Wildstar - Dyskusja ogólna

669 kluczy jeszcze zostało ;)

Dziekować:) Lansik musi być. Czas wyprobowac maszynke :)

Spoznilem sie T_T

Mam pytanie, nie bardzo ogarniam profesje i nie mam pomysłu jakie wybrać na medyka. Mógł by ktoś doświadczony doradzić?


Gdzie gra aktualnie najwięcej polaków? bo chcę sprawdzić gierkę ale jak wiadomo później gra solo zaczyna się nudzić :D

Jabbit

Panowie zacząłem grać w gierke, nawet mi się podoba, przyjemnie się gra. Ale mam pytanko :) o co chodzi z tymi ścieżkami ? bo gram Medykiem i wybrałem ścieżkę żołnierza. o co w tym chodzi ?

Dodatkowe questy i kilka perków poza combatem

Hej.
Jak ma się sytuacja z lagami i wchodzeniem do gry?

zero lagow i bez problemow mozna wchodzic do gry

To w takim razie czas na powrót :)

Jakaś gildia na relamie Jabbit przyjmie samotnego medyka na 10 poziomie, który szuka pomocy oraz dobrej zabawy?

W grze zwą mnie Export Oi

Musisz podać jeszcze jaka frakcja

A jak się ma populacja Luminai do Jabbit? Bo dużo się słyszy o Jabbit, a niewiele o serwerze Luminai :P

Bo w grze jest dużo mass eventów na lvl 50 i jest wiele problemów z nich wykonaniem na serverze PVP

Można przenieść chara z pve na PvP?

Nie

czy questy jakoś prowadzą do kolejnych krain ? bo mam 10 lvl a robie jakies questy na 6-7 lvl ...

Wszystkie addony nieaktualne sa

Tak prowadzą 3 krainę masz około na 15lvlu. Addony można wczytać nawet jak są nieaktualne

Tak prowadzą 3 krainę masz około na 15lvlu. Addony można wczytać nawet jak są nieaktualne

jak wlasnie wczytac te nieaktualne addony ? bo naciskam dwa razy na nazwe addona i daje load addon czy cso takiego ale nadal nic

szukam tez gildii jakiejs polskiej, gram po stronie Dominion

na 10 lvl mozna pierwszego mounta kupic ?

@UP

Nieaktualne addony możesz wczytać poprzez zaznaczenie siłowego wymuszenia załadowania,tą opcje znajdziesz zaraz pod opcjami on/off

ale pamiętaj,że po f2p wiele addonów przestało działać,pobierz nowszą wersję/zastąp go innym.

W głównym mieście,niedaleko od protostar house initiative,z tego co pamiętam będziesz mógł kupić deskę,która jest niesamowicie tania