Wildstar - Dyskusja ogólna

Uuż postanowione, w tym tygodniu kupię, będę grać czymś ala mag raczej

A'la mag?

Jest dwóch a'la magów.

1) Spellslinger (ss) - nosi dwa pistolety, strzela energią, wali dużo critów, szybki jest w ogóle.

2) Esper - No mistrzunio :) wolny atak, cholernie potężny dmg, ludzie mówią że powinni go z gry usunąć :D

@Donek - nie wiem czy wiesz ale jest darmowy transfer postaci na inni serwer.

@ A więc będzie gunslinger :) akurat ostatnio coś mnie ciągneło do pistoletów, co do gry to mam nadzieję, że jutro będę ją mieć na dysku.

PS. Mam nadzieję, że 3 GB RAM zamiast 4 dadzą rade ;p

3 gb ram to w WS nie pograsz :) a jeśli nawet to na low gdzie grafika będzie jak w wowie :P

We Wildstara grałem już na trialu, grafikę miałem na medium chyba (grafike nie efekty, ale nie jestem pewien) i miałem co jakiś czas lekkie ściny i na podczas walki, boje się tylko jak to będzie w wielkich miastach i na dungeonach jakichś większych.

czyli rozumiem że mogę spokojnie kupić ws i cieszyć się z bonusów

na milion % beda nowe serevry bo jaki to mialo by sens...starzy gracze z nowymi ? napewno zostana stare ale nowe musza otworzyc z jasnej przyczyny. Gra bedzie oblegana przez tlumy i to raczej jest pewne chocia zoptymalizacja tej gry jest dosyc slaba.

Ale z tym kupowaniem gry chodzi o to, że trzeba ją kupić do 15 czerwca by mieć te bonusy o których pisałam wcześniej. Dlatego ludzie teraz ją kupują, pograją te 30 dni a potem większość poczeka do f2p. moim zdaniem warto bo tylko dwa sloty na postacie to jak dla mnie stanowczo za mało, a dodatkowe sloty w banku lepiej mieć niż nie mieć ;)

Ja sama gram na razie na PvE serwie (Jabbit czy jakoś tak) jak będą nowe serwery to się tam najwyżej zrobi nową postać.

Na jakim serwie gracie?

Na jakim serwie gracie?

Większość graczy gra na Jabbit PVE, ale zawsze masz darmowy transfer na inny server gdybyś chciał zmienić.

We Wildstara grałem już na trialu, grafikę miałem na medium chyba (grafike nie efekty, ale nie jestem pewien) i miałem co jakiś czas lekkie ściny i na podczas walki, boje się tylko jak to będzie w wielkich miastach i na dungeonach jakichś większych.

Nie pograsz komfortowo raczej na raidach, o grupowych eventach możesz zapomnieć

Szkoda, trochę nie rozumiem dlaczego Wildstar ma takie wysokie wymagania... Porównując do Tery to wymagania powinny być dosyć małe....

Nie porównuj do tery bo Tera to shit.

Popatrz na ilość szczegółów w WS, pełno kwiatków, trawy, latających kryształów i dużo smaczków które są miłe dla oka podczas gry.

A tera? jedno wielkie pole otoczone górami, mało szczegółów, tylko trawa, drzewa i potwory. (grałem w tere długi czas, bez komentarzy "nie grałeś nie oceniaj"

Wracając do tematu, jak oceniacie w skali od 1 do 10 mój nowy outfit?

Grę i tak kupię raczej, jakoś się obejdę bez kilku mass-rzeczy :( Najwyżej wciągu lata uzbiera się na kilka nowych rzeczy do kompa ;0

Ps. Co do kostiumu daje 7, jakby nie ten kolor byłoby lepiej...

Skąd masz ten kostium ? :P

Optymalizacja jednak w tej grze trochę leży. Jestem w jakiejś tam sobie lokalizacji, nic specjalnego ale jak odwrócę się w pewną stronę to FPS spadają mi do 30 paru, a mam i7, GTX 980 i 16 GB RAMu, więc nikt mi nikt nie wmówi, że mam za słaby komputer :P

Chociaż pierwszy raz się z czymś takim spotykam i na razie tylko tam mam taki dziwny spadek FPS, może jakiś dziwny urok tej okolicy, nikogo tam nie ma oprócz mobków, a jak byłam w mieście to nic złego się nie działo.

