KaczkaDziwaczka

Wildstar - Dyskusja ogólna

1016 postów w tym temacie

Dyskusja dotycząca owej gry. Pogawędka na temat zmian, nowości, wydarzeń (eventów), poprawek, patchów.

Odpowiedzi na nurtujące nas pytania, rozwiania wątpliwości.

Chwalcie się swoimi postaciami, opisujcie przeżycia - czyli o wszystkim i o niczym.

Zapraszam do rozmowy !

• Like 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
SiLuS    201

Hmm, może niech napiszą Ci co grają samotnie po jakiej stronie grają, jaki nick, by ogarnąć jakąś grupę do wspólnego grania :)

Moja aurinka spellslinger, a jak :D

kartofel-zaglady-150607-235730.jpg

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Erifbar    19

Kiedy jest ta premiera F2P? Bo zastanawiam się czy nie dać tej grze drugiej szansy, akurat sesja się zbliża i wszystko lepsze od nauki :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czupa Czups - Dominion - serwer PVE :) Powstała tu taka nieoficjalna gildia, na razie oczywiście dla zabawy, ale w składzie jest już jakieś 20 osób :) TS jest, polacy są więc jest z kim grać :D Haha odnośnie sesji to wiem coś o tym ;) i akurat teraz również wróciłem do WS'a :D Uważam że gierka lepsza od arche age, bo w WSie spędziłem dobre pół roku, gdzie w Arche Age grałem tydzień może więcej. Dużo większa dynamika i gierka bardziej wymagająca.

• Like 3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kiedy jest ta premiera F2P? Bo zastanawiam się czy nie dać tej grze drugiej szansy, akurat sesja się zbliża i wszystko lepsze od nauki :D

Wildstar przechodzi na F2P tej jesieni. Dokładnej daty nie podano.

lepsze niż te wszystkie archage itp ?

zamierzam po pykać niekiedy ?

Co osoba to opinia. Jak dla mnie jest to obecnie najlepszy mmorpg na rynku i nie żałuję wydanych pieniędzy. Ale jak możemy zauważyć jest też wielu przeciwników owej gry. Polecam zagrać na trialu i samemu ocenić. - Co prawda na trialu nie ocenisz wszystkich aspektów gry, ale te podstawowe bez problemu ;).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
SiLuS    201

Wildstar przechodzi na F2P tej jesieni. Dokładnej daty nie podano.

Co osoba to opinia. Jak dla mnie jest to obecnie najlepszy mmorpg na rynku i nie żałuję wydanych pieniędzy. Ale jak możemy zauważyć jest też wielu przeciwników owej gry. Polecam zagrać na trialu i samemu ocenić. - Co prawda na trialu nie ocenisz wszystkich aspektów gry, ale te podstawowe bez problemu ;).

Trzeba pamiętać że mnóstwo negatywnych opinii bierze się z tego że gra jest z abonamentem, teraz gdy ogłoszono F2P to nagle pod ankietą czy zagramy pojawiły się komentarze że gra jest ciekawa i warto zagrać, wcześniej natomiast każdy ją hejtował, nikt wtedy nie pisał że gra fajna tylko nie gra bo abonament, z góry skreślają i hejtują gry P2P, tak już jest i będzie dalej :P

Trzeba też przyznać że WS do tej pory ma masę pomniejszych bugów, obserwuje częste DC u graczy podczas dungeonów, adventures, ja osobiście żadnych dc nigdy nie miałem, dalej pojawiają się niekiedy moby które lejesz a po chwili ni z gruchy ma znowu full hp i tak w kółko aż musisz odpuścić tego moba :), optymalizacja też nie najlepsza i ja osobiście nie wyobrażam sobie eventów grupowych po przejściu na F2P gdzie graczy będzie jeszcze więcej, teraz przy 200 graczach na evencie na medium mam pokaz slajdów

