WOW Jak zdobyć golda low level

Witajcie, zaczynam przygodę z World of Warcraft na serwerze Burning legion i nie mogę znaleźć sposobu na zdobycie golda ( np. na Raiding,mounty, Itemki z AH) sposób nie musi być szybki, ale skuteczny. Czekam na Wasze propozycje jak mogę zarobić parę golda : ) Mile widziane inne porady zdobycia darmowych rzeczy jak np. Mount za 3 wygrane w HS albo expienia postaci,battel peta.

proponuje mining, bardzo fajnie schodzi na AH i hajsik jest strasznie przyjemny

Tak jak wyżej mining lub zbieranie skór z mobkow :)

szkoda ze nie poczekales, aktywowal bys konto na czyjes zaproszenie (Raf) i mogl z nim na ratach x3 expic(w dzien 85lv)

a kase sobie odpusc na low lvl, wbijasz lvl na insty/lvlujesz na instach i na high lvlu farmisz.

a sprzedawanie kamieni to glupota bo bedziesz potrzebowal wyexpic profesje potem i bez tego ani rusz, generalnie to wejdz na jakies polskie community i zapytaj sie czy ktos nie chce rafa z toba.

Jako ze juz tobie sie wyslac nie da to moze ktos sie zgodzi zebys ty mu wyslal (najlpiej ktos wracajacy na globala z doswiadczeniem) i we dwojke wylvlujecie sobie super szybko(exp x3) z 3/4 postacie.

Pozniej zajmujesz sie na szybko profesjami i nimi zarabiasz kase, 1 postac to mining+herbalism, skinning sobie odpusc. (zbierasz a reszta klas to profesje krafterskie)

alchemia/enchanting/bs/tailoring itd. itd.

Tak jak wyżej napisano na low lvl nie ma co farmić golda, na najważniejsze potrzeby spokojnie starczy gold z questów. Jeżeli ma być to postać typowo do farmienia to bierzesz herbalism minning i wbijając lvl w międzyczasie zbierasz. Jeżeli ma to być zwykła postać to bierzesz w zależności od postaci jedną "zbieracką" profkę a drugą "krafterską". Co do darmowych mountów i tak dalej to zbytnio nie ma w czym wybierać, mięsiąc temu był motor ale niestety się spóźniłeś. Ja bym radził wbić maksymalny i wtedy bawił się w zdobywanie wierzchowców i innych bajerów gdy będziesz mógł już solować stare rajdy.

ogolnie olej famienie gold na nisko lvl postaci....robiac questy do 100lvl bedziesz mial tak okolo 20-40k i to spokojnie np robiac wszystkie questy w pandarii spokojnie wyciagasz 15k gold a takze nie kupuj zadnego gearu pod czas lvl ubier tylko ten co masz z questow badz z dropu...na 100lvl takze nie szelej z kupowaniem gearu bo to sie nie oplaca najszybciej na 100 lvl to porobic kilka hc by zdobyc gear na look for raid tam kilka razy pochodzic zdobyc kolejny lvl gear i pozniej w zaleznosci czy grasz w guildi czy sam to albo raidowac z gildia albo szukasz randomowych grup raidujacych...sporo mounto jest z achiv, drop itp wiec najpierw tymi sie zajmnij a pozniej tymi za gold i tak ci duzo czasu zejdzie zanim je zdobedziesz....co do pvp to wiadomo chodz na arenki, bg itp i za punkty zdobywaj gear pvp....co do samych sposobow na gold na maks lvl to jest kilka....

na bardziej popularnych realmach takich wlasnie jak BL to najszybciej zdobedziesz gold na farmieniu przedmiotow do transmog lub szukanie petow z dungeon, old raidow itp na sprzedaz...

Dziękuje wszystkim za rady. : )

Witajcie, zaczynam przygodę z World of Warcraft na serwerze Burning legion i nie mogę znaleźć sposobu na zdobycie golda ( np. na Raiding,mounty, Itemki z AH) sposób nie musi być szybki, ale skuteczny. Czekam na Wasze propozycje jak mogę zarobić parę golda : ) Mile widziane inne porady zdobycia darmowych rzeczy jak np. Mount za 3 wygrane w HS albo expienia postaci,battel peta.