś kto kupił podstawkę nie ma problemu bo raz na dwa lata można wydać 100+zł na coś w co jest się pewnym ,że będzie się grać. Gorzej dla nowych, ale dla skromnych portfeli PoE stoi otworem ;)

Do tego sposobu z kupnem gry na US Battle.net potrzebne mi są dwa konto czy wszystko można zrobić na jednym, europejskim koncie?

Można zrobić na jednym, europejskim koncie.

Instrukcja od użytkownika Mr4bbit (dzięki kolego): 1. Wybierasz sklep blizzarda. 2. Zmieniasz region na US (ceny zmieniają się na dolary). 3. Wybierasz grę jaką chcesz jako gift i wpisujesz e-maila. 4. Kupujesz grę i płacisz za nią pay pal bądź kartą debetową wypukłą lub kartą kredytową (przy karcie w PLN pamiętaj o przewalutowaniu transakcji). 5. Otrzymujesz kod gry na wskazany e-mail. 6. Zmieniasz z powrotem region na EU i się logujesz do swojego konta. 7. Wprowadzasz na swoje konto BN otrzymany klucz gry. 8. Cieszysz się z nowego nabytku.

Siema, kupiłem Diablo we czwartek i mam kilka pytań, zdążyłem już trochę pograć ale czegoś tu nie rozumiem otóż:
1. Czy jest jakikolwiek sens biegania barbem z bronią 2h? Przecież 2x 1h jest o wiele lepsze, ma większy dmg+ inne bonusy, czy jest jakiś endgame'owy legendary 2h który się nosi?
2. Czy wiadomo już jak będzie wyglądał handel po usunięciu AH? Dodadzą trade chat tak jak w PoE?
3. Który towarzysz dla barbarzyńcy jest najlepszy? Aktualnie latam z zaklinaczką ze względu na buffy ale one mało dają, takie tam 2% do dmg, a może ten buff zwiększa się wraz z lvlem i ekwipunkiem towarzysza?
mój battletag- Maqes#2729, możecie mnie dodawać do znajomych

1. Jest jakiś bug, że bronie 2h mają statystyki 1h.
2. Nie mam pojęcia, może ktoś inny wie.
3. Towarzysz na dalszych etapach gry tak idzie na dalszy plan, bo grasz z innymi ludźmi, a wtedy nasz pachołek wraca do miasta. Najwięcej obrażeń dodaje Szelma.

Mam pytanko. Widzialem, ze premiery dodatku do diablo chyba jeszcze nie bylo ale mozna juz kupic ten pre-order, ale czy to oznacza, ze jak kupie to dzisiaj to juz bede mogl grac tym krzyzowcem czy jeszcze nie ? Moze glupie pytanie ale widzialem juz na ah itemy do niego i sie tak zastanawiam ;p

grać będziesz 25 marca o ile się zalogujesz xD

Jeśli premiera dodatku, to 25.03, to na logikę - kiedy będziesz mógł korzystać z wszystkiego, co w nim będzie?

JURZ DZIŚ??1!

Chłopaki z Blizzarda powoli zaczynają sobie robić jaja z ladderami :D

1796101_481058805350932_1204786006_o.jpg