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Keyi    31

Opłaciłem konto i przeniosłem się z servera pvp na pve od nowa póki co 18 spellsinger Exile. Tak jak wcześniej mega przyjemnie mi się grało nić się nie zmieniło oprócz tego, że mam więcej czasu. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
SiLuS    201

Opłaciłem konto i przeniosłem się z servera pvp na pve od nowa póki co 18 spellsinger Exile. Tak jak wcześniej mega przyjemnie mi się grało nić się nie zmieniło oprócz tego, że mam więcej czasu. :)

Mamy po stronie Exile circle z polakami, jesteś tam ? jeśli nie to podaj nick, wyślę zapro

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
SiLuS    201

Lepszy pve od pvp?

chodzi ci o serwer ? czy endgame, z serwera PVP przeniesli sie na PVE bo malo graczy było, po przejściu na F2P serwer PVP będzie na bank zapchany

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Keyi    31

Wysłałem ci priv z nickiem, ja tam już mam dość serwów pvp i być gankowany przez max lvle podczas lvlingu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Calvex    156

Ja grałem w Wildstara już w CB i już wtedy gra zrobiła na mnie średnie wrażenie. 

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
SiLuS    201

Calvex usunęli raidy 40osobowe, są tylko 20 :) ponoć dają mnóstwo frajdy i satysfakcji z ukończenia, ja jeszcze na raidach nie byłem :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
T4l4r    272

Oj daja ale trzeba uzbroic sie w cierpliwosc i ogarnietych ludzi . Blad jedej osoby moze spowodowac wipe calego rajdu do tego a takich bledow wiadomo duzo wiec rage kidow nie polecam;-) W obecnej chwili nie jest juz tak hardkorowo jak pol roku temu xe wzgledu rewampu gearu (podniesienie statow) jednak viagle wyzwanie jest;-)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
criss85    47

Gram na Jabbit po stronie Exile! :) Mam 50 kleryka oraz 16 poziom inżyniera. Nicki w grze Demi DeRooth lub Sinestro DeRooth

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Co Wy ludzie tak na to Exile ciągniecie :D nie lubicie imperiów międzygalaktycznych? :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Modnoc    1

Modnoc Xerud po stronie dominion na Jabbit. Mamy tam polski circle o nazwie Utgard, regularnie jest z 10-20 osób online a graczy cały czas przybywa!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
criss85    47

@AdiosMuczaczo Galem od head startu po stronie Exile. Mam troszeczke tam ubranego Kleryka i tez troche platyny odlozone. Stad wynika lvlowanie inzyniera wlasnie po stronie Exile na Jabbit. :)

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Adisko    14

Dobra panowie, pytanie jest zasadnicze, czy w te 30 dni dam radę zarobić na Creeda czy jak nazywa się ten ichny plex? Grałem w wildstara jedynie podczas bety, gra była ok, ale nie mogę sobie pozwolić by opłacać 2 gry (już teraz mam na utrzymaniu EVE)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Might Tay    805

Hmmm... Przy obecnych cenach możesz mieć problem. Wyexpienie zajmie Ci trochę czasu.

Jest to wykonywalne, ale będzie wymagało trochę no-lifienia.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Adisko    14

Hmmm... Przy obecnych cenach możesz mieć problem. Wyexpienie zajmie Ci trochę czasu.

Jest to wykonywalne, ale będzie wymagało trochę no-lifienia.

Pytanie jest czy świeżak sobie poradzi. W eve równiez zdobycie plexa dla doświadczonego gracza nawet świeża postacią to góra 4 dni odpowiedniej farmy po 5 godzin dziennie. Czy ktoś nowy sobie poradzi? Zmieniając trochę temat. Jak działa balans? Wszystkie postacie są na jedno kopyto silne, czy są klasy, które wymagają większych umiejętności? Czy serwery hamerykańskie = europejskie? Nie chodzi mi o globalizację, a o politykę firmy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach