Wildstar - Dyskusja ogólna

Dzisiaj już prawie zassałam całego WildStara, jutro na trialu trochę pobiegam i zapewne od razu kupię, bo w sumie te 60 zł to nie ma co żałować i nawet w ciemno można kupić - za 60 zł to ja już nakupiłam sporo fail-gier (np. Heroes VI) więc mój portfel chyba się już przyzwyczaił.

Co tam, że w sobotę mam egzamin, damy radę, no nie? :D

Polecam bardzo, szczególnie wspaniała jest możliwość złożenia własnego unikalnego kostiumu, 20 osobowe raidy, pvp, dobre community. Świetna produkcja, warto dać im 60zł :)

wiem że to nie targowisko ale jak nie macie gdzie kupić Wildstara to ja mam konto, opłacone jeśli dobrze pamiętam do 2 lipca :) za 50 zł sprzedam :P

warn_ico.png
Od tego jest targowisko
~Leman

Wymiana i sprzedaż kont jest nielegalna i nagradzana banem to po pierwsze. Poza tym 60zł to chyba każdy ma.

60 złoty jak 60 złoty, ale gdzie kupić za te 60 złoty, bo tylko g2a zostaje chyba

Jeśli drogi kolego masz kartę kredytową to na oficjalnej stronie.

Polecam również g2a, szybko klucz przychodzi i masz ubezpieczenie na wypadek gdyby nie doszedł lub byłyby jakieś problemy.

60 złoty jak 60 złoty, ale gdzie kupić za te 60 złoty, bo tylko g2a zostaje chyba

Doplacasz 4 zl na g2a za protect i nawet w razie "W" jezeli cos bedzie nie tak g2a zwraca pieniadze bez probelmu

za 60 zl jest na oficialnej stronie i chyba tez sie skusze po tutorialu ,

ps. Pan Lowca - zakldanie gildi na serverze pve to raczej sredni pomysl a pewnie juz takie istnieja .

Nie nie, jest pełno Polaków po gildiach porozrzucanych :) wszystkich się zbierze + was, wezmę kumpli i będzie z 20 piędziesiątek by jakoś to wyglądało, wam pomożemy :)

Uuż postanowione, w tym tygodniu kupię, będę grać czymś ala mag raczej

Takie pytanie, kiedy przechodzi na f2p? Samą grę posiadam od premiery, razem z ta ulepszoną wersją. Czy w związku z tym będę mial jakieś mniejsze ograniczenia?

Nie, wystarczy że posiadasz grę, a f2p ma być gdziś we wrześniu.

Czyli nie będzie żadnych kont typu veteran na przykład?

Nie, veteran nie, ale dostaniesz takie bonusy;

-12 character slot zamiat 2

-6 costume slots zamiast 4

-5 bank slots zamiast 2

-2000 jakieś decor items zamiast 1000

Więcej jest opisane tutaj - http://www.wildstar-online.com/en/news/2015-05-28-wildstar-is-going-free-to-play-heres-all-you-need-to-know/ W grze będzie coś takiego jak Patron/Premium z Rifta czy TESO.

Dzięki Hasira. Ktoś będzie teraz zaczynał?

Zaczynac teraz chyba srednio sie opalca jedynie triala zobaczyc bo po przejsciu na f2p zapewne otworza nower serevry

Tego nie wiadomo raczej wątpie chyba że rzuci sie spora ilosc graczy.

Czyli nie będzie żadnych kont typu veteran na przykład?

Jak masz grę to będziesz miał na stałe te binusy które wymieniła Hasira. Oprócz tego będzie coś takiego jak Veteran konto, po prostu zwykły abonament, możesz go sobie opłacić za golda w grze, jeśli nie będziesz miał abonamentu to z tych ważniejszych, nie będziesz mógł założyć gildii, nie będziesz mógł wybrać się na Warploty. Reszta contentu jest dostępna za darmoszkę bez ograniczeń jak to masz np: w innych grach że 2 dungi na dzień

hej parę dni temu zakupiłem wildstar'a, ale ten temat jakoś mi umknął :D jeśli ktoś byłby chętny to mogę zacząć przygodę od początku ^-^

Tego nie wiadomo raczej wątpie chyba że rzuci sie spora ilosc graczy.

na milion % beda nowe serevry bo jaki to mialo by sens...starzy gracze z nowymi ? napewno zostana stare ale nowe musza otworzyc z jasnej przyczyny. Gra bedzie oblegana przez tlumy i to raczej jest pewne chocia zoptymalizacja tej gry jest dosyc slaba.