W co gracie?

12.2.jpg

2874191-wildstar.jpg

Już od dobrych kilku lat w nic nie grałam. Zastanawiam się nad chwilowym powrotem do WoW'a, bo dostałam kod na miesiąc gry w najnowszy dodatek. Do WotLK bawiłam się świetnie. Cataclysm spłycił trochę rozgrywkę, ale jeszcze go trawiłam. MoP już mnie się w ogólnie nie podobał, pewnie przez awersje do ras typu panda, typowych dla korean theme parków. Film mnie trochę nakręcił na te uniwersum, ale o WoD'zie nic nie wiem i nie jestem pewna czy chce się znowu w to pchać :v

Pandy pojawiały się już wcześniej w uniwersum, no ale nic nie mówię. Wod jest dobry dla nowego gracza, po przejściu go, zrobieniu wszystkiego co się da jest nudny, a i do roboty jest stosunkowo mało biorąc pod uwagę mopa, czy wotlk.

Ja gram aktualnie w wowa, overwatcha, R6 siege, reszta to tylko przelotnie. Swoją drogą ciekawe że jedna osoba wstawiła jakieś obrazki z gry i reszta nie chcąc być inna robi dokładnie to samo z tym, że niektórych się nie da rozpoznać jak się gry nie zna. Piszcie, bo zawalacie niepotrzebnie stronę i staje się to mniej czytelne v:

143819.1443789499.jpg

1. WoW

2. Hearthstone

3. Overwatch

4. Wildstar

5. APB: Reloaded

6. Runescape (stare i nowe)

W to cisnę i w każdą w sumie od początku xD

Ale zobaczcie, jak się ładnie wątek rozkręcił! ^_^

Brat mnie ostatnio katuje, żeby zacząć grać w Heartstone. Fajne toto?

Evolve. Nawet dobra gierka. Wreszcie mogę niszczyć solo cały team :3

Mu online Global

Z tego powodu, że nie mam czasu za wiele przed pc siedzieć, to w ciągu dnia HIT na androida i wieczorkami w Overwatcha pocinam.

ESO, PoE, HoTS

Ja cisne ostatnio dużo w nba 2k16 na ps4 w mycareer ale głównie gram w myparku z ziomkami organizujemy "imprezę"na ps4 siedzimy gadamy i gramy 3 vs 3 :D

Evolve głównie :P Nie chce mi się gier szukać do grania :P Chociaż ostatnio też Vindictusa spróbowałem :P

Z MMO - Tera NA, Warface

Z gierek single player - Gothic, Legend of Zelda Ocarina of Time/Majora's Mask na emulatorze, Stalker.

Z MMO - Tera NA, Warface

Z gierek single player - Gothic, Legend of Zelda Ocarina of Time/Majora's Mask na emulatorze, Stalker.

Nie przeszkadza ping na NA ?

Właśnie nie. Mam średniego neta, a ani razu ping nie przeszkodził mi w grze.

same here

W forum mmorpg.org.pl.

A tak na poważnie to atualnie gram w Skyrim'a.