Ogólnie to F2P ta gra jednak potrzebuje bo tłumów to tam nie ma, miałam taki quest w strefie zero, który aktywuje się dopiero gdy jest min. dwóch graczy. Poczekałam więc te 10 minut i sobie darowałam go.

Pierwsze dungeony od którego są lvl? Mam dopiero 8 lvl, do tego tak trochę odstaję z expem bo się mi zbugował jeden quest w mieście i zgaduję, że dosyć ważny przez co mi nie odblokowało pozostałych, ale co tam na dungach i/lub bg (bo pierwsze bg mam już dostępne ale jeszcze na nim nie byłam) się go nadrobi bo to tylko 1 lvl w plecy.

Pierwszy dung jest bodajże na 8/9 lvl, bez problemu solowalny

Optymalizacja jednak w tej grze trochę leży. Jestem w jakiejś tam sobie lokalizacji, nic specjalnego ale jak odwrócę się w pewną stronę to FPS spadają mi do 30 paru, a mam i7, GTX 980 i 16 GB RAMu, więc nikt mi nikt nie wmówi, że mam za słaby komputer Chociaż pierwszy raz się z czymś takim spotykam i na razie tylko tam mam taki dziwny spadek FPS, może jakiś dziwny urok tej okolicy, nikogo tam nie ma oprócz mobków, a jak byłam w mieście to nic złego się nie działo.Ogólnie to F2P ta gra jednak potrzebuje bo tłumów to tam nie ma, miałam taki quest w strefie zero, który aktywuje się dopiero gdy jest min. dwóch graczy. Poczekałam więc te 10 minut i sobie darowałam go.Pierwsze dungeony od którego są lvl? Mam dopiero 8 lvl, do tego tak trochę odstaję z expem bo się mi zbugował jeden quest w mieście i zgaduję, że dosyć ważny przez co mi nie odblokowało pozostałych, ale co tam na dungach i/lub bg (bo pierwsze bg mam już dostępne ale jeszcze na nim nie byłam) się go nadrobi bo to tylko 1 lvl w plecy.

Pierwszy dungeon jest od lvl 10 (Taki tutorial), potem na poziomie 20. Nigdy nie zauważyłem aby jakikolwiek quest w obecnym momencie był zbugowany, szczególnie w strefach low-level.

Pierwszy dung jest bodajże na 8/9 lvl, bez problemu solowalny

Pierwszego dungeonu nie wysolujesz. Szczególnie ostatniego bossa.

Pierwszy dungeon na 20 poziomu, najlepiej zamiast przez LFG napisz na globalu /1 że szukasz party na dunga. co du questa to sporo jest takich bugów, nie wiem dokładnie co Ci się zbugowało ale mi zazwyczaj pomaga ponowne zalogowanie się do gry

Ten quest to się tak trochę zbugował na moje własne życzenie. Koleś oprowadzał mnie po miasteczku i mówił co gdzie jest. Podszedł do miejsca respawnu, no to od razu go sobie zaznaczyłam żeby mnie tam respiło, a potem się okazało, że aktywowanie tego respawnu jest częścią następnego questa, a nie mogłam go aktywować jeszcze raz bo już był no i umarł w butach :P

Ten quest to się tak trochę zbugował na moje własne życzenie. Koleś oprowadzał mnie po miasteczku i mówił co gdzie jest. Podszedł do miejsca respawnu, no to od razu go sobie zaznaczyłam żeby mnie tam respiło, a potem się okazało, że aktywowanie tego respawnu jest częścią następnego questa, a nie mogłam go aktywować jeszcze raz bo już był no i umarł w butach

Po prostu zaznacz go tzn. naciśnij lewym przyciskiem myszy na portal.

To teraz ja coś od siebie :)

txnNKt.png

zp6EyE.png