Wildstar - Dyskusja ogólna

Dyskusja dotycząca owej gry. Pogawędka na temat zmian, nowości, wydarzeń (eventów), poprawek, patchów.

Odpowiedzi na nurtujące nas pytania, rozwiania wątpliwości.

Chwalcie się swoimi postaciami, opisujcie przeżycia - czyli o wszystkim i o niczym.

Zapraszam do rozmowy !

Hmm, może niech napiszą Ci co grają samotnie po jakiej stronie grają, jaki nick, by ogarnąć jakąś grupę do wspólnego grania :)

Moja aurinka spellslinger, a jak :D

kartofel-zaglady-150607-235730.jpg

lepsze niż te wszystkie archage itp ?

zamierzam po pykać niekiedy ?

Kiedy jest ta premiera F2P? Bo zastanawiam się czy nie dać tej grze drugiej szansy, akurat sesja się zbliża i wszystko lepsze od nauki :D

Czupa Czups - Dominion - serwer PVE :) Powstała tu taka nieoficjalna gildia, na razie oczywiście dla zabawy, ale w składzie jest już jakieś 20 osób :) TS jest, polacy są więc jest z kim grać :D Haha odnośnie sesji to wiem coś o tym ;) i akurat teraz również wróciłem do WS'a :D Uważam że gierka lepsza od arche age, bo w WSie spędziłem dobre pół roku, gdzie w Arche Age grałem tydzień może więcej. Dużo większa dynamika i gierka bardziej wymagająca.

Kiedy jest ta premiera F2P? Bo zastanawiam się czy nie dać tej grze drugiej szansy, akurat sesja się zbliża i wszystko lepsze od nauki

Wildstar przechodzi na F2P tej jesieni. Dokładnej daty nie podano.

lepsze niż te wszystkie archage itp ? zamierzam po pykać niekiedy ?

Co osoba to opinia. Jak dla mnie jest to obecnie najlepszy mmorpg na rynku i nie żałuję wydanych pieniędzy. Ale jak możemy zauważyć jest też wielu przeciwników owej gry. Polecam zagrać na trialu i samemu ocenić. - Co prawda na trialu nie ocenisz wszystkich aspektów gry, ale te podstawowe bez problemu ;).

Gra jest niezła = grafika , walka, klimat lekki humor ")

Wildstar przechodzi na F2P tej jesieni. Dokładnej daty nie podano.Co osoba to opinia. Jak dla mnie jest to obecnie najlepszy mmorpg na rynku i nie żałuję wydanych pieniędzy. Ale jak możemy zauważyć jest też wielu przeciwników owej gry. Polecam zagrać na trialu i samemu ocenić. - Co prawda na trialu nie ocenisz wszystkich aspektów gry, ale te podstawowe bez problemu .

Trzeba pamiętać że mnóstwo negatywnych opinii bierze się z tego że gra jest z abonamentem, teraz gdy ogłoszono F2P to nagle pod ankietą czy zagramy pojawiły się komentarze że gra jest ciekawa i warto zagrać, wcześniej natomiast każdy ją hejtował, nikt wtedy nie pisał że gra fajna tylko nie gra bo abonament, z góry skreślają i hejtują gry P2P, tak już jest i będzie dalej :P

Trzeba też przyznać że WS do tej pory ma masę pomniejszych bugów, obserwuje częste DC u graczy podczas dungeonów, adventures, ja osobiście żadnych dc nigdy nie miałem, dalej pojawiają się niekiedy moby które lejesz a po chwili ni z gruchy ma znowu full hp i tak w kółko aż musisz odpuścić tego moba :), optymalizacja też nie najlepsza i ja osobiście nie wyobrażam sobie eventów grupowych po przejściu na F2P gdzie graczy będzie jeszcze więcej, teraz przy 200 graczach na evencie na medium mam pokaz slajdów

Opłaciłem konto i przeniosłem się z servera pvp na pve od nowa póki co 18 spellsinger Exile. Tak jak wcześniej mega przyjemnie mi się grało nić się nie zmieniło oprócz tego, że mam więcej czasu. :)

Opłaciłem konto i przeniosłem się z servera pvp na pve od nowa póki co 18 spellsinger Exile. Tak jak wcześniej mega przyjemnie mi się grało nić się nie zmieniło oprócz tego, że mam więcej czasu.

Mamy po stronie Exile circle z polakami, jesteś tam ? jeśli nie to podaj nick, wyślę zapro

Lepszy pve od pvp?

Lepszy pve od pvp?

chodzi ci o serwer ? czy endgame, z serwera PVP przeniesli sie na PVE bo malo graczy było, po przejściu na F2P serwer PVP będzie na bank zapchany

Wysłałem ci priv z nickiem, ja tam już mam dość serwów pvp i być gankowany przez max lvle podczas lvlingu.

https://www.youtube.com/watch?v=qvYvmXaQs3w

Jeden z wielu bardzo dobrych soundtracków w Wildstar :P

Ja grałem w Wildstara już w CB i już wtedy gra zrobiła na mnie średnie wrażenie.

Calvex usunęli raidy 40osobowe, są tylko 20 :) ponoć dają mnóstwo frajdy i satysfakcji z ukończenia, ja jeszcze na raidach nie byłem :P

Oj daja ale trzeba uzbroic sie w cierpliwosc i ogarnietych ludzi . Blad jedej osoby moze spowodowac wipe calego rajdu do tego a takich bledow wiadomo duzo wiec rage kidow nie polecam;-) W obecnej chwili nie jest juz tak hardkorowo jak pol roku temu xe wzgledu rewampu gearu (podniesienie statow) jednak viagle wyzwanie jest;-)

Gram na Jabbit po stronie Exile! :) Mam 50 kleryka oraz 16 poziom inżyniera. Nicki w grze Demi DeRooth lub Sinestro DeRooth

Co Wy ludzie tak na to Exile ciągniecie :D nie lubicie imperiów międzygalaktycznych? :D

Modnoc Xerud po stronie dominion na Jabbit. Mamy tam polski circle o nazwie Utgard, regularnie jest z 10-20 osób online a graczy cały czas przybywa!